koho som obehol na D1?

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
academic
začiatočník
Príspevky: 310
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Apríla 2007, 12:39
Bydlisko: Zvolen/BA

koho som obehol na D1?

Príspevok od používateľa academic » Štvrtok, 4. Októbra 2007, 02:31

v stredu 3,oktobra som na D1 par km pred BA obiehal modru Celicu alebo Supru :oops: :oops: ...som si ani nevsimol ...a ani znacku som si nevsimol :shock: siel som dost rychlo a zaujal ma napis: http://www.toyotateam.sk" target="_blank .......tak som po predbehnuti zablikal smerovkami...no neviem ci si vsimol........bol, som v sedom Aurise ..... :?:
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Re: koho som obehol na D1?

Príspevok od používateľa wilson » Štvrtok, 4. Októbra 2007, 09:08

tak to som isto nemohol byť ja :razz:
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: koho som obehol na D1?

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Štvrtok, 4. Októbra 2007, 14:28

pocuj, nejak mi nejde do hlavy, jak si nemohol rozornat Supru od Celdy, ked su to uplne odlisne auta a kez uz si si vsimol napis www toyotateam sk......... :?: nerypem, len sa pytam.
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

ToyoCarE

Re: koho som obehol na D1?

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Štvrtok, 4. Októbra 2007, 15:38

je to mozne,, ked predbieham a mam 220 km/h tak vsetky auta su rovnake,,, maximalne farbu viem rozoznat a to ci je to nakladne alebo osobne,,, mozno je to tym.

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Re: koho som obehol na D1?

Príspevok od používateľa Ado » Štvrtok, 4. Októbra 2007, 15:53

išiel som z NR z autosalónu a pred BA ma prebehol Auris a mám tmavo modro zelenu celicu ale rozprával som sa s bratom tak som smerovky neregistroval
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: koho som obehol na D1?

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Štvrtok, 4. Októbra 2007, 16:29

ToyoCarE napísal:je to mozne,, ked predbieham a mam 220 km/h tak vsetky auta su rovnake,,, maximalne farbu viem rozoznat a to ci je to nakladne alebo osobne,,, mozno je to tym.
a chces povedat, ze pri 220 si vsimnes toyotateam nalepku? :lol: :lol: :lol:
Tak a ak to bol ADO, skulibabu Supru som nevidel este ;-) ;-) ;-) Takze to bola celda :mrgreen:
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

ToyoCarE

Re: koho som obehol na D1?

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Štvrtok, 4. Októbra 2007, 16:34

by si sa cudoval, co sa da pri tej rychlosti vsetko pozerat,,,ale nie,,, tak som to presvihol,,,

Používateľov profilový obrázok
academic
začiatočník
Príspevky: 310
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Apríla 2007, 12:39
Bydlisko: Zvolen/BA

Re: koho som obehol na D1?

Príspevok od používateľa academic » Piatok, 5. Októbra 2007, 01:07

adoooo....takze ty 8) ...nuz som sa priblizoval a akosi podvedome som zbadal znak toyoty na kufri ....a vzapati mi padol do oka napis "toyteam" ...... clovek si nepozera auta, ktore obehne na dialnici......keby si sa ma spytal co som stretaval ci pezoty, skody alebo vw...tak fakt neviem. Auto si uvedomis vtedy, ked ta spomali alebo ine ti vyvedie ;-) .....no a ked som zaostril na ten napis....uz som bol pred nim. Tak som mu blikol smerofkami 2x :razz: ...fakt si nepamatam obrys auta.... isiel som asi 180 :oops:
Obrázok

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Re: koho som obehol na D1?

Príspevok od používateľa Ado » Sobota, 6. Októbra 2007, 21:58

ja si to pamätám dobre a určite si to bol ty lebo iba jeden auris letel ako blázon :lol: :lol:
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
academic
začiatočník
Príspevky: 310
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Apríla 2007, 12:39
Bydlisko: Zvolen/BA

Re: koho som obehol na D1?

Príspevok od používateľa academic » Nedeľa, 7. Októbra 2007, 01:47

ze blazon ....ono ma vyprovokoval jeden cechun na Forde Mondeo ST220 ...najprv ma vytlacil na dialnici medzi BB a ZH......blikal, trubil ...strasne sa ponahlal. Na dialnici mi samozrejme usiel....no potom prisla klukata cesta ZH-NR a chlapovi som bol coskoro na zadku. Este sa snazil unikat....predbiehal aj cez plne....a ja som aspon tie plne dodrziaval (ked uz nie rychlost) ........a tiez som nepredbiehal do zakrut. Po chvili snazenia neusiel nikam, tak som ho strihol a uz som ho pred seba nepustil. Este som zisiel v BA na parkovisko Avionu a cca 3 minuty za mnou sa prehnal po obchvate. :mrgreen: :mrgreen:
Nuz taki su ti cesi. Nabombovane Mondeo vyklepal Auris 1.4 :oops: :oops:

za normalnych okolnosti ma obiehaju vsetky sluzobne ochcavie......no v ten den ani jedna ;-)

....inac - a teraz sa nesmejte :mrgreen: :mrgreen: ma raz v BA vyprovokoval biely otuzeny Golfik .....tak hnusne otuzeny s tmavymi sklami.....tak som sa s nim nahanal od Pasienkov az po Jarovce ......no potom ma obehol, vyliezli dvaja zeleni a ukazali mi fotoalbum, ktory za jazdy nafotili. Tolko fotiek so zadkom mojho auta som este nikdy nemal :shock: :shock:
no a stalo ma to ....po slusnej ponuke ;-) 2000 Sk :mrgreen:
Obrázok

ToyoCarE

Re: koho som obehol na D1?

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Nedeľa, 7. Októbra 2007, 07:48

heh,,, zazil som,,, este kym som mal Peugeota,,tak sa na mna nalepil okolo Terchovej osarpana zhnita Samara s SPZ KE,, a zacali sme sa nahanat,,, po kratkej hnicke,, ked som to vzdal,,bo nesom samovrah ma strihli,, odmavali, a stalo ma to tiez 2000SKK,,, keby ze sa to stane dnes,,tak im nedam ani maake F,,, bo nemali fotku,,, hold clovek sa uci stale,,

k tomu predbiehaniu,,, vela zalezi na medziclanku medzi pedalom a sedackou,,, mozes mat aj o 100k slabsier auto,,, pokial vies dobre jazdit,,tak natries kohochces,,, zalezi len na tom,,, na kolko ste jeden alebo druhy drzi a predbiehate aj cez zakazy,,, styridsiatky,, atd

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Re: koho som obehol na D1?

Príspevok od používateľa cahir » Nedeľa, 7. Októbra 2007, 10:09

academic napísal:ze blazon ....ono ma vyprovokoval jeden cechun na Forde Mondeo ST220 ...najprv ma vytlacil na dialnici medzi BB a ZH......blikal, trubil ...strasne sa ponahlal. Na dialnici mi samozrejme usiel....no potom prisla klukata cesta ZH-NR a chlapovi som bol coskoro na zadku. Este sa snazil unikat....predbiehal aj cez plne....a ja som aspon tie plne dodrziaval (ked uz nie rychlost) ........a tiez som nepredbiehal do zakrut. Po chvili snazenia neusiel nikam, tak som ho strihol a uz som ho pred seba nepustil. Este som zisiel v BA na parkovisko Avionu a cca 3 minuty za mnou sa prehnal po obchvate. :mrgreen: :mrgreen:
Nuz taki su ti cesi. Nabombovane Mondeo vyklepal Auris 1.4 :oops: :oops:

za normalnych okolnosti ma obiehaju vsetky sluzobne ochcavie......no v ten den ani jedna ;-)

....inac - a teraz sa nesmejte :mrgreen: :mrgreen: ma raz v BA vyprovokoval biely otuzeny Golfik .....tak hnusne otuzeny s tmavymi sklami.....tak som sa s nim nahanal od Pasienkov az po Jarovce ......no potom ma obehol, vyliezli dvaja zeleni a ukazali mi fotoalbum, ktory za jazdy nafotili. Tolko fotiek so zadkom mojho auta som este nikdy nemal :shock: :shock:
no a stalo ma to ....po slusnej ponuke ;-) 2000 Sk :mrgreen:
ja som toho golfa vyblikaval na obchvate ked siel v lavom pruhu.. v pravom NIC a on si siel pokojne v lavom. nechcel som ho obiehat z prava, ale ked mu to nedochadzalo a nakoniec nepommohlo ani blikanie (najprv iba smerovka) tak som strihol z prava... az na jeho urovni kukam - naspolujazdcojev strane velky LCD.... ooops, pribrdzil som a zaradil za neho..
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: koho som obehol na D1?

Príspevok od používateľa Rasťo » Nedeľa, 7. Októbra 2007, 10:15

Myslím, že by bolo zahodno ten Golfík nacvakať a pozrieť sa na certifikácie a zapísanie do techničáku všetkých tuzérskych VW superdoplnkov...napr také fólie na sklá a pod, lebo viem, že na VR6-tkách na Orave (2 ks) ich majú už fialové a nie čierne a certifikačné nálepky nikde...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
academic
začiatočník
Príspevky: 310
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Apríla 2007, 12:39
Bydlisko: Zvolen/BA

Re: koho som obehol na D1?

Príspevok od používateľa academic » Nedeľa, 7. Októbra 2007, 12:34

vela zalezi na medziclanku medzi pedalom a sedackou,,, mozes mat aj o 100k slabsier auto,,, pokial vies dobre jazdit,,tak natries kohochces
...nuz 15 rokov jazdenia medzi BB a BA sa tazko dohana nejakym navstevnikom z Ciech, ktory si mysli, ze je kralom slovenskych ciest :lol:
Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 42 neregistrovaných