TTS Fight Club

Fórum o všetkom a o ničom
ToyoCarE

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Utorok, 11. Decembra 2007, 00:09

paranormalny_somarik napísal:Blikajuca Octavia, 190km/h.

http://www.stream.cz/video/11/13275-tvrdohlavy-ridic
chudak celica

ToyoCarE

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Utorok, 11. Decembra 2007, 00:10

co sa stalo s nasim ringom? nejak sa odmlcal,,, pome do seba,, totok je nuda,,,

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa yeska » Štvrtok, 20. Decembra 2007, 14:01

CHlapci, ziadne vzruso.... ziadna hadka, ziadna bitka, ani len ohovaracka (do kelu, ide na vas vianocna nalada?) tak sa aspon zboznujte a chvalte 8)

Kedze mam prace neurekom, tymto sposobom sa chcem podakovat chmelovi za predvianocny darcek a kedze je to v jeho rezii uz druhe hmatatelne potesenie, zacnem si to brat osobne a hadam ho potesim aj ja a jeho synceka neskazim :mrgreen:
chmelo, takze darcek putuje k tebe (este neviem po kom) ;)
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
johnC
toyoťák
Príspevky: 583
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Februára 2006, 19:12
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa johnC » Nedeľa, 23. Decembra 2007, 01:21

Po pravde tento topic nemam absolutne chut citat, sry ale sa mi zda, ze je pod uroven tohto fora a celkovo malokedy viem co rozumne mam donho napisat. Zachv bude musiet dat Fajruch do vyhladavania dalsiu kolonku s vyberom uzitocne prispevky a hluposti co komu napadnu,a preto do vyhladavania lebo clovek bude musiet stravit vela casu citanim hluposti co ho nezaujimaju az kym najde resp. nenajde to co chce. Myslim ze sa tu produkuje malo veci, ktore vyzdvihuju tento blog nad ostatne, bacha nato lebo napr. umna kvôli tomu klesla jeho navstevnost a nehovorim o pocte prispevkov. Nebudem to tu este dalej rozpisovat pretoze nechcem nikomu uberat cas citanim dlhych clankov.
Toyota Corolla E11/Scott Reflex 10/noKia/Lunex DCM-fz7/Logitech-mouse/Verbatim FDD/Adibas/Mentos/Primeros
.... ideal for mňa !

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa yeska » Piatok, 28. Decembra 2007, 16:33

Johny Cé a nielen ty...
TTS Fight Club bol stvoreny s umyslom vytvorit priestor toyotakom, ktori sa v danej dobe hadali, ciastocne osocovali a taktiez ako je uz spomenute v uvodnom prispevku, plietlo sa piate cez deviate, casto na skodu vytvorenej temy, ktora by si zasluzila skutocne odborny pokec a prehladne informacie k danemu problemu ohladne vasich vozidiel. Kedze sa casom Fight Club zacal stavat do pozicie takzvanej zoznamky, stiahla som yesku z obehu a nechala som priestor pre vyjasnovanie toyotackych nazorov. V ziadnom pripade som nemala v umysle vytvorit miesto na bezduche vykecavanie - opakujem, moj umysel mal ovela vacsi zmysel a je na skodu, ze sa minul s ucinkom.

Johny Cé, kritizovat je velmi jednoduche, este jednoduchsie je byt zaregistrovany na fore a z akychkolvek malichernych dovodov dane forum prestat navstevovat. Stoji na zamyslenie, ci by nebolo vhodnejsie prilozit ruku k dielu a svojimi napadmi vyzdvihnut Toyota forum na vyssiu metu ako sa momentalne nachadza. Alebo si myslis, ze Fajry zvladne vsetko sam?

Na zaver mi dovol jednu radu: Pozor na to, aby sa ti casom neznepacil susedov pes, pripadne sused, cesta, pocasie - mohlo by sa ti lahko stat, ze prestanes vychadzat na ulicu namiesto toho, aby si sa popasoval s vytvorenou nechutou........
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: kontrolka motoru D4D pri vyšších rýchlostiach

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 14. Januára 2008, 14:38

to su comonrail vstreky? tu sa potvrdilo ze dizle s 200000 tis klaknu do jedneho, ak sa natrafi castejsie na "spinavu" naftu...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: kontrolka motoru D4D pri vyšších rýchlostiach

Príspevok od používateľa drgi » Pondelok, 14. Januára 2008, 16:44

Gabo, potvrdilo? na zaklade JEDNEHO zleho vstreku na JEDNOM motore? Si neskutocne vtipny, vies to? ;-)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: kontrolka motoru D4D pri vyšších rýchlostiach

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 14. Januára 2008, 18:17

presnejsie aby si sa moc nemusel smiat namne tak napisem, ze sa to potvrdilo ze aj "toyotacky comonrail" sa dokaze pokazit! a nevrav ze tie vztrekovace neodchadzaju... staci zajst do skodofky a opytat sa!!! aj teba to caka, ak mas comonrail :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?

Príspevok od používateľa yeska » Piatok, 18. Januára 2008, 20:14

V kazdom pripade by som si na Gabovom mieste kupila z uvedenej trojice to najlacnejsie a za usetrene peniazky by som mu navrhla kupit bazen so samocistiacou schopnostou. Preparaty, ktore sa vlievaju do vody by som mu navrhovala najskor precitat na zadnej strane obalu a po aplikacii studovat rozbor vody. To by uz mal moznost pochopit, ako funguje moderna cisticka aut :)


*Ospravedlnujem sa za jasnu provokaciu ;-)
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: pre ake auto by ste sa rozhodli mat na ruke 15000e?

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 18. Januára 2008, 20:43

yeska napísal:V kazdom pripade by som si na Gabovom mieste kupila z uvedenej trojice to najlacnejsie a za usetrene peniazky by som mu navrhla kupit bazen so samocistiacou schopnostou. Preparaty, ktore sa vlievaju do vody by som mu navrhovala najskor precitat na zadnej strane obalu a po aplikacii studovat rozbor vody. To by uz mal moznost pochopit, ako funguje moderna cisticka aut :)
ku tomuto sa vyjadrovat nebudem, nepatri to do tejto sekcie a bude to zmazane
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Samuel
začiatočník
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Utorok, 20. Mája 2008, 18:30
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa Samuel » Streda, 25. Marca 2009, 08:34

Fuha som tu davno nebol a pokym som precital vsetky prispevky :mrgreen:
Toyota Auris 1,6 Valvematic: 1ZR-FAE 6 M/T Navi Exclusive
Hyundai Accent 97 1,5 12V HB

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa Rasťo » Utorok, 5. Januára 2010, 08:58

Sa ma pár ľudí pýta že prečo už nechodím na fórum a že či som zanevrel na Toyoty. Nezanevrel. Akurát som začal počúvať svoje okolie. Neviem ako sa to stalo, ale moje slová a komentáre začali mať postupom času príliš veľký vplyv na ceny ojetín a práce automechanikov. Bolo načase to nechať stabilizovať. Ceny za ojetiny sa postupne dostali kde majú byť, resp. prestali klesať. No a práca mechanikov? - môj názor sa nezmenil a po skúsenostiach pár prispievajúcich sa potvrdil - sú proste ľudia čo vedia čo robia a ľudia čo robia čo vedia. Proste niečia práca má hodnotu močky tabaku a niečia je priam nezaplatiteľná.
A teraz pár pripomienok, pre ktoré som prestal denne chodiť na fórum:
- nepamätám, kedy naposledy sa tu rozoberalo niečo zmysluplné
- prudko ubudol počet majiteľov toyot ku ktorým sa viedla aspoň aká taká diskusia
- nechápem prečo diskutujete o nových autách, ktoré ste si pred mesiacom kúpili - nepoviem nič ak sa chcete pochváliť a začleniť sa do klubu, ale rozoberať akú odchýľku má tacho, alebo aké kolesá si máte kúpiť...ako sorry...
- prečo sa na fóre pýta čo s pokazeným autom niekto, kto má auto ešte v záruke??? - aj tak to auto môžete dať len do autorizovaného servisu a zaplatíte ani neviete za čo - nik odtiaľto to neovplyvní.
A k cenám?
- 4 stovky euro za starý FE motor je nehnevajte sa - priveľa - aj 3 stovky je moc. Chmelo by mohol povedať čo ho stála komplet výmena 4A-FE aj s prácou !!za štandardnú cenu!!
- 3 tisícky za SW20 s pravostranným riadením je moc - láskavo si uvedomte že auto s pravostranným riadením je na SK len na súčiastky
- T23 za 5 tisíc je málo!!! - jedine tak s motorom pred smrťou. Ceny týchto aut by sa mali aj u ročníkov 2000 s pôvodným funkčným motorom niekde od 7000 euro nahor!
- 1500 euro za E11 STD je málo!!! - to je cena tak za garážovanú E10 v základe a v dobrom stave
- hocaká Toyota spred roku 96 z náznakmi hrdze musí ísť s cenou brut dole, lebo je to auto na dožitie bez ohľadu na to, v akom stave je motor a podvozok - výmena plechov bude drahšia ako celé auto. Jediné čo môže zdvihnúť cenu takého auta je unikátny motor, ale aj tam si predávajúci musí uvedomiť, že ak je auto hrdzavé, aj tak pôjde s vysokou pravdepodobnosťou len na diely ako domor.
Práca mechanikov:
90% sutorizovaných servisov sa nedotkne plechariny. Ak sa jej aj dotkne, tak ju sfušuje. Sú to meniči dielov - nie skutoční automechanici. Navyše tam uvidíte možno dvoch-troch starších chlapov a inak sú tam decká v monterkách - učni na praxi. Preto častokrát aj výmena oleja v týchto servisoch dopadne ako dopadne - zadreté motory, preliaty olej, roztečené motory + práca len vykázaná na faktúre. Tieto moje riadky sú pravda an-block!!! - ak mi neveríte, choďte sa pri odovzdaní svojho auta do autorizovaného servisu potichu prejsť, kam by ste nemali ani vstúpiť. Dobrý automechanik vás vezme k sebe do dielne a hneď budete vedieť na čom ste - poriadok, čisto, diely poukladané. Ale kua isto nie prázdne novučké zdviháky a rampy a nedotknutá liata podlaha, v odraze ktorej sa vidíte a ešte tam pobehuje pani s leštiacim strojom na podlahy!!!
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa AndyGTP » Utorok, 5. Januára 2010, 18:54

FIGHT! :twisted:

zaujimave... s niektorymi vecami urcite suhlasim, ale depku si uzivam sam so sebou a s par ludmi. Ale tiez som toho nazoru, ze "trh má uši všade" a zakerne reaguje aj na rozne podnety z tohto a inych for 8)

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

zk24
Chrumka
Príspevky: 419
Dátum registrácie: Streda, 1. Apríla 2009, 11:08

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa zk24 » Utorok, 5. Januára 2010, 19:42

Rasťo napísal: 1.
- nechápem prečo diskutujete o nových autách, ktoré ste si pred mesiacom kúpili - nepoviem nič ak sa chcete pochváliť a začleniť sa do klubu, ale rozoberať akú odchýľku má tacho, alebo aké kolesá si máte kúpiť...ako sorry...
2.
- prečo sa na fóre pýta čo s pokazeným autom niekto, kto má auto ešte v záruke??? - aj tak to auto môžete dať len do autorizovaného servisu a zaplatíte ani neviete za čo - nik odtiaľto to neovplyvní.
add 1.
Ja osobne som pochopila pointu fora tak, ze sa tu mozem spytat cokolvek ohladne svoje auta. Od toho podla mna forum je. A ked raz potrebujem poradit, ake su najvhodnejsie trebars pneumatiky na zimu, tak si myslim ze to az take zcestne nie je. Keby sme sa vsetci vyznali vo vsetkom, tak by sme nemuseli medzi sebou ani komunikovat..... "ako sorry"....

add 2.
Nikde nie je napisane ze toto forum je iba pre majitelov starsich aut, ci pre tych ktori najazdili 500.000 km alebo takych, ktori su denne strceni pod kapotou a rozumeju sa autam. Ja som tiez mala problem s cvakanim spojky, o ktorom som si myslela ze tam jednoducho byt nema.... Co je zle na tom, ze sa Vas najprv spytam, ci je to naozaj vada? Preco by som mala letiet s tym hned do servisu, ked je to trebars bezne spravanie auta?

Ja som sa do tohto fora prihlasila aby som sa nieco nove dozvedela, a aby ste mi trebars chlapi poradili ked nieco vediet nebudem.

Nikto uceny z neba nespadol, a mozno budes aj ty potrebovat informacie v takej oblasti, do ktorej sa velmi nerozumies, a niekto ti povie "ako sorry".

Nepamatam sa uz komu sme na chate pomahali dostat "stratene" fotky z SD karty. Nikto ho nevysmial, ani neposlal do kelu len preto, ze je to pre neho oblast nie velmi znama... Hrat sa na hrdinov a uskrnat ze sa niekto pyta trebars aj taku banalitu, preco ma jeho tachometer odchylky nie je riesenie a asi ani podstatou for, in general.

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa smutok » Utorok, 5. Januára 2010, 20:35

Chapem obe strany, ale viac ma stve, ze cim dalej tym menej ludia radia k veci. Zacinam mat pocit, ze ti co sa vyznaju bud uz sem moc nechodia alebo nemaju chut vobec pisat co degraduje uroven fora.
Ked som sem zacial chodit bolo to odbornejsie zamerane, teraz to casto vyzera skor ako pokec.
Treba si uvedomit, ze kvalitu fora robia hlavne ludia co sa vyznaju do problematiky a maju aj chut poradit casto aj s banalitami pokial sa neopakuju 101. krat.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných