
sú síce unisex ale kedže sú mohutné , skôr sú vhodné pre nás ...









Ja nosim aj terazElvis napísal:ja ti nevim, taketo digitalky som nosil na zakladnej skole v 80tich rokoch
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných