Nesprávna funkčnost Repro Avensis.

Audio, video, navigácia, ...
Mariiio74
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Štvrtok, 11. Mája 2017, 21:11

Nesprávna funkčnost Repro Avensis.

Príspevok od používateľa Mariiio74 » Piatok, 12. Mája 2017, 13:49

Ahojte klubáci, vlastním Toyotu Avensis r.v. 2007, problém nastáva keď zapnem rádio počas jazdy ( ale už sa to stáva aj keď stojím ). Musím mať zapnuté reproduktory len na ľavej strane, nakoľko reproduktory v pravo sa samovoľne vypínajú ( respektíve začnú oba naraz chrčať, vypadávať ) Niekedy zasa normálne naskočia ale po chvíli znovu chrčanie a takto stále dookola. Rozobral som dvere myslel som si že je iba nejaký kontakt zle zapojený ale sú tam konektory, ktoré boli pevne pripojené. Vybral som rádio B9010 aby som sa pozrel či nieje zozadu nejaký zlý kontakt, hýbal som s káblami a problém žiadny !. Viete mi niekto poradiť kde by mohol byť ešte problém že prečo chrčí pravá strana ?...

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Nesprávna funkčnost Repro Avensis.

Príspevok od používateľa ondrik » Piatok, 12. Mája 2017, 14:04

no odskusaj samotne repro s kablovanim nejakym inym zdrojom, ci chrcia. Teda odpoj konektor z radia, najdi si ktore kontakty su ku ktoremu repro (na nete isto najdes obrazok konektora s popisom) a skus trebars cez nejake ine radio, mobil, hocico co ma vystup na sluchatka/repro, ci chrcia. A pak by som vyskusal este s nejakym inym repro, pripojit ho navrdo k radiu, ci bude chrcat. Ale mam pocit ze to bude volaco v radiu odpalene, resp. nejaka elektrotech suciastka v radiu pred smrtou. Aj tak si myslim ze repraky v dverach budu z ineho zdroja hrat oki.
Konektory zozadu by mali byt oddelene, teda predne repro vo vacsom, spolu s napajanim, zadne repro samostatne, v mensom konektore vedla
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných