Sony XAV-W1

Audio, video, navigácia, ...
Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Sony XAV-W1

Príspevok od používateľa teer7 » Utorok, 4. Novembra 2008, 12:22

Caffte,

vsimol som si, ze na temu auto-hifi sa tu toho popisalo dost a niektore prispevky boli naozaj fundovane, preto by som chcel poznat vase nazory na nasledovnu vec - mam v stredovom paneli na pristrojovke mojej Previe dieru na 2-dinove radio. Chcem to, co je tam doteraz (uz to nie je to originalne Toyota radio s CD a MC) nahradit niecim novym. Nasiel som Sony XAV-W1 (http://www.sony.sk/product/visual-entertainment/xav-w1), ktore sa mi pozdava. Ocakavam od toho, ze sa bude pouzivat ako radio, CD / DVD player, hands free, monitor parkovacej kamery a na dlhsich cestach (pomerne casto) si na tom priatelka a syn pozru nejaky film (toto sa mi osvedcilo najma ked sme trcali niekde v zapche). Da sa k tomu pripojit navigacia, co sice nie je nevyhnutne, ale ani tuto moznost nezatracujem :) najma pri cestach do zahranicia. V jednej "skrini" vsetko pokope a pekne zorganizovane, to tiez nenas**ie :) Ked som v aute sam, viem si hudbu dobre uzit :) takze iPod konektor nie je na zahodenie. V kamennych obchodoch stoji okolo 32.000, v internetovych okolo 27.000 (http://www.obchodny-dom.sk/sony-xavw1/53231/), mozem ju mat cez svagra za zamestnanecke ceny dovozcu za necelych 18.000. I ked asi nikdy nevyuzijem uplne vsetky funkcie, ktore to ponuka, vzhladom na cenu, za ktoru to mozem kupit, sa mi to zda zaujimave. Jasne, ze budem musiet inovovat aj repro, pocitam s tym. Co si o tom myslite? Mate niekto nieco take? Ake su skusenosti, spokojnost, komfort ovladania, prehladnost, a pod? Pojdem si to obzriet a vyskusat aj osobne, ale predtym by som chcel od vas pocut/citat par slov.
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných