Ako dlho mate svoje auto a kolko km ste na nom nadreli?

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Príspevok od používateľa chmelo » Pondelok, 14. Mája 2007, 08:43

S tou cenou je ťažko povedať, pretože to bude asi dosť prácne. Za druhé, aj keď to bude možno lacnejšie, asi to nikdy nebude vyzerať ako originál. Treba sa skúsiť popýtať.
Samozrejme, že najlepšie je kúpiť originál, nemáš problém s napasovaním a tak podobne. Čo sa týka vyklepávania, tak to bude problém. Laminát je v podstate termoset - ľudovo povedané umelá hmota, ktorá sa teplom nedá tvarovať. Nie je to teda plech, takže ak to vyklepeš, tak už asi navždy :lol:
Skús pohľadať niečo z búračky, alebo tak nejak a potom už len musíš zapôsobiť svojím šarmom a dolámanými nechtíkmi a vybaviť si nejakú fajnovú cenu :D

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

Rastislav

Príspevok od používateľa yeska » Pondelok, 14. Mája 2007, 08:59

:lol: :lol:
Zatiaľ som sa len informovala na plechovú strechu, momentálne chcem poriešiť náhradné zadné okno, keďže je to najlacnejšie riešenie, a aj najrýchlešie zrealizovateľné. Stačí objednať v Toyote a počkať na zásielku :lol: :shock: /a po vyúčtovaní sa živiť vifonkami :) /
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Rastislav

Príspevok od používateľa ondrik » Pondelok, 14. Mája 2007, 09:04

yeska napísal: /a po vyúčtovaní sa živiť vifonkami :) /

:lol: :lol: :lol: :lol:
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Príspevok od používateľa chmelo » Pondelok, 14. Mája 2007, 09:06

Vifonkami :shock: Was bedeutet das Harvepíno???

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 14. Mája 2007, 10:30

Vifonka jest lacny zoparkorunovy produkt predstavujuci druh tepleho napoja zvaneho aj poharikova s(r)ackova polievka, zlozeny najma z glutamanu (pre niekoho GUUUUTamanu :D ) sodneho a mikroskopickymi suciastkami pseudozeleniny a vacsieho mnozstva pseudocestovin. Ale obcas mi chutia inak

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Pondelok, 14. Mája 2007, 19:10

ktory barbar to vari? vifonove cestoviny su najlepsie rovno zo sacku, lepsie chipsy nekupite 8)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
AlfGordon
začiatočník
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Pondelok, 21. Novembra 2005, 16:31

Príspevok od používateľa AlfGordon » Pondelok, 14. Mája 2007, 22:23

drgi napísal:ktory barbar to vari? vifonove cestoviny su najlepsie rovno zo sacku, lepsie chipsy nekupite 8)
Hove!!! :D Skoro som sa udusil/utopil dzusom :lol:
Corolla kombi 1,4 D-4D, 66kW
Auris 1,33 Dual VVT-i, 74 kW
Avensis T27

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Príspevok od používateľa chmelo » Pondelok, 14. Mája 2007, 23:41

AndyGTP napísal:Vifonka jest lacny zoparkorunovy produkt predstavujuci druh tepleho napoja zvaneho aj poharikova s(r)ackova polievka, zlozeny najma z glutamanu (pre niekoho GUUUUTamanu :D ) sodneho a mikroskopickymi suciastkami pseudozeleniny a vacsieho mnozstva pseudocestovin. Ale obcas mi chutia inak
Kua kua, jaké vyfikundace. My sme na intráku frčali na francúzskej polievke s miernym náznakom cestovinových smetí a vy takto.
Ináč počul som z nemenovaných zdrojov, že do sáčkových polievok už ani ten glutaman nedávajú. Do riti tam, ešte aj na tom šetria. Človek si chce kúpiť nejakú kvalitnú chémiu a oni ho odrbú nejakými prírodnými sersamami. No fuj.
No ništ, zajtra idem do samošky pre vifonky, po tejto vyčerpávajúcej informácii som sa len uistil, že zdravý rozum ešte nevymrel. Sakriš Andy, dúfam, že s tým glutamanom si ma neodžubal, lebo ináč máš po chlebe, resp. po vifonkach. (Do zadku, to je slovo, až sa mi to začína ľúbiť, vifonka, vifonka, vifonka, vifonka, vifonka, vifonka. No super)
Dík za info
Drž si

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa yeska » Utorok, 15. Mája 2007, 08:26

Chláápci, čo riešite, nač riešite...sa spýtajte, poradím vám :lol: . Však čo myslíte, ako som si na toyotku našetrila? :lol:
Vifonku nejedzte s tým akože zeleninovým extraktom, stačí kvapôčka toho akože olejčeka, prásknite si tam rozmrazený hrášok, mrkvičku, kóóópec petržlenovej vňate - a máte z obyčajnej vifonky vitamínovú bombu...fakt, ako od nevlastnej babičky z desiateho kolena :lol: :lol:

Kde objednávate prevodový remeň a klinový remeň?? Používate originál toyota?
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Príspevok od používateľa chmelo » Utorok, 15. Mája 2007, 08:35

yeska napísal:Chláápci, čo riešite, nač riešite...sa spýtajte, poradím vám :lol: . Však čo myslíte, ako som si na toyotku našetrila? :lol:
Vifonku nejedzte s tým akože zeleninovým extraktom, stačí kvapôčka toho akože olejčeka, prásknite si tam rozmrazený hrášok, mrkvičku, kóóópec petržlenovej vňate - a máte z obyčajnej vifonky vitamínovú bombu...fakt, ako od nevlastnej babičky z desiateho kolena :lol: :lol:

Kde objednávate prevodový remeň a klinový remeň?? Používate originál toyota?
No fuj, že ťa hanba po ušách neplieska. Tak to pekne, čisto chemicky vyzeralo a ty to celé pokazíš nejakou zeleninou. Vieš koľko sa ľudia narobili, aby vyrobili takýto skvost? Šak by ti Mendelejev dal, že mu kazíš tabuľky.
Čo sa týka remeňov, doporučujem originály. Rozvoďák a kladky stopercentne. Ja som si ich terazky objednal spolu s inými vecami od Leňulky. Ceny dobré a aj Lenka je v pohode a poradí ti čo a ako.
Hoď jej echo cez pm a ona sa ti ozve. Nájdeš ju tu na fóre.

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

chmelo

Príspevok od používateľa yeska » Utorok, 15. Mája 2007, 08:42

NEKRIČ NA MŇA! :lol: :lol: -len dobre som vám chcela a ty takto... :oops:

Až poobede idem za tým mechanikom, takže on mi povie, čo je treba všetko vymeniť - najradšej by som to objednala v jednej várke, veď čo už našetrím keď treba... Čítala som tu Leňulku, len som nevedela že u nej objednávate. Ok, po dohode s mechanikom sa jej určite ozvem...vďaka za info.
Naposledy upravil/-a yeska v Utorok, 15. Mája 2007, 09:13, upravené celkom 1 krát.
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa yeska » Utorok, 15. Mája 2007, 09:10

Mám na vás ešte jednu z milióna otázok :oops:

Včera som si trošku obzerala to moje nešťastné zadné okno /mám vinylovú strechu a to okno je z nejakej priesvitnej hrubej fólie/ - poznáte niekoho, kto by mi tú fóliovú časť vedel vymeniť? Celé to okno je zazipsované a podľa mňa by sa mohlo dať vymeniť. Stačilo by, keby sa našila nová fólia.

http://auto.vlan.be/fr/V_autozoekertjes ... &id=654305

btw: ak sa zle technicky vyjadrujem, budem vďačná za opravu :idea:
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Príspevok od používateľa Ado » Utorok, 15. Mája 2007, 09:12

chmelo: 100% originály??a to je načo dobré,rovnako kvalitné zoženiem aj ja a nie su to origo,však nech ti povedia chalani,zatial sa nik nasťažoval
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

Ado

Príspevok od používateľa yeska » Utorok, 15. Mája 2007, 09:20

-niekde na nete som čítala, že toyoťácke remene sú kvalitou zhodné s jedným výrobcom, ale zabudla som jeho meno... preto som položila otázku, či používate originál... takže sa vyjadrite ku kvalite aj cene od ADA :wink:
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Utorok, 15. Mája 2007, 09:35

vsak do Toyoty sa original davaju akesi Mitsuboshi (alebo tak nejak) remene. A cez JCAuto zozenies presne tu istu znacku za neporovnatelnu cenu ... a podobne je to aj s inymi dielmi. Nie vsetko musi byt original.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných