Corollka ide totiž definitívne segre a ona chúďa nevie, čo spraviť s jej Ticom. Na web bazároch bez reakcie a v kamennom bazáre jej ponúkajú max 35 tisíc a teda nech sa nehnevajú, ale to autíčko je hodné pár tisíc navyše...
A soráš, ale fakt som to nechcel dať do rubriky "auto-predaj"...