aký ZOSILOVAČ použiť

Audio, video, navigácia, ...
Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: aký ZOSILOVAČ použiť

Príspevok od používateľa ondrik » Streda, 2. Septembra 2009, 09:35

alebo skus niekde zohnat tapec z tych verzii, ktore mali repra aj v prednych dverach. Boli to take edišn so stitkom "10 speaker sound system"
http://www.turbocelica.com/PreviousRide ... efault.htm
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: aký ZOSILOVAČ použiť

Príspevok od používateľa Rasťo » Streda, 2. Septembra 2009, 10:56

Inak jedna taká rozdrbaná celda je stále na predaj http://toyota-celica.autobazar.eu/20-gt ... 03052.html
Myslím že chlapec bude rád ak sa zbaví aj samotných dvier... Story tejto chudiny už od dovozu z CZ celkom podrobne sledujem - aj jej predaj "na motor" a zistenie, že motor je síce funkčný, ale nie je na nič normálne použiteľný, takže myslím, že majieteľ bude happy ak to rozpredá aspoň po častiach - za obojo komplet dverí (muzika, sťahovanie - proste komplet dvere) by som viac ako 200 euro nedal.
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: aký ZOSILOVAČ použiť

Príspevok od používateľa ondrik » Streda, 2. Septembra 2009, 17:34

Novidis, pripadne sa s nim dohodni ze my vymenis len tapce a pripadne doplatis keby sa zdrahal...
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
Quade33
začiatočník
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Utorok, 12. Januára 2010, 23:52
Bydlisko: Senica

Re: aký ZOSILOVAČ použiť

Príspevok od používateľa Quade33 » Štvrtok, 23. Júna 2011, 21:37

a co tak skusit vyrezat dajake diery do dveri :)

Obrázok


popripade do kufra daco na tento sposob,ale doporucujem spravte nahradu miesto polystyrenu :)

Obrázok
Toyota Celica st202 GT - 3sge e56 (olejový chladič + LSD) 8)
Toyota Celica st202 GT - 3sge s54 (non LSD)
Toyota Starlet EP91 - 4e-fe (predaná)

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: aký ZOSILOVAČ použiť

Príspevok od používateľa patres » Piatok, 24. Júna 2011, 21:33

nazdar tak zhruba som cital co to potrebujes vlastne do auta a pokial nepotrebujes byt v db-drag na prvom mieste nema zmysel aby si do toho dal extra vela penazi...
zdvojene repra sa do prednych dveri davaju vacsinou z toho dvovodu ak by si daval aj dva woofre do kufra pokial tam budes mat len jeden tak aj do dveri ti staci dat po jednich reprach...
ja osobne preferujem znacky kt sa venuju cisto len reproduktorom napr. hertz, jbl (cena nieje ani extremna ani mala) a tak isto aj zosiky...
tak isto aj na kvalite kablovania zalezi (cim hrubsie neznamena ze je to aj kvalitnejsie) to dost zalezi od komponentov...
dalsia vec je radio...
a co sa vytlmenia tyka tak to je velka basen...
namiesto draheho dynamatu je u nas na trhu vyrobok menom ,,sikadamp,, je to to iste akurat to neponuka na plagatoch CHIP FOOSE a taktiez je tymto materialom odhlucneni kazdy jeden LEXUS a je o dost lacnejsi...a vytlmit ti staci kufrove dvere a dvere plus akusticka pena ale daj si na tu penu pozor lebo predavaju sa rozne druhy origo stoji okolo 20-30 ecek meter
a tie diery na predne dvere sa daju porobit ako ti len fantazia dovoli plus calunenie ta vide par facek a mas to...
ale som mudry co ale uz som to absolvoval a teraz ma to caka zas a kamos pracuje v tomto obore cez 10 rokov a uz som sa od neho coto naucil tak viem o com hovorim
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní