nahodou som natrafil na takyto torent Toyota+Navigation+Map+Europe+Ver+1+2004-2005(Datei+6[1][1].93+Gb+Alcohol+120).torrent tak som ho potahol a bolo v nom Toyota Navigation Map Europe Ver 1 2004-2005(Datei 6.93 Gb Alcohol 120) (Compat-Gps-Lexus)(Dlenmultisesion).rar v tom bolo zase Map europe.md0, Map europe.mdf, Map europe.mds pointa je vtom ze neviem co stym mam teraz robit , v com to otvorit atd.... a ma to 7gb
poradte niekto plz
software
- fajry
- administrátor
- Príspevky: 3427
- Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
- Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
- Kontaktovať používateľa:
John, to ci si stiahol je v prvom rade nelegalna kopia! A Ty si sa prave stal softwarovy pirat!
Ten software sa pouziva v navigaciach, ktore su zabudovane v Toyotach - ziadne pridavne tomtomy, nuvii, ... ale priamo v palubovke zabudovana navigacia.
Aj ked to otvoris v niecom, tak Ti je to v podstate na nic.
Ten software sa pouziva v navigaciach, ktore su zabudovane v Toyotach - ziadne pridavne tomtomy, nuvii, ... ale priamo v palubovke zabudovana navigacia.
Aj ked to otvoris v niecom, tak Ti je to v podstate na nic.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback
- drgi
- Vševed
- Príspevky: 2734
- Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
- Bydlisko: doma.
- Kontaktovať používateľa:
ty si nejaky fajnovy fajry, cely svet zije na nelegalnom softveri
a okrem toho, z kazdeho predaneho napalovacieho media, pasky, HDD, usbkluca platis poplatok pre SOZA, za nelegalne napalovanie. takze preco si nestiahnut nejaky ten soft, ktory si si uz predplatil? 
.mds/.mdf by sa mali dat namountovat do virtualnej DVDromky (Daemon Tools, Alcohol 120%), tak mozes poskusat a daj vediet.
http://filext.com/info/showthread.php?t=323
.mds/.mdf by sa mali dat namountovat do virtualnej DVDromky (Daemon Tools, Alcohol 120%), tak mozes poskusat a daj vediet.
http://filext.com/info/showthread.php?t=323
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný
