








hm, to na Cermani? ci kde to bolo... poznam ludi, co to videli nazivo, tak mozno nepriamo aj teba ;)riso napísal:mne stacilo nazivo vidiet rozflakane subaru impreza...isli sme s kamosom peso do obchodu (15 minut tam a 15 naspat) a cestou spat uz bolo 20 m plotu zrolovanych (hruby zelezny plot, ziadne pletivo!) a auto za nim pomocou stromu rozdelene na dve polovice. chlapec isiel v Nitre urcite vyse 100 kmh a o tyzden tam bol uz vencek...

ano, mam to asi 5 minut peso od baraku...pri tej poste (dom matice slovenskej)..bolo tam dost ludi. my sme tam dosli asi 5 min po buracke. kopec mladych chalanov tam bolo, tak tam urcite boli aj Tvoji znami.kre napísal:hm, to na Cermani? ci kde to bolo... poznam ludi, co to videli nazivo, tak mozno nepriamo aj teba
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný