Strana 1 z 1
Nasi mili policajti
Napísané: Utorok, 19. Decembra 2006, 08:23
od používateľa fajry
Napísané: Utorok, 19. Decembra 2006, 08:51
od používateľa kre
aj ja chcem... vzdy som tuzil po aute s radarom!

Napísané: Utorok, 19. Decembra 2006, 09:59
od používateľa wilson
a čo tie folie na prednych sklach

Napísané: Utorok, 19. Decembra 2006, 10:36
od používateľa kre
no, stavim sa, ze na ne nemaju papiere :)
udelili si vynimku
Napísané: Utorok, 19. Decembra 2006, 12:09
od používateľa hanz
este dobre ze S4 je od normalnej A4 jednoduchsie rozpoznatelna ako Passat V6 od vsetkych tych po cestach behajucich normalnnych passatov

Napísané: Utorok, 19. Decembra 2006, 14:48
od používateľa fajry
Napísané: Štvrtok, 15. Marca 2007, 22:21
od používateľa Bolgi
kre napísal:no, stavim sa, ze na ne nemaju papiere

udelili si vynimku
pokial viem tak tie cierne predne skla sa za urcity poplatok daju vybavit hocikomu... ci mylim sa

Napísané: Piatok, 16. Marca 2007, 08:02
od používateľa kici
A poculi ste, ze passatik nam havaroval v Presove. Poviem vam, ty chlapci si o to strasne koledovali, chodili ako blbci s neobmedzenim pravom jazdy a stale ohrozovali ostatnych.
Napísané: Piatok, 16. Marca 2007, 14:01
od používateľa kre
Bolgi napísal:kre napísal:no, stavim sa, ze na ne nemaju papiere :)
udelili si vynimku
pokial viem tak tie cierne predne skla sa za urcity poplatok daju vybavit hocikomu... ci mylim sa :?: :?:
ze hocikomu, to by som netvrdil... mozno ked si ich das pokovovat, tak ti to prejde, lebo vyhlaska hovori len o foliach, ktore tam nalepene mat nemozes... kvoli bezpecnosti. a snad tam su aj nejake cisla, ako moze byt predne sklo zatmavene...