Strana 1 z 2
TIR vs. felda
Napísané: Streda, 22. Novembra 2006, 13:35
od používateľa wilson
Napísané: Streda, 22. Novembra 2006, 15:48
od používateľa cahir
fuj. ani si to otvarat nejdem radsej
Napísané: Streda, 22. Novembra 2006, 15:52
od používateľa Sokol
Dobre mäsiarstvo a kovošrot

Napísané: Streda, 22. Novembra 2006, 18:21
od používateľa kre
toto som zas ja videl pri ceste do BA dnes predobedom... sanitka bola, tak snad to prezil, bo sa ponahlala...

Napísané: Streda, 22. Novembra 2006, 20:08
od používateľa Thorius
teda dobry masaker !!§
skoda,ze som nenafotil, ale pred letom ked som siel do Talianska sa pred Blavou vytrepal nejaky blazon na Ince, dost hnusne. Celu cestu do ITL som mal husiu kozu a moja zena sa nevedela ukludnit ...
potesi a povzbudi take nieco...
Napísané: Streda, 22. Novembra 2006, 23:53
od používateľa AlfGordon
Takto cez strechu v poli som videl kusok od cesty smerom do Vlcieho hrdla minuly rok zhruba o tomto case P206 (tie maju vseobecne velmi "kvalitne" podvozky) a okolo pobehujucu nejaku cicusku. Trocha hmly alebo vlhka cesta zrana a je to v ...
Mozem potvrdit z vlastnej skusenosti

Tak nejazdite ako hovada (teda ako ja)
Napísané: Štvrtok, 23. Novembra 2006, 00:00
od používateľa riso
hovada su soferi aut, ktore isli v pondelok z BA vecer po stretku do NR vnoci v hmle 150 kmh! som nechapal...jedno stado diviakov a 3 - 4 audiny ci bavoraky by boli KO.
mne stacilo nazivo vidiet rozflakane subaru impreza...isli sme s kamosom peso do obchodu (15 minut tam a 15 naspat) a cestou spat uz bolo 20 m plotu zrolovanych (hruby zelezny plot, ziadne pletivo!) a auto za nim pomocou stromu rozdelene na dve polovice. chlapec isiel v Nitre urcite vyse 100 kmh a o tyzden tam bol uz vencek...
Napísané: Štvrtok, 23. Novembra 2006, 00:26
od používateľa AlfGordon
Riso, ludia blbnu, zvlast ak je k dispozicii technika. Tiez som isiel vo stvrtok v hmle s viditelnostou tak 30 metrov nejakych 80km/h, kedze na GPS som videl kusok viac pred seba - teda aspon ci zakruta bude dolava alebo doprava

No bola polnoc a nijaky traffic - middle of nowhere.
Ale je fakt, ze ked Ti v tme vybehne nejaky vacsi zver tesne pred autom, neubrzdis to, ani ked ides 50.
Inak sa snazim nejazdit ako dobytok, to v predoslom prispevku bola nadsadzka.
Napísané: Štvrtok, 23. Novembra 2006, 10:39
od používateľa kre
riso napísal:mne stacilo nazivo vidiet rozflakane subaru impreza...isli sme s kamosom peso do obchodu (15 minut tam a 15 naspat) a cestou spat uz bolo 20 m plotu zrolovanych (hruby zelezny plot, ziadne pletivo!) a auto za nim pomocou stromu rozdelene na dve polovice. chlapec isiel v Nitre urcite vyse 100 kmh a o tyzden tam bol uz vencek...
hm, to na Cermani? ci kde to bolo... poznam ludi, co to videli nazivo, tak mozno nepriamo aj teba ;)
Napísané: Štvrtok, 23. Novembra 2006, 12:20
od používateľa riso
kre napísal:hm, to na Cermani? ci kde to bolo... poznam ludi, co to videli nazivo, tak mozno nepriamo aj teba

ano, mam to asi 5 minut peso od baraku...pri tej poste (dom matice slovenskej)..bolo tam dost ludi. my sme tam dosli asi 5 min po buracke. kopec mladych chalanov tam bolo, tak tam urcite boli aj Tvoji znami.
ja som to nazivo nevidel, dakujem pekne...
Napísané: Štvrtok, 23. Novembra 2006, 13:15
od používateľa kre
je to dost frustrujuci pohlad aj ked vidis iba nasledky, nie cely proces... a ak sa nemylim, tak konkretne tato nehoda skoncila tragicky...
Napísané: Štvrtok, 23. Novembra 2006, 17:12
od používateľa riso
najhorsi bol ten krik zo sanitky...plac/krik...
tragicky ano, ved som napisal, ze tam bol o tyzden vencek. len neviem, ci to niekto z posadky prezil....alebo bol sofer sam.

Napísané: Štvrtok, 23. Novembra 2006, 23:47
od používateľa Sokol
Fuj,tak to je otras

Napísané: Piatok, 24. Novembra 2006, 13:38
od používateľa kre
boli dvaja, zena (tusim frajerka/zena) soferovala, majitel vozu vpredu (zomrel)
Napísané: Piatok, 24. Novembra 2006, 13:54
od používateľa riso
tak to ona kricala v tej sanitke. to auto mal vraj tyzden. ale nikdy by mi nenapadlo, ze zena soferovala a majitel bol vedla a doplatil na to. vyzeralo to totiz, ze sa chce chlan ukazat pred frajerkou. no, nie vzdy to musi byt tak, ako to vyzera.