Strana 1 z 2
audio v celice 5gen
Napísané: Pondelok, 16. Apríla 2007, 00:10
od používateľa Gabriel Nagy
ake mate audio v celice 5gen? moc nieje stvorene na spl, a plasty dost hrkaju

chcelo by to vytlmit vsetko.
Vedeli ste, ze ak mate woofer v batozinovom priestore a stiahnete okna co i len trosku, basy sa vyrazne zlepsia?

a ked otvorite dvere, je to este lepsie

Napísané: Utorok, 17. Apríla 2007, 09:59
od používateľa Dark
no nevedel ja mam celicu"cupe" teda 2 dverivu s kuftom a ked som mal v kufri wofer a chcel som ho pocut aj v aute tak som musel cast kovoveho plata vyrezat aby sa to dostalo aj do auta no standartny problep pri kufrovich autach a teras je to uplne super..

)) k

Napísané: Utorok, 17. Apríla 2007, 10:18
od používateľa kre
nejak do toho nevidim, ale asi by ma vobec nenapadlo to odtial vyrezavat :)
Napísané: Utorok, 17. Apríla 2007, 10:47
od používateľa Ado
to by som na aute v živote nespravil
Napísané: Utorok, 17. Apríla 2007, 19:50
od používateľa Gabriel Nagy
ado: tak to teda ne. totiz to tym rusis tuhost karoserie... uz ked, tak to posilnit nejako!!! to iste, kto pozna skodovicu, za zadnymi sedadlami ma take L-ko, kamos to stade vyrezal, aby nalozil hudbu a kasna sa mu stocila, zadne ramena sa posunuli... potom to napravil, spevnil to na inom mieste...
Napísané: Streda, 18. Apríla 2007, 08:26
od používateľa Dark
ale chlapi toyota nie je skodovka to hadam nechcete porovnavat............... a ten zadok ma kolom dokola vystuhy z perfomovaneho plechu original a tych som sa ani vechitil nie som sprosty a ked od vyrobi tam noze bit diera( na tretie brzdove svetko) tak preco by som ju nemohol trosku zvedsit................
Napísané: Streda, 18. Apríla 2007, 10:22
od používateľa Ado
ja som to neporovnaval so škodovkou ale do kasne by som nerezal
Napísané: Streda, 18. Apríla 2007, 10:24
od používateľa Dark
preco nie len si musis davat pozor napr. CS a jeho velika ??? hmm tis rezal a pohode....
Napísané: Streda, 18. Apríla 2007, 21:52
od používateľa Gabriel Nagy
no ked si nijake vystuzenie neporusil, snad to znesie

Napísané: Streda, 18. Apríla 2007, 23:46
od používateľa Orech2
To či sa ti zlepsia basy pri otvorenom aute si mozes jednoducho overit na meraní Emma , aj ja som mal taký pozit a tie hodnoty boli úplne rovnaké... Niektoré auta sa spravajú ako celá veľká basreflexová bedna preto tlačia viac ked sú otvorenú. Ani ravka nie je vhodna na spl a dajú sa s nou zamiešať karty a to dosť vysoko...
Napísané: Štvrtok, 19. Apríla 2007, 11:12
od používateľa Gabriel Nagy
na emma sa hodnoti aj vzhlad audiozastavby, aj decibely, takze ak si to chces dat namerat, tak na sutazi SPL! na emma ta nepustia
Napísané: Štvrtok, 19. Apríla 2007, 17:06
od používateľa Orech2
Ale no!
NA emme sa hodnoti vzhľad montaze, bezpecnosť, celkový dojem z auta a prezentacia + meranie spl pri otvorenom aute a pri zavretom aute neboj sa ,už som na emme sutažil a dokonca uspešne.Emma sa deli na Spl, SQ a Multimedia. Meranie Spl si myslel Dbdrag? Tam ti meraju vždy pri uzavretom aute , dokonca si ludia zalepia aj dvere paskou aby im neuniklo nič.Podla mna Dbdarg nie je o tuningu a autohifi, lebo tam mozes prist aj na lodke ci na trojkolke... A ešte jedno meranie existuje robi ju firma Fast Forward a meraju len pri zavretom aute a hodnotia tiez vzhľad a bezpečnosť montaže.
Napísané: Štvrtok, 19. Apríla 2007, 23:19
od používateľa Rasťo
Jaj Orech2 má čistú pravdu... Skús skôr lacnejšie SQ, ako SPL...
Napísané: Piatok, 20. Apríla 2007, 08:19
od používateľa Gabriel Nagy
orech.... ok
Re:
Napísané: Štvrtok, 21. Júna 2007, 17:27
od používateľa TommyDS
Rasťo napísal:Jaj Orech2 má čistú pravdu... Skús skôr lacnejšie SQ, ako SPL...
Este som nevidel lacne SQ
