Nefunkcne AM/FM radio v navi B9002 (TNS600)

Audio, video, navigácia, ...
prognosis
nula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Piatok, 2. Novembra 2012, 13:07
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Nefunkcne AM/FM radio v navi B9002 (TNS600)

Príspevok od používateľa prognosis » Piatok, 2. Novembra 2012, 18:27

Zdravim :)
Vie mi niekto znaly poradit, kde moze byt chyba, ze mi nehraje ziadne radio v mojej TNSke?
CD prehrava OK, DVD navigacia ide tiez OK, kamery predne i zadne ukazuje tiez, prepinanie vsetkeho funguje, akurat ziadna radiostanica na ziadnom rozsahu nevyda ani tuk.

V antene si nemyslim, ze by to bolo (kede nehra ziaden rozsah), mal som ho aj rozmontovane a premeral zbezne na radiomodule ochranne odpory, vsetky su OK.
Cez uja googla som nasiel, ze je to vcelku bezny problem a v niektorych servisoch to opravuju doslova na pockanie pocas vypitia si kavicky. (zial nie tu na SK)

Myslim, ze je to teda nejaky SW blok, alebo smiesne mala zavada (kedze len zakladne samotne rozobratie toho radia trva zopar minut vdaka CD+DVD mechanikam ...), ktora by mala ist odstranit jednoduchym trikom (baterku v tej NAVI som nenasiel a ani DVD navi E15 nepomohlo...).

Pripadne otazka - ma niekto skusenost s cinskymi 2DIN NAVI s WinCE6, ci funguju aj s kamerovym park.asistentom (vpredu i vzadu) a orig.ovladanim na volante? A pripadne akymi neduhami trpia? (Slaba navigacia, atd..?)
---------------------
Corolla Verso 1.8 MMT

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných