Ak nas Toyoty prestanu bavit

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 21. Decembra 2006, 22:44

veru... lexus... IS200. Sedan. amen.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Piatok, 22. Decembra 2006, 09:00

IS sa ti paci, kym neuvidis GS... zacnes tuzit po vacsom, po luxuse. uz mas nieco najazdene, mas svoj vek na to, aby si mohol mat GS! manzelke das kluce od svojho IS, iskry stastia v jej ociach ta zaleju pocitom radosti a pokoja. na pracovnom stole mas polozene prospekty s neprehliadnutelny "L" na titulke a s oznacenim GS 450h. poznas svoj sen, uz vies co chces, tak ides pon. prides do showroomu, kde vidis dobre zname IS, s usmevom na perach a s istotou v krokoch ides dalej k svojmu vytuzenemu GS ale... co je to?!? "Pane, Lexus LS 460"

"No, tak tento CHCEM!"
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Piatok, 22. Decembra 2006, 09:03

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Piatok, 22. Decembra 2006, 10:29

namoj vkus privelke auto. pokial 90% jazdis po meste tak je to skor na obtiaz :)
ale GS je krasny. no ja by som tiez volil IS .
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Piatok, 22. Decembra 2006, 10:49

je to krasne ale viem ze bych sa utopil v tych sedadlach urcenych starym bohatym a tucnejsim europanom a amikom, ja som este "mlady, krasny a inteligentny, a každej mě musí mít rád" tak radsej daco mensie :)

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Piatok, 22. Decembra 2006, 14:26

ked vystupim zo sna a vkrocim do druheho :) tak IS by bolo pre mna idealne... ale ako som pisal, to LS a GS su pre postarsich panov, ktory potrebuju prevazat svoju ritku pohodlne :) to ked budeme velki :)
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
Voloďa
začiatočník
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Septembra 2005, 14:10
Bydlisko: BA - okolie

Príspevok od používateľa Voloďa » Utorok, 2. Januára 2007, 14:52

cahir napísal:namoj vkus privelke auto. pokial 90% jazdis po meste tak je to skor na obtiaz :)
ale GS je krasny. no ja by som tiez volil IS .
ta velkost nie je az taky problem. nedavno som soferoval uplne novu audinu A8 a bola to uplna paradicka - tu velkost si clovek vo vnutri ani neuvedomi...
Toyota Celica GT 2,0 16V - ST202 3S-GE
r.v.1997

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Utorok, 2. Januára 2007, 15:31

jasne. pokial nepotrebujes niekde v meste parkovat.. :lol:
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wilson » Utorok, 16. Januára 2007, 23:53

Autosalon Prima TV 6.1.2007,
test Lexus 460LS a A8 poslal do smútku a nielen ju :D

http://autosalon.livebox.cz/2007/01

http://www.prima-autosalon.tv
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Používateľov profilový obrázok
Sokol
Toyota guru
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Utorok, 18. Októbra 2005, 00:39
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Sokol » Streda, 17. Januára 2007, 10:21

Tak to Ti je teda parada :D
Toyota RAV4 2,0,1AZ-FE,112kW,r.v.07 AT
ex:Toyota Avensis Liftback 3S-FE,2.0,16V,94kW,r.v.98
ex:Toyota Corolla 5D,4E-FE,1,3,16V,55kW,r.v.96

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mimo » Streda, 17. Januára 2007, 15:15

Klobúk dole,teraz som to pozeral je to skutočne skvost :!:
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

Používateľov profilový obrázok
MIREKK
začiatočník
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Nedeľa, 2. Apríla 2006, 11:07
Bydlisko: SN
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa MIREKK » Streda, 17. Januára 2007, 17:39

a co by ste povedali na IS-F?
http://www.auto.sk/clanok6317.htm
http://www.4age.net
ex car:Toyota Corolla E9 Gti 3D Hatchback, engine:4AGE 20 valve

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných