Rad by som poprosil niekoho ochotneho, kto by strpel moju kratku navstevu za ucelom vymeny palivoveho filtra a silentblokov zadneho stabilizatora, aby sa mi ozval. Nemam s tym chut otravovat Vlasta a do Spisskej sa k jame tak skoro nedostanem. Veci mam a uz som nervozny, aby som to cim skor vymenil

-
Dakujeeem vopred za ochotu.