
Na dobrú noc.....
Re: Na dobrú noc.....
Dobru noc 
Moja oblubena kombinacia auta a motoru? Vie niekto co mam na mysli?

Moja oblubena kombinacia auta a motoru? Vie niekto co mam na mysli?

- AndyGTP
- Vševed
- Príspevky: 4415
- Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
- Bydlisko: Bratislava
Re: Na dobrú noc.....
Altezza Beams?
JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)
- Srandista
- Toyota guru
- Príspevky: 1506
- Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
- Bydlisko: Brno
Re: Na dobrú noc.....
Nie som si isty, jaka V8 konkretne to bude (tipujem 4.3l), ale podla mna je 2x kompresorovana...
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza

Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza

Re: Na dobrú noc.....
Stenky, Stenky ok vyhral si
je to 2UZ-FE ale uz aj po zmene sania
Srandista kompresor to nema tosu takto kryte rozvody
Andy Beams je o polovicu uzsi
Srandista kompresor to nema tosu takto kryte rozvody
Andy Beams je o polovicu uzsi
Re: Na dobrú noc.....
Good night 
Dnes davam novy rozmer pohyblivymi obrazkami
http://www.pistonlist.com/video/daimon- ... -drift-car
Dnes davam novy rozmer pohyblivymi obrazkami
http://www.pistonlist.com/video/daimon- ... -drift-car
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných








