/inak tá červená mrkačka je tuším v Rybkách
No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
- mihauek
- panic
- Príspevky: 22
- Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Novembra 2011, 22:39
- Kontaktovať používateľa:
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
grexos: V Gbeloch je modrá T23, že ? dávnejšie som ju videl stáť pred nejakým podnikom v Gbeloch... inak tu T23 žiadna, som unikát...možno kvôli spolahlivému motoru VVTi
... každé tretie auto civic, golf... nuda...nuda
/inak tá červená mrkačka je tuším v Rybkách
/inak tá červená mrkačka je tuším v Rybkách
- grexos
- Toyota guru
- Príspevky: 2461
- Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
- Bydlisko: Gbely
- Kontaktovať používateľa:
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
Praveze sedu tu vidavam T23 a T20 ciernu, potom 2x paseo a 1xE11 diesel
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
Dnes na R1 pred Budcou ma obiehalo biele CT200h, aj som mu blikol, ale nepredpokladam, ze to bol niekto z nas, najma s madarskou znackou 
Potom pred Zvolenom na kvazi odpocivadle kde radi meraju policajti tak stal chalan s cervenou corollou E9, vyzerala celkom zachovalo.. niekto z klubu?
Potom pred Zvolenom na kvazi odpocivadle kde radi meraju policajti tak stal chalan s cervenou corollou E9, vyzerala celkom zachovalo.. niekto z klubu?
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
Čo za kráska má v Žiline LEX 250C?
- Gabriel Nagy
- Vševed
- Príspevky: 7554
- Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
- Bydlisko: Želovce
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
250C? iste dááka zlatokopka 
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
Ako veľmi to chceš vedieť?
Myslím, že v ZA sú dve IS250C, obe tuším červenej farby. Viem, že jedno si musela baba kupovať na 2x, prebrala si Lex a po pár km ju na križovatke niekto nadrbal a tak nešťastne, že to bola totálka. Musela kupovať druhé 
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
Nieeee.. ale srandovná je to story, bo baba si schválne vybrala červenú farbu, aby auto bolo vidieť.. a vraj nejakého týpka natoľko upútala (tá farba, nie baba
), že prestal sledovať situáciu naookolo a spôsobil dopravnú nehodu, neviem či ohrozil/obmedzil niekoho iného a ten do nej nadrbkal, tak nejako to bolo.. baba chcela byť vidieť tak bola, naozaj upútala
ale sranda, že si po tejto skúsenosti znova vybrala červenú farbu 
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
Tak sem treba dať foto - samozrejme tej baby nie autaspider207 napísal:Nieeee.. ale srandovná je to story, bo baba si schválne vybrala červenú farbu, aby auto bolo vidieť.. a vraj nejakého týpka natoľko upútala (tá farba, nie baba), že prestal sledovať situáciu naookolo a spôsobil dopravnú nehodu, neviem či ohrozil/obmedzil niekoho iného a ten do nej nadrbkal, tak nejako to bolo.. baba chcela byť vidieť tak bola, naozaj upútala
ale sranda, že si po tejto skúsenosti znova vybrala červenú farbu
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
Cista nadhera henten pribeh. Este napis ze sa potom s tym, co do nej nabural, vzali a zili stastne a mali 10 deti...
Inak konecne som aj ja niekoho stretol! Teda dokonca stretavam!
C3rn0 a jeho cervenokolesa Corolla stavaju kusok od mojej roboty.
Inak konecne som aj ja niekoho stretol! Teda dokonca stretavam!
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
Dnes na D1 hned za BA v smere na TT oranzova GT86.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL
Toyota Previa 2,4 XL
- grexos
- Toyota guru
- Príspevky: 2461
- Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
- Bydlisko: Gbely
- Kontaktovať používateľa:
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
Priznajte sa kto sa tu prehana na cervenej E10 s ciernou kapotou po gebloch ?
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi
- exo_t
- začiatočník
- Príspevky: 283
- Dátum registrácie: Pondelok, 21. Septembra 2009, 11:20
- Bydlisko: BA v lese
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
5 dverový liftback? Okolo piatej poobede? Paráda, konečne ma dakto videl, a ako ďaleko od môjho bydliskaspider207 napísal:Dnes na R1 pred Budcou ma obiehalo biele CT200h, aj som mu blikol, ale nepredpokladam, ze to bol niekto z nas, najma s madarskou znackou
Potom pred Zvolenom na kvazi odpocivadle kde radi meraju policajti tak stal chalan s cervenou corollou E9, vyzerala celkom zachovalo.. niekto z klubu?
A tree never hits an automobile except in self defence.
momentálne car-free
momentálne car-free
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
Vo stvrtok okolo 15:30 som cestou na dlhace nahanal cierne IS200 s BB znackami. A na dlhacoch stretavam pravidelne cervenu E10 nu tak velmi potunenu, ze som ani najprv nezachytil, ze to je corolla. TRD nalepky ma, tak asi nejaka vaznejsia uprava
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One
- Legon
- Toyota guru
- Príspevky: 1417
- Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
- Bydlisko: Jarok
- Kontaktovať používateľa:
Re: No teda!!!! Ani nepozdravite... =)
Gabko pristihnuty dnes na parkovisku pri Klokocinskom K. okolo 15tej
Potesilo opat vidiet Toyotaka 
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných
