LD-3W,popr.iny GPS primac a ten,co pise fajry som predtym tiez rozoberal po nete,potrebujem spojit s Nokiou 6120 pre navi.Fajry spomina 20C a tusim je aj 12C a ten je lacnejsi.
mimo-Ty srandista jeden

tak mne došiel akurwat t61p (T7700, 4GB)...po víkendovej zabehávačke uvidime... no a čo ten avensis? previa ťa už prešla?scooby napísal:No ja som si objednal IBMko T61 notebook nech mam zase na 3 roky pokoj.
Kedze som namontoval novy nabytok do obyvacky chcelo by to 40" LCD k tomu novemu PC co chcem dat do obyvacky aby som mohol mutlimedia a inet vyuzivat. No a keby bola dobra ponuka na novy avensis kupil by som si do firmy:)
A realita? T61 uz objednana a z okna teraz v zime pozeram na zaparkovanu celicu na ktorej nemozem jazdit lebo nemam zimne kolesa a jazdim na Opel Comboa ked mi neuhradia faktury tack aj pri tom zostane
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných