TDI frakcia TTS ;-)

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
hanz
začiatočník
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Štvrtok, 14. Októbra 2004, 09:47
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa hanz » Streda, 16. Januára 2008, 17:17

a co tak D-4D frakcia ? :)
avensis T25 2AD-FTV
ex corolla E12 1CD-FTV
ex corolla E10 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa drgi » Streda, 16. Januára 2008, 19:18

tak, a uz je oktavka v prdeli :evil: :evil: :evil:
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 16. Januára 2008, 19:44

Vidíš to a tak si bojoval za jej existenčné práva :lol: Čo máš teraz? Kamaráti v čudu a rudý šíp detto :roll:
Čo si s ňou porobil???
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa fajry » Streda, 16. Januára 2008, 21:21

chlapci, uzivajte si tu. Ja zajtra odchadzam na lyzovacku, ale v pondelok rano vas tu zrusim - ak budem vladat. A ziadne drgiho nezne ocka ma nezlomia.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa drgi » Streda, 16. Januára 2008, 21:42

neboj cukrouš, ja dobre viem, že na nežné očičká neberieš, ale tvrdé a sprosté reči ťa rozpália do červena, až sadze lietajú :mrgreen:
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
paranormalny_somarik
panic
Príspevky: 93
Dátum registrácie: Nedeľa, 11. Novembra 2007, 15:32
Bydlisko: Dubravka, BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa paranormalny_somarik » Streda, 16. Januára 2008, 22:00

Oslik zdravi traktory.

Nocne video s OII TDI z jedneho firemneho parkoviska.
http://www.metacafe.com/watch/177771/tractor_tipping
Ked vam bliknem, prosim vas, nezavadzajte. Dakujem.

Rozkosny cierny oslik

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa drgi » Streda, 16. Januára 2008, 22:21

Kedze sa tu zacali mnozit rozne famy, mne zacali chodit vselijake SMSky od 'byvalych' kamaratov, sprosto ma ohovarali kde mohli a mam taky pocit ze hardcore jadro uz planovalo ritualnu vrazdu (alebo znasilnenie, to by na nich skor pasovalo) na vystrahu ostatnych clenov, musim veci uviest na pravu mieru. Takze pravda je takato...

Auto v pondelok rano parkovalo na parkovisku, kluce a doklady mi dal zarasteny muz s ruskym prizvukom...
...uhm, ten rusky prizvuk som si vymyslel, ale inac je to svata pravda :mrgreen:
Sluzobna oktavka zase raz zatuzila po servise, tak som vyuzil vplyvnu znamost v servise (pre ktoru 'nic nie je nemozne' plati doslova ;-) )a po protekcii dostal ako nahradne vozidlo namiesto standardnej fabie sen polovice naroda. Skoda Octavia 1.9 TDi PD, 77kw. Natocenych 57 000km, klimatizacia, ESP, hmlovky, elektricke ovladanie prednej polovice auta, plna nadrz mrtvych dinosaurov.
Dnes mi volali, ze opravitelne chyby opravili, takze dieselpower isiel naspat tam kam patri (na parkovisko medzi havarovane fabie) a ja som si viezol zadok v tichuckom a neznuckom benzinaciku.
Za tri dni som so sadzostrojom najazdil cca 400km, a aj vam nieco k tomu poviem.

plusy:
- spotreba. aj ked palubny pocitac si alebo vymysla (vraj 5.3), alebo nebola nadrz natankovana doplna, podla natankovaneho je to 5.9-6 litrov. stale dobre.
- pri 120-140 je aerodynamicky hluk nizsi ako na predchadzajucej generacii
- hmlovky su naspodu naraznika, a nie integrovane v svetlach ako v O1.

minusy:
- preposilovane riadenie. ze sa nieco deje, zistite az ked letite von zo zakruty
- preposilovane brzdy. maju iba dve polohy - nebrzdia vobec, alebo zaryju cumak do zeme.
- dunenie od motora. je to celkom unavne, ale mozno sa na to da zvyknut
- sedacka ma prilis dlhe sedaky, takze ak som chcel mat chrbat oprety o operadlo, tlacil ma koniec sedaku do nohy, nad lytko. na druhy den som citil, ze ak mi rychlo neopravia auto, do piatku si tam spravim dieru.
- ak si chcete sedacku posunut, logicky mate paku na ovladanie na pravej strane sedadla, takze prestrcit ruku pomedzi stredovy tunel, nohu, nahmatat paku a potiahnut hore... nalavo ta paka nemoze byt, lebo tam je taky plastovy zazrak okolo sedadla, co sa tvari ako odkladaci priestor na nieco. ale neviem, kto normalny s dvoma normalnymi nohami by si tam nieco odkladal, pretoze by si tym akurat prepichol nohu. ale mozno sa tam dava leukoplast, ktorym si za jazdy lepite to odrete lytko.


Bolo zaujimave pozerat sa na vas, ako reagujete na oktaviu TDi... ;-)

ps: dakujem za spolupracu nemenovanym spolutrpitelom, ktori TDi vratit nemozu. 8)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

ToyoCarE

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Streda, 16. Januára 2008, 22:38

neviem,,ale tento klub ide pomaly ale isto k zaniku,,, najprv sa o tom len tak letmo diskutovalo, medzi nespocetnymi off topicmi, teraz tu niektori priamo odporucaju kupit chrochtaka,,, asi bude treba zalozit novy,,, kde hlavna poziadavka bude zistit na detektore lzi pravy dovod registracie,,, a pokial ten clovek nebude mat zistitelne Toyotu,,tak nedostane moznost sa tu prihlasit,,, sorry, ze totak tvrdo pisem, ale som patriot na TOyoty,,, a kazdy kto tu nieco pise o inej znacke, tak mi pridava dalsi zjezeny chlp na hrudi

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa drgi » Streda, 16. Januára 2008, 22:50

Vidis ToyoCare, kebyze sme v stredoveku, bol by z Teba skvely inkvizitor, karierny postup by si mal zaruceny. Slnko sa toci okolo Zeme, a Zem je plocha doska, s tym by si prezil cely zivot a ani na chvilu nezapochyboval, ci je to naozaj tak.
Mal by si byt viac toleranty, rozsirit si obzory. Inak prichadzas o vela, a ver mi ze viem co vravim.
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 16. Januára 2008, 22:56

drgi napísal: - sedacka ma prilis dlhe sedaky, takze ak som chcel mat chrbat oprety o operadlo, tlacil ma koniec sedaku do nohy, nad lytko. na druhy den som citil, ze ak mi rychlo neopravia auto, do piatku si tam spravim dieru.
drgi, alf stym problem podla mna neba, chyba bude niekde inde a nie v sedacke... ;-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa drgi » Streda, 16. Januára 2008, 23:05

vsak ono to aj je auto navrhovane pre 2metrovych blondavych ubermenschov :mrgreen:
a kedze ja som taky malicky, musim si kupit nieco do coho sa zmestim, napr. taka mx5 :twisted:
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
AlfGordon
začiatočník
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Pondelok, 21. Novembra 2005, 16:31

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa AlfGordon » Streda, 16. Januára 2008, 23:58

Dakujeme s Drgim vsetkym, ktori pochopili a zabavili sa spolu s nami, ostatni maju smolu ;-) Je zbytocne vysvetlovat cokolvek komukolvek polopate, ak nepochopil doteraz.
Za seba mozem povedat, ze jednu Toyotu Corollu vlastnim, skust teda ToyoCarE nastavit ine akceptacne kriteria pre clenstvo - rasa, farba pleti, vierovyznanie, ...
Beztak to mam v pazi, salenym vychodnarom prejde kadeco ;-) Z tohto kodu sa aj NSA moze zblaznit (ale PSA mozno cosi tusi ;-) ) :mrgreen:
Este raz dakujem vsetkym zucastnenym, ktori to vzali s humorom - ako napr. Rasťo a dalsi.
Corolla kombi 1,4 D-4D, 66kW
Auris 1,33 Dual VVT-i, 74 kW
Avensis T27

Používateľov profilový obrázok
T.Y.N.G.
panic
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Štvrtok, 4. Januára 2007, 13:30
Bydlisko: Jablonec nad Nisou, CR

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa T.Y.N.G. » Štvrtok, 17. Januára 2008, 06:32

Pánové měl jsem tu "čest" řídit O2 TDI 4x4. Z pohledu řidiče a jeho prostoru mě osobně připadá můj Yaris II prostornější. Rozhodně je moje auto tišší a nejspíš při závodu na semafory bych vyhrál. Teda bohužel je do 50-ti km rychlosti :? , pak už by mi samozřejmě natrhnul prdel. Ale ta O2 má tak nepřijemně krátkou jedničku, že je snad zbytečný jí používat. Jo a povolit ruční brzdu okolo loketní opěrky, to je věda.
Takže upřímně O2 v TéDéÍčku bych rozhodně nechtěl.
Toyota Yaris NG 1.0 Base Cool

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa fajry » Štvrtok, 17. Januára 2008, 08:02

ToyoCarE napísal:neviem,,ale tento klub ide pomaly ale isto k zaniku,,, najprv sa o tom len tak letmo diskutovalo, medzi nespocetnymi off topicmi, teraz tu niektori priamo odporucaju kupit chrochtaka,,, asi bude treba zalozit novy,,, kde hlavna poziadavka bude zistit na detektore lzi pravy dovod registracie,,, a pokial ten clovek nebude mat zistitelne Toyotu,,tak nedostane moznost sa tu prihlasit,,, sorry, ze totak tvrdo pisem, ale som patriot na TOyoty,,, a kazdy kto tu nieco pise o inej znacke, tak mi pridava dalsi zjezeny chlp na hrudi

neboj Toyo ... ja im to zatrhnem coskoro a taketo veci tu nebudem tolerovat ... mozu ma volat hulvatom, vagabundom ... ale som administrator, takze :evil:
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
paranormalny_somarik
panic
Príspevky: 93
Dátum registrácie: Nedeľa, 11. Novembra 2007, 15:32
Bydlisko: Dubravka, BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TDI frakcia TTS ;-)

Príspevok od používateľa paranormalny_somarik » Štvrtok, 17. Januára 2008, 09:08

Oslik ma ale imunitu, nie? Vsak nasich inzinierov deli len jedno more, bratia.
Ked vam bliknem, prosim vas, nezavadzajte. Dakujem.

Rozkosny cierny oslik

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných