TTS Fight Club

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Utorok, 5. Januára 2010, 22:34

smutok spravne.-
ano, so stratenymi fotkami som to bol ja a mozno mi to zachranilo 1000eur, ze sa v ten den a vtej chvili obnovili vdaka ludom na chate, kdezto neviem kde a koho by som sa pytal, najma ked viem, ze tu ste viaceri IT-ckari :-)
ale prevdu davam aj Rastovi,... tazko sudit, iked ozaj toto nieje pokec o nicom, ma byt o niecom. Boli casi, ked som aj ja spamoval ostosest, ale snad uz ztoho vyrastam. Rasto trpezlivost snami :-)
ZK24 kludne sa treba pytat dalej, vzdy sa niekto najde, kto poradi. :-)
samo nech to tu nevyzera jak na tuningfore. :-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa stenky » Utorok, 5. Januára 2010, 23:47

hlavne tu je casom menej aktivnych clenov a diskusia sa nepohne pomaly aj tyzden ci dva. porsote vela ludi sa pozna hlavne osobne navzajom a komunikuju inymi prostriedkami tak to tu potom vyzera mrtvo.... potom dojde jedna zakladna otazka ktora daktorich (ti co ju zodpovedali aspon 5x)pomaly vytaca :) sak aj ja ked ma problem tak konzultujem Lenka, Gabo sem tam Thomas cez SS aby som nebol za blbca (aspon verejne) :)
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 6. Januára 2010, 01:40

ale ako to nazvat? dospievame? nie, to uz sme tu (ste tu) viaceri dospeli... nieviem cim to je. Niektore temy mi uz ozaj pripadaju byt zbytocne a trapne, niektore naopak dobre, potrebne...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa smutok » Streda, 6. Januára 2010, 03:05

No problem PM je ten, ze sice nebudes verejne za blbca ale ked sa objavi niekto kto ma podobnu otazku ci problem tak sa nic nedozvie, lebo ludia co vedia poradit uz to zodpovedali cez pm aj 100 krat a uz proste nemaju chut to znou opakovat.
Treba hladat rozumny kompromis medzi PM a verejnou diskusiou.
Ja rasta chapem a akceptujem jeho nazor, len mi je luto, ze podobny postoj uz ma vela ludi co neco vedia a potom to vyzera tak ze na specificku otazku clovek vobec nedostane odpoved ale rozne blbosti sa rozoberaju na 5 stran.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa AndyGTP » Streda, 6. Januára 2010, 09:23

zk24 napísal:add 1.
mozem spytat cokolvek ohladne svoje auta. Od toho podla mna forum je. A ked raz potrebujem poradit, ake su najvhodnejsie trebars pneumatiky na zimu, tak si myslim ze to az take zcestne nie je

add 2.
Nikde nie je napisane ze toto forum je iba pre majitelov starsich aut, ci pre tych ktori najazdili 500.000 km alebo takych, ktori su denne strceni pod kapotou a rozumeju sa autam.
samozrejme, ze o tom to forum je, vycitky by nemal mat nikto s akoukolvek otazkou. Je naozaj skoda, to co napisali chalani, ze zopar ludi ma menej casu prispievat a niekedy sa zaoberat aj "banalnymi" otazkami, ktore polozi niekto bez pouzitia funkcie hladania. Takisto (aspon ja osobne v sekcii Corolla) sme dlho trochu neupratovali prispevky, cim sa niekedy aj orientacia na samotnom fore stazuje. To, ze niektori ludia behom par rokov aj trochu obmenili vozovy park a napr. jazdia na inej znacke, neovplyvnime. Ani to, ze povodne najaktivnejsi ludia maju viac prace ako volneho casu. Nehovorim, ze poznam riesenie, len nabadam k tolerancii.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa Rasťo » Streda, 6. Januára 2010, 16:49

Zuzka ja Ťa chápem, ale uvedom si pár vecí:
1. Pneu - máš v techničáku jasne daný rozmer pneu. Potom stačí vybrať si podľa ceny a nejakých tých testov verejne prístupných na nete (www.tyretest.com a pod.) ten typ pneu ktorý majú, na ktorý máš a ktorý aspoň ako-tak dopadol v testoch.
2. Samo že nie je. Ale stále je to skôr technicky orientované fórum a fajry buchol do fóra chat preto, aby sa práve tam rozpitvávali veci, ktoré nemajú s autami moc spoločné.
Nechcel som mojim príspevkom nikoho uraziť, len som odpovedal verejne na pár položených otázok cez ICQ, resp. cez telefón.
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

zk24
Chrumka
Príspevky: 419
Dátum registrácie: Streda, 1. Apríla 2009, 11:08

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa zk24 » Streda, 6. Januára 2010, 16:56

Ja citat viem. Ale vzdy dam radsej na radu skusenejsich. A ked sa veciam nerozumiem, nedokazem rozoznat kvalitu odborneho clanku... po internete je tolko bludov... a nikdy som neverila testom o ktorych mam vzdy pocit ze su manipulovane.

V tom pripade sa vsetkym ospravedlnujem za banalne, trapne a obtazujuce prispevky, ktore Vas otravovali...

Vzhladom k tomu ze ja sa asi nikdy nebudem pytat na to ako zvacsit "objem motora", tak uz teda nemam dalsiu otazku... :?

P.S.: Mozno ste si k registracii mali dat teda kviz o autach a vpustit k registracii iba tych, ktori vsetkemu rozumeju. Ja som clenom viacerych for. V TTS som ten co sa pyta, v niektorych ten, co radi. A nikdy mi nevadilo poradit zaciatocnikom...
Osobne som trosku sklamana, pretoze ja som nikdy nikoho, kto ma poziadal o radu, neodbila tym, aby si odpoved hladal na nete. :cry:


Majte sa.

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa stenky » Štvrtok, 7. Januára 2010, 00:12

no a sme bez :(
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa smutok » Štvrtok, 7. Januára 2010, 01:46

Moc to vsetci prezivate. Je to forum ktore je zamerane na urcity typ aut a je to v poriadku ked sa niekto pyta aj banality.
To ze niekoho odkazes na hladanie nie je odpis ale tiez sposob poradenia pri vseobecne znamych veciach.
Osobne som sa nechystal nikoho sudit a je mi luto ked to niekto tak pochopil, len som upozornil na to, ze niektory skusenejsi sa nemusia na to vykaslat len preto, ze akurat sa neriesi nic co ich fakt zaujma. Nie vzdy su serioznejsie problemy a v prevaznej vacsine pripadov sa resia malickosti kedze velke veci bud ovladas alebo pojdes za ludmi ktory sa v tom vyznaju a nesnazis sa dopatrat na fore ako vymenit motor, lebo podla popisu to aj tak nespravis ked sa v tom nevyznas.
Ale kazdy nech si to zoberie ako chce, sme dospely ludia tak sa snad nebudeme hned urazat.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa grexos » Štvrtok, 7. Januára 2010, 09:28

nechce sa mi to cele citat ale nema zmysel nadavat novym za prihluple temy lebo ktokolvek znas raz zacinal alebo este zacina. ak sa nam nepacia ich temy tak ich jednoducho necitajme a opacne. dalsou vecou je upratovanie fora administratormi. co by v mnohom tiez pomohlo. Ze klesa odbornost ? no to je dane dvoma vecami. je vseobecnym faktom ze cim viac ludia venuju casu autu tym menej internetu a mechanici vsobecne akosi na internet moc nechodia (5 z 5 mechanikov :))
a kedze sa nam toyo az tak casto nekazia co je ich prirodzena vlastnost neni niekedy proste o com :D a rozoberaju sa milniky pri ceste :)

mozno by pomohla sekcia urob si sam alebo oprav svoju lasku :) kde budu navody, rady ako na hrdzu atd ale to uz je zas na temu ako prerobit obsah fora
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 7. Januára 2010, 13:46

Corolla sekciu som pekne upratal vcera 8)

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa Rasťo » Štvrtok, 28. Januára 2010, 07:20

patrix napísal:Chlapci uz by ste mohli prestat stale kritizovat tych co ich zaujima tuning. Ked niekto vymeni nejaku suciastku a neda seriu nic ine tu nepocujem len tuzer. Toho chalana poznam, auto je pekne porobne tak preco furt kazdy pinda? JJ cena je trochu prehnana ale tak mozno ho preda. Hodne stastia.
Ja nekritizujem tuning - ja som kritizoval motorizáciu - za akúkoľvek celicu 7gen, alebo MR2 W3 do roku výroby 2003 bez vymeneného motora nemôže chcieť nikto také peniaze lebo je to tikajúca bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aspire napísal:Trocha sa k tebe pridám, všimol si niekto napríklad čo stoja nové pružiny na rolku E11 ? Vyjdu viec € ako značkové tuning HR alebo Eibach (čiže znižené a tvrdšie). Tiež som si objednal :D .
A Ti kto povedal že znížené pružiny sú tvdršie??? - tam je predpoklad že máš tvrdšie tlmiče - znížené pružiny sú mäkšie ako origo!!! - na Kačenu spm dával H&R a sú omnoho mäkšie ako origo a už mi rozmlátili dve sady tlmičových dorazov a to tam mám nastaviteľné KONI SPORT...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa Ado » Štvrtok, 28. Januára 2010, 09:32

no tak neviem ako s tými pružinami,ale moje od HR boli určite tvrdšie,a nerozbilo mi to nič a jazdil som na nich 2 a pol roka a jazdí sa nich do dnes
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Štvrtok, 28. Januára 2010, 15:51

moje nezname pruziny, co som dal dole su nizsie o cca 5cm, ale nie su tvrdsie. su maksie citelne, ked som sa na ne zatazil...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 28. Januára 2010, 20:20

musim chrstnut benzin do ohna.. rasto naozaj HR su tvrdsie ako E11 original, aj kratsie su, uz na pohlad, detto E9 ked som videl...

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných