Strana 1 z 1

Toyota Corolla AE86

Napísané: Streda, 22. Augusta 2007, 14:37
od používateľa Gabriel Nagy
drgi:
zaciatok je tu http://toyotateam.sk/forum/viewtopic.php?f=6&t=2149


trochu ot, teraz ma Elvis v Corolle tiez ten black ci silvertop, nie? ci to uz je vvt-i? alebo len vvt

Re: Toyota Corolla AE86

Napísané: Streda, 22. Augusta 2007, 17:15
od používateľa AndyGTP
gabo_silvertop povodom z japonskej AE101, je len VVT

Re: Toyota Corolla AE86

Napísané: Streda, 22. Augusta 2007, 18:27
od používateľa Gabriel Nagy
AndyGTP napísal:gabo_silvertop povodom z japonskej AE101, je len VVT
takze tam ma silvertop, tzn s karburatormi?

Re: Toyota Corolla AE86

Napísané: Streda, 22. Augusta 2007, 18:58
od používateľa fajry
Gabo, ale hovno karburator. Je to klasicky motor so vstrekovanim, ako 4AGE. Lenze to nie je VVTi technologia, ale tusim iba VVT - snad som to dobre napisal. Je to taky dedek VVTi technike. Karburator ma v aute iba drgi :-)

Re: Toyota Corolla AE86

Napísané: Streda, 22. Augusta 2007, 20:22
od používateľa Gabriel Nagy
fajry napísal:Gabo, ale hovno karburator. Je to klasicky motor so vstrekovanim, ako 4AGE. Lenze to nie je VVTi technologia, ale tusim iba VVT - snad som to dobre napisal. Je to taky dedek VVTi technike. Karburator ma v aute iba drgi :-)
takze vlastne len bez inteligence, ja som myslel ze bez injektorov... :lol: :lol: :lol:

Re: Toyota Corolla AE86

Napísané: Štvrtok, 23. Augusta 2007, 00:28
od používateľa chmelo
fajry napísal:Karburator ma v aute iba drgi :-)
Hej kámo, s kým ty tu kávu miešaš???

Re: Toyota Corolla AE86

Napísané: Štvrtok, 23. Augusta 2007, 12:27
od používateľa wakkee
Gabriel Nagy napísal:takze vlastne len bez inteligence, ja som myslel ze bez injektorov... :lol: :lol: :lol:
lol bez inteligencie :)

je to normalna striekacka, co ma 4 skrtiace klapky, ziaden karburator.

Re: Toyota Corolla AE86

Napísané: Štvrtok, 23. Augusta 2007, 12:36
od používateľa drgi
v suvislosti so silver/black topom by som skrtol slovo 'normalne' v akomkolvek vyzname. ;-)

Re: Toyota Corolla AE86

Napísané: Štvrtok, 23. Augusta 2007, 14:35
od používateľa Gabriel Nagy
skrtiace klapky su otvarane elektronicky alebo lankom?

Re: Toyota Corolla AE86

Napísané: Štvrtok, 23. Augusta 2007, 14:45
od používateľa drgi
lankom samozrejme.

Re: Toyota Corolla AE86

Napísané: Štvrtok, 23. Augusta 2007, 14:47
od používateľa Gabriel Nagy
takze ziadna FOBIA 1.4 16V
:lol: :lol: :lol:

Re: Toyota Corolla AE86

Napísané: Štvrtok, 23. Augusta 2007, 15:01
od používateľa fajry
Gabo kua, vsak tie motory su z rokov 80/90 ... takze si uvedom, aka technika vtedy bola.

Re: Toyota Corolla AE86

Napísané: Štvrtok, 23. Augusta 2007, 15:13
od používateľa Gabriel Nagy
fajry napísal:Gabo kua, vsak tie motory su z rokov 80/90 ... takze si uvedom, aka technika vtedy bola.
oxi, nerozculuj sa :lol:
tak elvis ma aky rocnik auta? motoru?

Re: Toyota Corolla AE86

Napísané: Štvrtok, 23. Augusta 2007, 18:54
od používateľa AndyGTP
motor je starsi od auta. Auto je EE111 tj 97 az 00, motor je skorsi, cca 92-95, kedze je z AE101.