Admin?
- CelicaNR
- Toyota guru
- Príspevky: 1599
- Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
- Bydlisko: Bratislava, Slovakia
- Kontaktovať používateľa:
Este stastie ze to je OFF topic.
Inak Fajry asi tieto pivne OFF oFF topicy po case zmazeme, lebo to iba zabera na serveri miesto.
Co sa tyka tych levelov, som dokonca za vacsi pocet, nech je to zaujimavejsie, nielen 3-4, ale mozno 6-7, aby ludia pekne presli urcitymi fazami. Hm ?
A pls odpustite si zbytocne thready, ved aj tak sa to zmeni a ci 490 alebo 510 bude to jedno, ked sa hranice zmenia.
Dik.
Inak Fajry asi tieto pivne OFF oFF topicy po case zmazeme, lebo to iba zabera na serveri miesto.
Co sa tyka tych levelov, som dokonca za vacsi pocet, nech je to zaujimavejsie, nielen 3-4, ale mozno 6-7, aby ludia pekne presli urcitymi fazami. Hm ?
A pls odpustite si zbytocne thready, ved aj tak sa to zmeni a ci 490 alebo 510 bude to jedno, ked sa hranice zmenia.
Dik.
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných




