Príspevok
od používateľa Rasťo » Nedeľa, 18. Novembra 2007, 08:02
Pieskovanie potravinárskou sódou? - na SK? Tak na to ešte naša mladá demokracia nedorástla.
Inak by som chcel vedieť kde skončili všetky obrábacie stroje (tuším až 4 sústruhy zo 6 boli progamovateľné, frézy - boli 3 z toho jedna špeci len na ozubené kolá - tá bola jediná CNC, stolové brúsky, hobľlovačky a kua veľká pieskovačka) z budovy SPŠ strojníckej v RK - asi ich niekto šikovný za korunu pre štát a pár melónov pre seba odpredal niekomu, kto si mohol rovno založiť komplet malú strojársku fabriku.

A to sa prosím pekne udialo v 2004, keď si niekto povedal že načo sú nám noví strojári - a teraz nemá kto v automobilkách robiť...kua fix aj s takýmto plánovaných hospodárstvom...
Sorry - viem že OT, ale musel som...

Na čase nezáleží...záleží pouze na životě
Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE