Repro Carina a Celica

Audio, video, navigácia, ...
Používateľov profilový obrázok
wolf14sk
panic
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Streda, 14. Júla 2010, 19:04
Bydlisko: Kežmarok
Kontaktovať používateľa:

Repro Carina a Celica

Príspevok od používateľa wolf14sk » Nedeľa, 9. Októbra 2011, 13:37

Čaute, chcem sa opýtať aké máte skúsenosti so sériovými reproduktormi v Carine a v Celice. V Carine (E) mi to hraje parádne, je to napojené priamo na rádio bez zosilňovača a myslím že sériové reproduktory hrajú parádne. Aj basy aj výšky. Naopak v Celice ktorá je ešte aj 10 Speaker System to hraje o dosť slabšie (basy strašne slabé, výšky ešte celkom ok), pritom je tam aj zosilňovač (teda mal by byť, pod spolujazdcovou sedačkou nie je nič, ale niečo je schované vedľa zadnej sedačky, za spolujazdcom pod bočným krytom, v podstate pri zadnom reproduktore) a 2 predné repro boli vymenené za nové.
Rádio v Carine je JVCčko presný typ neviem, skúsil som na to napojiť aj nejaké čínske nič moc rádio, zvuk bol slabší ale stále lepší ako v Celice. V Celice je Kenwood, tam som skúsil tiež iné rádio a stále nič moc. Viem že sa zvyčajne od sériových nedá očakávať nejaká super kvalita ale v Carine som fakt prekvapený ako to ide.
Myslíte že môže byť v Celice niečo so zosilňovačom alebo tam budú horšie reproduktory? Aké máte skúsenosti?
Díky Jaro
Toyota Supra MK3 89 7M-GTE
frontera 3.2

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Repro Carina a Celica

Príspevok od používateľa scream » Utorok, 18. Októbra 2011, 12:49

nooo ja som mal repro len v prednych dverach a bolo to toto: http://img863.imageshack.us/img863/4627 ... 171131.jpg

tak som v prvom radioamateri kupil za 23e toto http://img863.imageshack.us/img863/243/ ... 110920.jpg

zmena k lepsiemu ale basy to stihalo velmi slabo, tak som kupil s odstupom casu viewtopic.php?p=80283#p80283 za 40E a konecne to hra tak ako si predstavujem na standardne radio. Nie je to ako subak v kufri ale razantny rozdiel oproti tomu co bolo aj oproti tym lacnejsim repro.
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných