No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
ja_ma
panic
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Nedeľa, 14. Januára 2007, 09:51
Bydlisko: Zlín, Malenovice
Kontaktovať používateľa:

No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa ja_ma » Pondelok, 30. Júla 2007, 20:50

Caute, ted jsem byl 5 dni na Slovensku, na takove mensi dovolene.. A co se mi nestalo, chvili za hranicema jsem potkal cervenou Celicu, zdravim, mavam skoro si vykroutim ruku a nic... Pak potkavam modrou, to same!!! Pote jsem jeste potkal jednu cervenou a to jsem uz jen mavl a zase nic.. Vy se tady nezdravite, nebo ze by ste si me nevsimli... :? Vysvetlil jsem si to tak ze to asi nebyl nikdo z fora..
Tady u nas vzdycky kazdy pozdravi 8)
Jo a ty Vase cesty. Rozbite nejak nejsou, ale ty vyjete koleje ji moc dobre nedelali :( ;-) ;-)
Obrázok
NEW: black turbo4wd
http://5gcelica.nolimit.cz/

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 30. Júla 2007, 20:56

ja_ma napísal:Caute, ted jsem byl 5 dni na Slovensku, na takove mensi dovolene.. A co se mi nestalo, chvili za hranicema jsem potkal cervenou Celicu, zdravim, mavam skoro si vykroutim ruku a nic... Pak potkavam modrou, to same!!! Pote jsem jeste potkal jednu cervenou a to jsem uz jen mavl a zase nic.. Vy se tady nezdravite, nebo ze by ste si me nevsimli... :? Vysvetlil jsem si to tak ze to asi nebyl nikdo z fora..
Tady u nas vzdycky kazdy pozdravi 8)
Jo a ty Vase cesty. Rozbite nejak nejsou, ale ty vyjete koleje ji moc dobre nedelali :( ;-) ;-)
ahoooj... tak dufam ze mna si nestretol, lebo ak ano, tak sa hambim, ze som neodzdravil... Inak v okoli Ba sa mi to stavalo, ze Celdy neodzdravili, neviem cim to je, ale mozno aj tym, ze ju maju pre nieco ine, ako ju mame mi Toyotaci ;-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 30. Júla 2007, 21:54

to neboli ludia odtialto ale sedliaci z vidieka. vela ludi s ST18 tu zas nie je.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

ToyoCarE

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Pondelok, 30. Júla 2007, 21:57

tu modru si stretol v Ziline? Zrejme su zdravil nas,,, zial,, riadil otec,, a ked ma problemy,, a rozmysla,,tak nereaguje na taketo veci,, ja som zamaval spat,,ale asi to bolo neskoro.

Používateľov profilový obrázok
ja_ma
panic
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Nedeľa, 14. Januára 2007, 09:51
Bydlisko: Zlín, Malenovice
Kontaktovať používateľa:

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa ja_ma » Pondelok, 30. Júla 2007, 23:28

ToyoCarE napísal:tu modru si stretol v Ziline? Zrejme su zdravil nas,,, zial,, riadil otec,, a ked ma problemy,, a rozmysla,,tak nereaguje na taketo veci,, ja som zamaval spat,,ale asi to bolo neskoro.
Jj myslim ze to bylo v Ziline a ridic byl tusim postarsi pan (bez urazky)... Tak to jsem rad ze jsem potkal nekoho z TTS :D ;-)
Obrázok
NEW: black turbo4wd
http://5gcelica.nolimit.cz/

ToyoCarE

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Pondelok, 30. Júla 2007, 23:34

to bol moj otec,,, nabuduce ked pojdem ja,, tak budem kyvat a mavat 2km od teba ked budem,, ,aby sme sa videli,, heh

Používateľov profilový obrázok
Leňulka
toyoťák
Príspevky: 828
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Marca 2005, 18:31
Bydlisko: Březová
Kontaktovať používateľa:

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa Leňulka » Utorok, 31. Júla 2007, 19:10

no tak nevim jak si to myslel ze tady u nas se zdravime??? ja co potkam Celicu, nemyslim tebe a Esaba tak zdravim a borci jeste otoci hlavu, jestli je to proto ze si mysli ze jsem zenska co ma auto pujcene od mladeho tak je to i tak ubohe, me tady teda nikdo nezdravi, bych si mohla mrkacku umrkat a kaslou na to, s Esabem jsme byli na Slovensku, stali jsme na benzince, kolem jela Celica, blikla a jeste zatroubila, borec mavnul a jel dal, tak nevim kde je to lepsi, mozna je na case se ostrihat a nechat preoperovat, pac me ta diskriminace uz nebavi :cry:
Toyota Celica 2.0 Turbo All-Track 1991
Toyota 4Runner 2,4i 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1989
Ex: Toyota 4Runner 3.0 V6 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1988
Ex: Toyota Celica 2.0GTi 16V 1989
N.M.T. Engineering

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa drgi » Utorok, 31. Júla 2007, 19:19

Leňulka napísal:no tak nevim jak si to myslel ze tady u nas se zdravime??? ja co potkam Celicu, nemyslim tebe a Esaba tak zdravim a borci jeste otoci hlavu, jestli je to proto ze si mysli ze jsem zenska co ma auto pujcene od mladeho tak je to i tak ubohe, me tady teda nikdo nezdravi, bych si mohla mrkacku umrkat a kaslou na to, s Esabem jsme byli na Slovensku, stali jsme na benzince, kolem jela Celica, blikla a jeste zatroubila, borec mavnul a jel dal, tak nevim kde je to lepsi, mozna je na case se ostrihat a nechat preoperovat, pac me ta diskriminace uz nebavi :cry:

slubujem ze ked Ta uvidim v aute, zamavam, zatrubim a pozvem na kofolu alebo do kina 8)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Utorok, 31. Júla 2007, 19:32

Leňulka napísal:no tak nevim jak si to myslel ze tady u nas se zdravime??? ja co potkam Celicu, nemyslim tebe a Esaba tak zdravim a borci jeste otoci hlavu, jestli je to proto ze si mysli ze jsem zenska co ma auto pujcene od mladeho tak je to i tak ubohe, me tady teda nikdo nezdravi, bych si mohla mrkacku umrkat a kaslou na to, s Esabem jsme byli na Slovensku, stali jsme na benzince, kolem jela Celica, blikla a jeste zatroubila, borec mavnul a jel dal, tak nevim kde je to lepsi, mozna je na case se ostrihat a nechat preoperovat, pac me ta diskriminace uz nebavi :cry:
rozhodne to nebude tym, ze si zenskeho pohlavia, lebo aj na mna kaslu velakrat hlavne na zapade... :(
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Leňulka
toyoťák
Príspevky: 828
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Marca 2005, 18:31
Bydlisko: Březová
Kontaktovať používateľa:

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa Leňulka » Utorok, 31. Júla 2007, 19:55

drgi napísal:
Leňulka napísal:no tak nevim jak si to myslel ze tady u nas se zdravime??? ja co potkam Celicu, nemyslim tebe a Esaba tak zdravim a borci jeste otoci hlavu, jestli je to proto ze si mysli ze jsem zenska co ma auto pujcene od mladeho tak je to i tak ubohe, me tady teda nikdo nezdravi, bych si mohla mrkacku umrkat a kaslou na to, s Esabem jsme byli na Slovensku, stali jsme na benzince, kolem jela Celica, blikla a jeste zatroubila, borec mavnul a jel dal, tak nevim kde je to lepsi, mozna je na case se ostrihat a nechat preoperovat, pac me ta diskriminace uz nebavi :cry:

slubujem ze ked Ta uvidim v aute, zamavam, zatrubim a pozvem na kofolu alebo do kina 8)
to je aspon pristup, tak to ma byt :razz: :D
Toyota Celica 2.0 Turbo All-Track 1991
Toyota 4Runner 2,4i 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1989
Ex: Toyota 4Runner 3.0 V6 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1988
Ex: Toyota Celica 2.0GTi 16V 1989
N.M.T. Engineering

ToyoCarE

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Utorok, 31. Júla 2007, 20:40

ja ked som za volantom,, snazim sa zdravit vsetkych celicarov,,, ale Lenulka,,, ako spoznam ze si to ty? Nikdy som ta nevidel,,,

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 1. Augusta 2007, 01:25

ToyoCarE napísal:ja ked som za volantom,, snazim sa zdravit vsetkych celicarov,,, ale Lenulka,,, ako spoznam ze si to ty? Nikdy som ta nevidel,,,
Leňulka, prepac, ze odpovedam za teba...
spoznas ju podla krasnej 5gen bielej celici s polepmi podobnymi jak mal Rally Carlos Sainz, vo vnutry ram a tmavovlasa holka :) vlastne auto je vidno aj na obrazku, takze tak...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Leňulka
toyoťák
Príspevky: 828
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Marca 2005, 18:31
Bydlisko: Březová
Kontaktovať používateľa:

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa Leňulka » Streda, 1. Augusta 2007, 08:57

Diky myslim ze neni co dodat, snad jen, poznas me hlavne taky podle toho, ze za volantem nejsem temer videt, takze vlastne jedina Celica bez ridice :D jinak ano, replika repliky Carlose Sainze Celicy, a pripadne SPZ zacinajici 1Z1 ;-)
Toyota Celica 2.0 Turbo All-Track 1991
Toyota 4Runner 2,4i 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1989
Ex: Toyota 4Runner 3.0 V6 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1988
Ex: Toyota Celica 2.0GTi 16V 1989
N.M.T. Engineering

Používateľov profilový obrázok
sokce
začiatočník
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Júna 2007, 09:39
Bydlisko: Bratislava - Rača
Kontaktovať používateľa:

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa sokce » Streda, 1. Augusta 2007, 09:11

No ono to zdravenie a nezdravenie je spôsobené aj krajom.... v Ba nie sú ľudia na takéto veci zvyknutí, lebo je tu dosť vysoká anonymita a kým tomu dotyčnému trkne že je to niekto z TTS je neskoro... a zase zdraviť neviem koho čo má toyotu len preto že sa chce voziť na niečom.... no nefím... Iné je to zase smerom do Prešova... Iný kraj, iný mrav
Toyota Celica T20 1,8
EX - Toyota Corolla e11 1.4 16v, 3dv, rv 1997 - "snowwhite"
www.androidzone.sk

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa ondrik » Streda, 1. Augusta 2007, 09:39

Toyocare: hehe, ja som minule v ZA stretol zrejme teba, na modrej celde, tam ako sa ide po tom takom nadjazde smerom z Cadce do centra... len skoda ze to som mal este 206-ku grcajuceho levika... som siel chvilku vedla teba a usmieval sa na teba z okienka.. ale zrejme kvoli tej 206-ke si to nepochopil... :lol:
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných