No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
mihauek
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Novembra 2011, 22:39
Kontaktovať používateľa:

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa mihauek » Piatok, 3. Augusta 2012, 10:37

grexos: V Gbeloch je modrá T23, že ? dávnejšie som ju videl stáť pred nejakým podnikom v Gbeloch... inak tu T23 žiadna, som unikát...možno kvôli spolahlivému motoru VVTi :D ... každé tretie auto civic, golf... nuda...nuda
/inak tá červená mrkačka je tuším v Rybkách

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa grexos » Piatok, 3. Augusta 2012, 10:59

Praveze sedu tu vidavam T23 a T20 ciernu, potom 2x paseo a 1xE11 diesel
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa spider207 » Sobota, 4. Augusta 2012, 18:09

Dnes na R1 pred Budcou ma obiehalo biele CT200h, aj som mu blikol, ale nepredpokladam, ze to bol niekto z nas, najma s madarskou znackou :D
Potom pred Zvolenom na kvazi odpocivadle kde radi meraju policajti tak stal chalan s cervenou corollou E9, vyzerala celkom zachovalo.. niekto z klubu?

dodoF1
panic
Príspevky: 84
Dátum registrácie: Streda, 10. Marca 2010, 20:50
Bydlisko: Žilina

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa dodoF1 » Nedeľa, 5. Augusta 2012, 08:28

Čo za kráska má v Žiline LEX 250C?

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Nedeľa, 5. Augusta 2012, 09:46

250C? iste dááka zlatokopka :mrgreen:
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa spider207 » Nedeľa, 5. Augusta 2012, 21:01

Ako veľmi to chceš vedieť? :mrgreen: Myslím, že v ZA sú dve IS250C, obe tuším červenej farby. Viem, že jedno si musela baba kupovať na 2x, prebrala si Lex a po pár km ju na križovatke niekto nadrbal a tak nešťastne, že to bola totálka. Musela kupovať druhé :)

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa kuki » Pondelok, 6. Augusta 2012, 09:00

:lol: To je jake dobre. Aj jej poradili, ze nech sa odteraz vyhyba krizovatkam? :mrgreen:
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 6. Augusta 2012, 15:25

Nieeee.. ale srandovná je to story, bo baba si schválne vybrala červenú farbu, aby auto bolo vidieť.. a vraj nejakého týpka natoľko upútala (tá farba, nie baba :D ), že prestal sledovať situáciu naookolo a spôsobil dopravnú nehodu, neviem či ohrozil/obmedzil niekoho iného a ten do nej nadrbkal, tak nejako to bolo.. baba chcela byť vidieť tak bola, naozaj upútala :mrgreen: ale sranda, že si po tejto skúsenosti znova vybrala červenú farbu :)

Používateľov profilový obrázok
zvady
panic
Príspevky: 126
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Januára 2010, 14:24

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa zvady » Utorok, 7. Augusta 2012, 08:46

spider207 napísal:Nieeee.. ale srandovná je to story, bo baba si schválne vybrala červenú farbu, aby auto bolo vidieť.. a vraj nejakého týpka natoľko upútala (tá farba, nie baba :D ), že prestal sledovať situáciu naookolo a spôsobil dopravnú nehodu, neviem či ohrozil/obmedzil niekoho iného a ten do nej nadrbkal, tak nejako to bolo.. baba chcela byť vidieť tak bola, naozaj upútala :mrgreen: ale sranda, že si po tejto skúsenosti znova vybrala červenú farbu :)
Tak sem treba dať foto - samozrejme tej baby nie auta :D

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa kuki » Utorok, 7. Augusta 2012, 08:49

Cista nadhera henten pribeh. Este napis ze sa potom s tym, co do nej nabural, vzali a zili stastne a mali 10 deti... :mrgreen:

Inak konecne som aj ja niekoho stretol! Teda dokonca stretavam! :shock: C3rn0 a jeho cervenokolesa Corolla stavaju kusok od mojej roboty.
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa Bebo » Piatok, 10. Augusta 2012, 00:13

Dnes na D1 hned za BA v smere na TT oranzova GT86.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa grexos » Sobota, 18. Augusta 2012, 19:13

Priznajte sa kto sa tu prehana na cervenej E10 s ciernou kapotou po gebloch ?
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
exo_t
začiatočník
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Pondelok, 21. Septembra 2009, 11:20
Bydlisko: BA v lese

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa exo_t » Sobota, 18. Augusta 2012, 22:06

spider207 napísal:Dnes na R1 pred Budcou ma obiehalo biele CT200h, aj som mu blikol, ale nepredpokladam, ze to bol niekto z nas, najma s madarskou znackou :D
Potom pred Zvolenom na kvazi odpocivadle kde radi meraju policajti tak stal chalan s cervenou corollou E9, vyzerala celkom zachovalo.. niekto z klubu?
5 dverový liftback? Okolo piatej poobede? Paráda, konečne ma dakto videl, a ako ďaleko od môjho bydliska :) To som akurát išiel s priateľkou do KE, nikam sme sa neponáhľali a na hentom odpočívadle sme tuším jedli. Mohlo to byť tak okolo piatej poobede, že?
A tree never hits an automobile except in self defence.
momentálne car-free

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa kuki » Sobota, 18. Augusta 2012, 22:47

Vo stvrtok okolo 15:30 som cestou na dlhace nahanal cierne IS200 s BB znackami. A na dlhacoch stretavam pravidelne cervenu E10 nu tak velmi potunenu, ze som ani najprv nezachytil, ze to je corolla. TRD nalepky ma, tak asi nejaka vaznejsia uprava
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)

Príspevok od používateľa Legon » Sobota, 18. Augusta 2012, 22:51

Gabko pristihnuty dnes na parkovisku pri Klokocinskom K. okolo 15tej ;) Potesilo opat vidiet Toyotaka :)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných