Co kupit frajerke/zene pod stromcek?

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
AlfGordon
začiatočník
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Pondelok, 21. Novembra 2005, 16:31

Príspevok od používateľa AlfGordon » Streda, 13. Decembra 2006, 19:37

wilson napísal:ehm, ktorá že to značka nie je komerčná?
alebo inak, nezdá sa mi, že by si nejako slová značka a komercia odporovali :)

za nekomrečnú považujem iba ak značku ZAA-xx-xx na staručkom kilečku, ale to už je z iného súdka... :D
wilson ... ked sa uz tak blbo pytas, tak Ti to napisem takto polopate:

T O Y O T A ;-)


(vidis, dalsi tip na darcek - sijaci stroj, aspon na vas bude sit ;-) )
Corolla kombi 1,4 D-4D, 66kW
Auris 1,33 Dual VVT-i, 74 kW
Avensis T27

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wilson » Streda, 13. Decembra 2006, 22:17

alfíku :D

toyota je vo všetkých ekonomických knihách uvádzaná ako vzor pre svoj komerčný úspech a za jeden z pilierov "japonského zázraku", teda ekonomického boomu a prosperity. stále je najdrahšou firmou na svete. ak by som toyotu označil ako profesora, tak baťa pri nej je len študentík a pán baťa veru že bol NIEKTO.

som sa fakt pobavil :D :D :D že nekomerčná značka :lol:
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Používateľov profilový obrázok
AlfGordon
začiatočník
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Pondelok, 21. Novembra 2005, 16:31

Príspevok od používateľa AlfGordon » Štvrtok, 14. Decembra 2006, 00:15

Wilson, uznavam, ze som ekonomicky analfabet a aj preto budem do smrti chudobny ako kostolny mysiak, ale ... myslel som to trocha inak, neohrabane som sa vyjadril. Tym, ze nie je Toyota "komercna" som myslel to, ze nie je v mode tak ako VW Golf ftedeicku spolu s handrami Hilfiger - statut "uspesnosti" u peeetrzalskych fesakov.
Toyoty si kupuju vacsinou ludia, ktori trocha rozmyslaju aj o inych hodnotach ako je image, ci o tom, ci budu so svojim autom IN. Tym o sebe v ziadnom pripade nejdem a nechcem vytvarat dojem vynimocnosti :-)
Ale co poznam toyotakov, vacsinou su to rozumni ludia :-)
O komercnom uspechu Toyoty nepochybujem, a dufam, ze nepojde do bazin, ako skor ci neskor vacsina dobrych veci.

Btw, kto je to ten Bata? :D
Corolla kombi 1,4 D-4D, 66kW
Auris 1,33 Dual VVT-i, 74 kW
Avensis T27

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Štvrtok, 14. Decembra 2006, 09:11

AlfGordon napísal:To CelicaNR: Peto, ja som niekde napisal ze doporucujem kozmetiku Oriflame??? Kurnik, nevkladaj mi pod prsty nieco, co som nenapisal! :-)
Ale Alfik, sa nechytaj za slovicka, si precitaj co som oddelil ciarkou, myslel som Oriflame ako znacku.. nie je to take zle, to som tym myslel.

Inak asi tym slovickom komercna myslime trendova, to viac vystihuje ten dojem. Sorry inak za OT.

V noci som premyslanim dosiel na to, ze dobry darcek je aj kvalitny zupan (viete, taky hebky hruby na zimne vecery po vani :) )
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Elvis » Štvrtok, 14. Decembra 2006, 09:23

celica - ty kokos, to ma nenapadlo, ze zupan! ha, uz mam dalsi darcek!!!
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
johnC
toyoťák
Príspevky: 583
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Februára 2006, 19:12
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa johnC » Štvrtok, 14. Decembra 2006, 09:45

a co si myslite o znacke Venus??? bo ma na zaciatku roku taka krava zastavila v tescu co predavala Venusz a stel som odnej kupit len gel po holeni a ona ze len za 900 a s nejakymi ze Venus Pleťové tonikum, Telové mléko a Luxury eau-de-parfum, som mal dobru naladu tak som sa oklamal kua a doteraz to mam odlozene v skrini. Neviete co je to zac???? neotravi sa z toho niekto?? ci to mozem dat akoze od jeziska :D
Toyota Corolla E11/Scott Reflex 10/noKia/Lunex DCM-fz7/Logitech-mouse/Verbatim FDD/Adibas/Mentos/Primeros
.... ideal for mňa !

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Elvis » Štvrtok, 14. Decembra 2006, 10:28

dzon - cekni si to vzdy na nete, ak nemaju ani web tak adios. a nebola to taka pocerna co ponuka aj zarucene origos smrady od huga miletica bossa? :-)
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Štvrtok, 14. Decembra 2006, 10:34

CelicaNR napísal:
AlfGordon napísal:To CelicaNR: Peto, ja som niekde napisal ze doporucujem kozmetiku Oriflame??? Kurnik, nevkladaj mi pod prsty nieco, co som nenapisal! :-)
Ale Alfik, sa nechytaj za slovicka, si precitaj co som oddelil ciarkou, myslel som Oriflame ako znacku.. nie je to take zle, to som tym myslel.

Inak asi tym slovickom komercna myslime trendova, to viac vystihuje ten dojem. Sorry inak za OT.

V noci som premyslanim dosiel na to, ze dobry darcek je aj kvalitny zupan (viete, taky hebky hruby na zimne vecery po vani :) )

:-))) ja mam uz zupan kupeny. podla mna je to super darcek
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wilson » Štvrtok, 14. Decembra 2006, 11:17

no župan som obehával min. rok a teda dať za kus uteráka s rukávmi skoro 2 litre ma stálo dosť odvahy... :evil:
ešte že sa pod ním nič nenosí :D
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Používateľov profilový obrázok
riso
panic
Príspevky: 137
Dátum registrácie: Utorok, 24. Októbra 2006, 09:52
Bydlisko: Nitra, Trnava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa riso » Štvrtok, 14. Decembra 2006, 15:24

AndyGTP napísal:ach a ktory stastlivec ma taku milu skromnu zenusku nenarocnu ze jej drahe veci nic nehovoria? :) ja nevim co zaobstaram, snad daco originalne, najlepsie rucna vyroba, takze asi jej nieco nakreslim alebo sa naucim strikovat :D
ja mam taku. ;) kupil som jej pekny kostym pred dvoma mesiacmi, kedze sme isli kupovat nohavice a koselu, a tak kostym so suknou, ktory si vyskusala len nahodou, jej tak sadol, ze som nemohol odolat. ;) ziadne Vianoce, ziadne narodky, vyrocie a ine koniny.

a na Vianoce? akoze, tie sviatky su o darcekoch? aha...som nevedel... vy si musite frajerkine stastie a radost kupovat? :roll:

moja mila by darcek nad 5 tisic ani nechcela. by si myslela, ze mi preskocilo. :D ale my sme extremisti... darcek sa u nas nehodnoti cenovkou.

hodnota darceka je v niecom inom: nacasovanie, nezvycajny napad, spomienka na davne zelanie, spontannost...

aspon nad tym porozmyslajte. ;)
Toyota Corolla Compact E11 (1999), 1332 cm3, 63 kW, 3d

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 14. Decembra 2006, 21:12

riso : :mrgreen: :!: :!: mame "undergroundove zeny" :D :D inak kua ja fakt nevim cim ju prekvapim a potesim... a zacinaju ma iritovat tie rady a masy ludi v poluse, zapchy este aj pri pokladniach a na hajzloch atd... priserne cosi. Avsak potom pride szylvesztér, novy rok, vypredaje... no nevyberiem si, do jari to bude krute :)

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Štvrtok, 14. Decembra 2006, 22:08

riso: tak to mas pravdu. Ja nie som za drahe darceky! Ucelne je najlepsie. Zatial mi to vzdy vyslo, no tento rok ma akosi opustila fantazia ;-( Preto som nasiel tie sperky Swarovski. Su lacne a pekne a ucelne ...

a nejake graficke a umelecke nadanie nemam, ze by som nieco kreslis, vyrabal ... a hlavne cas nie je kua
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
AlfGordon
začiatočník
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Pondelok, 21. Novembra 2005, 16:31

Príspevok od používateľa AlfGordon » Piatok, 15. Decembra 2006, 03:45

Riso: myslel som si ze som exot, ze viac takych nie je :-) Zase mi niekto nabural pocit vynimocnosti kua! :D
Aj ked, priznam sa, ze som obcas vedel oplieskat slusnu cifru, ale nikdy to nebolo o tej sume. Vedel som, ze to urobi radost.

Vsetko je to o napade, a najlepsi darcek je spontanny.
Corolla kombi 1,4 D-4D, 66kW
Auris 1,33 Dual VVT-i, 74 kW
Avensis T27

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wilson » Streda, 17. Januára 2007, 20:55

už je pár týždňov po vianociach, ale moj "swarovski components" furt žne úspechy. dokonca aj šindlerka si od braňa na vianoce pýtala swarovského, síce originál ale zase ja nešéfujem estévečke...zatial :D

takže ĎAKUJEM za tip :wink:
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Streda, 17. Januára 2007, 22:05

ked uz si spomenul darceky, ja som mojej kupil k meninam morske prasátko aj s papírmi, vybavickou, klietkou atd, a ak panboh da budeme ho vychovavat spolu este 8 rokov tj hadam aj svadobnu tortu bude obzierat, tak drzte palce. No a len tolko som kcel ze to ju tak potesilo a prekvapilo jak maloco v poslednej dobe.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných