Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.
- CelicaNR
- Toyota guru
- Príspevky: 1599
- Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
- Bydlisko: Bratislava, Slovakia
- Kontaktovať používateľa:
Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.
Nechcem vam to pifko kazit, ale co si pametam z minuleho roka, tak sme koncili na babe okolo desiatej vecer? Zeby vecerne pifko ? 
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph
- fajry
- administrátor
- Príspevky: 3427
- Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
- Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
- Kontaktovať používateľa:
Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.
hej CelicaNR, presne tak. Vlani sme koncili neskoro. No aj tymto chcem poprosit ludi, ktori mozu, aby prisli. Rychlejsie postavime trat a rychlejsie budeme spat v BA na pifce 
zatial tam ide Elvis, fajry, wakkee, Lenulka ... kto dalsi?
Mame tam byt na siestu vecer. Aby sa zbytocne nemuselo ist 10timi autam, je mozne sa nejakym sposobm zviest.
zatial tam ide Elvis, fajry, wakkee, Lenulka ... kto dalsi?
Mame tam byt na siestu vecer. Aby sa zbytocne nemuselo ist 10timi autam, je mozne sa nejakym sposobm zviest.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback
- wakkee
- Toyota guru
- Príspevky: 1312
- Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
- Bydlisko: BA
- Kontaktovať používateľa:
Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.
neviem ci pridem presne na cas ale pridem. Inak odporucam kupit si v tescu za 29sk pracovne rukavice a obliect si nieco starsie co sa moze zaspinit.
- Gabriel Nagy
- Vševed
- Príspevky: 7554
- Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
- Bydlisko: Želovce
Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.
pridem, ale vyrazam z domu o 18tej, takze o 20.00 budem na babe.... snad stihnem nieco pomoct...
Fajry: zohnal som 30m pasmo, snad staci
Fajry: zohnal som 30m pasmo, snad staci
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
- johnC
- toyoťák
- Príspevky: 583
- Dátum registrácie: Pondelok, 20. Februára 2006, 19:12
- Bydlisko: Nitra
- Kontaktovať používateľa:
Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.
hambim sa ze nepridem pomoct sry
Toyota Corolla E11/Scott Reflex 10/noKia/Lunex DCM-fz7/Logitech-mouse/Verbatim FDD/Adibas/Mentos/Primeros
.... ideal for mňa !
.... ideal for mňa !
- AndyGTP
- Vševed
- Príspevky: 4415
- Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
- Bydlisko: Bratislava
Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.
ludia kto tam bude so mnou PRESNE o siestej alebo aj skorej??????? ja potom musim utekat do BA tak snad nedojdete o siedmej a budeme si blikat ked budem schadzat dolu 
JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)
- grexos
- Toyota guru
- Príspevky: 2461
- Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
- Bydlisko: Gbely
- Kontaktovať používateľa:
Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.
ja som od 16tej viac menej volny tak napiste kedy a kde a ide sa
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi
- fajry
- administrátor
- Príspevky: 3427
- Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
- Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
- Kontaktovať používateľa:
Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.
ludia, kedze sa dnes asi preda moje afto, budem potrebovat odvoz na Babu a aj dovoz
Bol by ma ochotny niekto zobrat? A ak sa este niekto najde, kto moze do kufra hodit tie kuzele, ktore pouzijeme na trat ...
Od cca 16:15 som volny. Urcite tam chcem byt par minut pred siestou, aby sa co najrychlejsie porobilo a mozeme stastne vyrazit na pifco.
Od cca 16:15 som volny. Urcite tam chcem byt par minut pred siestou, aby sa co najrychlejsie porobilo a mozeme stastne vyrazit na pifco.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback
Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.
ja ťa môžem zobrať ale ešte neviem o kolkej
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw
- Sokol
- Toyota guru
- Príspevky: 1075
- Dátum registrácie: Utorok, 18. Októbra 2005, 00:39
- Bydlisko: Košice
- Kontaktovať používateľa:
Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.
Dakujem ucastnikom predzrazoveho aj pozrazoveho pivka za ucast/bolo tak dobre,ze niektori odchadzali a vzapäti sa vracali taxikom/aj preto,lebo niekto spal
/
Citil som sa s vami vyborne
Citil som sa s vami vyborne
Toyota RAV4 2,0,1AZ-FE,112kW,r.v.07 AT
ex:Toyota Avensis Liftback 3S-FE,2.0,16V,94kW,r.v.98
ex:Toyota Corolla 5D,4E-FE,1,3,16V,55kW,r.v.96
ex:Toyota Avensis Liftback 3S-FE,2.0,16V,94kW,r.v.98
ex:Toyota Corolla 5D,4E-FE,1,3,16V,55kW,r.v.96
- Gabriel Nagy
- Vševed
- Príspevky: 7554
- Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
- Bydlisko: Želovce
Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní
