Strana 1 z 1

mx=5 .. miata .. drift

Napísané: Štvrtok, 24. Mája 2007, 23:00
od používateľa cahir
http://youtube.com/watch?v=4Ds7H--ktfQ

..a kukajte. this is madness!

(madnes...? THIS IS MIATA!)

Re: mx=5 .. miata .. drift

Napísané: Štvrtok, 24. Mája 2007, 23:08
od používateľa Gabriel Nagy
krasa.... a motor ide na GO... :lol:

Re: mx=5 .. miata .. drift

Napísané: Štvrtok, 24. Mája 2007, 23:14
od používateľa drgi
Gabriel Nagy napísal:krasa.... a motor ide na GO... :lol:
to nie je toyota 8)

Re: mx=5 .. miata .. drift

Napísané: Štvrtok, 24. Mája 2007, 23:16
od používateľa Gabriel Nagy
co tym chcel basnik povedat? :shock:

Re: mx=5 .. miata .. drift

Napísané: Štvrtok, 24. Mája 2007, 23:58
od používateľa cahir
no asi ze nemusi chodit na GO :lol:

Re: mx=5 .. miata .. drift

Napísané: Piatok, 25. Mája 2007, 10:01
od používateľa fajry
Opat super, ale netyka sa to Toyoty, tak to presuvam do OFFTOPIC ...

Re: mx=5 .. miata .. drift

Napísané: Piatok, 25. Mája 2007, 12:34
od používateľa cahir
si to mal dat do video sekcie. sorry, ja sm zle zvolil. . zas nemusis byt tak 'prisny'.. myslim, ze sem nechodia 'obmedzenci' a radi sa kuknu aj na ine auticka

Re: mx=5 .. miata .. drift

Napísané: Sobota, 26. Mája 2007, 22:24
od používateľa FoX!

Re: mx=5 .. miata .. drift

Napísané: Nedeľa, 27. Mája 2007, 11:23
od používateľa Gabriel Nagy
trosku od veci...

Re: mx=5 .. miata .. drift

Napísané: Nedeľa, 27. Mája 2007, 12:23
od používateľa CS
netusil som, ze v arabii mavaju poladovicu

Re: mx=5 .. miata .. drift

Napísané: Pondelok, 28. Mája 2007, 08:58
od používateľa kre
niecim upravena vozovka, aby sa to vobec dalo realizovat...

Re: mx=5 .. miata .. drift

Napísané: Pondelok, 28. Mája 2007, 10:37
od používateľa CS
... skor by som povedal, ze to bolo pocas normalnej premavky.... vozovka urcite neupravena, az na ten piesok co tam maju urcite vsade :wink: