Strana 1 z 2
pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Streda, 16. Januára 2008, 11:04
od používateľa Gabriel Nagy
len z tychto troch moznosti uvazujem

Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Streda, 16. Januára 2008, 11:39
od používateľa chmelo
Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Streda, 16. Januára 2008, 13:02
od používateľa Gabriel Nagy
sme mali ochcafku... shit..

Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Streda, 16. Januára 2008, 13:38
od používateľa Rasťo
Ako Gabo - to s tou Suprou TT za 15 tisíc éčiek dúfam nemyslíš vážne...

Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Streda, 16. Januára 2008, 13:49
od používateľa cahir
to je jednoduche. predsa mazda Mx-5 len ty mas gAbko smolu, nemal si tolko papat ked si bol maly

Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Streda, 16. Januára 2008, 14:02
od používateľa Gabriel Nagy
Rasťo napísal:Ako Gabo - to s tou Suprou TT za 15 tisíc éčiek dúfam nemyslíš vážne...

no pri tej supre by to asi chcelo o 5000e viacej... tak ale mozno teda nonturbo
cahir: mx5 sa mi zda byt mala pre mna..., neviem kam by som si sadol.

Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Streda, 16. Januára 2008, 14:36
od používateľa grexos
vytiahol by si sedacku a sadol tam dozadu

Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Streda, 16. Januára 2008, 16:14
od používateľa Rasťo
MX5 je two seater - žiadne "tam vzadu" to nemá...

Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Streda, 16. Januára 2008, 16:55
od používateľa grexos
mne sa zdalo ze mal cahir trosku miesta v zadu ale tak asi iba zdalo v tom pripade smola

Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Streda, 16. Januára 2008, 18:04
od používateľa Voloďa
Aj ja trochu poprovokujem - vsimol si si, ze za 15000 EUR sa uz da kupit najlepsi hot-hatch vsetkych cias - ford focus rs?

Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Streda, 16. Januára 2008, 18:56
od používateľa Gabriel Nagy
Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Streda, 16. Januára 2008, 21:06
od používateľa Rasťo
Inak dosť dobre nechápem prečo nekúpiš tú atmo Supru...Cena OK, stav tiež...Alebo Adrenixovu MR-ku - cena je viac než dobrá a je to iná mašina...
Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Streda, 16. Januára 2008, 22:08
od používateľa Gabriel Nagy
to je anketka tak cca 3mes dopredu.... a bohvie ci adrenix nepreda doftedy... ja som len na Vase nazory zvedavy...ja osobne som nakloneny najviacej k 6gen GT4... kedze sa mi to moc moc pacilo, ked ma dano zobral na Babe na kolecko

Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Štvrtok, 17. Januára 2008, 22:01
od používateľa wilson
ceed
Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?
Napísané: Sobota, 19. Januára 2008, 17:44
od používateľa MIREKK
nissan 200 s14 2,0 turbo a este by ostalo na disky podvozok a body pripadne neaku mensiu upravu motora