-TOYOTA AVENSIS Elek.ručna brzda

všetko o tomto modeli
sparcoxxx
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Februára 2013, 17:23

-TOYOTA AVENSIS Elek.ručna brzda

Príspevok od používateľa sparcoxxx » Nedeľa, 2. Júna 2019, 17:58

-Toyota Avensis 2009(RK-PP 90km) chybové hlášky VSC, TRC parking brake...
Klasika Avensis v rokoch 2009-10 mali problémy s ručnou brzdou z dôvodu zlého utesnenia elektronickej ručnej brzdy a takáto vadná ručná brzda Vám vie fakt nasimulovať kadejaké závady, ktoré nemajú vôbec súvis s ručnou brzdou...nový typ ručnej brzdy už po jej úprave taký problém netesnosti nemá...
Výmena ručnej brzdy + kalibracia...

FOTOGALERIA: https://www.facebook.com/pg/JapaneseCus ... 4725175964


:arrow: JAPANservis.sk
:arrow: TOYOTAservis.sk
:arrow: LEXUSservis.sk
:arrow: AUTOSERVIS: autoservis : www.facebook.com/JapaneseCustoms

-LEXUS LS 600HL /Elek.ručna brzda, kabeláž ,RJ parking brake
-TOYOTA AVENSIS Elek.ručna brzda
-TOYOTA VERSO turbo vadna regulácia

Nakoľko väčšina našich príspevkov sú typu motor von,...
Tak spravíme menšiu zmenu a občas Vám prispejeme aj niečím ohľadom diagnostiky, kódovania, kalibrácií a opráv „bežných závad, ktoré robíme denno denne len to nieje až také zaujímavé skôr únavne a aj náročné na čas.. ..,


-TOYOTA VERSO 1ad-ftv 2.0 diesel 170tis km
Zákazník k nám došiel z MT (PP-MT 120km), že mu svieti VSC TRC kontrolka motora.
Myslím, že jeho recenzia je lepšia ako náš popis. Zistenie závady nám trvalo cca 10min jedna cesta Poprad - Tatry a sledovanie logy v diagnostike zaseknutá regulácia turba ..........„Aj po troch návštevach autorizovaného servisu mi auto (toyota verso 2009)stále hádzalo do núdzového režimu.
Úplne hocikedy, nakoniec už nebolo schopné jazdy a v Toyote ani len netušili, čo mu je. Trikrát mali “zaručenú” diagnózu a trikrát som platil zbytočne.
Tak mi urobili ďalšiu cenovú ponuku = návštevu takže opäť cca 600€ na výmenu egr. Ale to som im už nespapal a išiel som za odborníkmi...Tu mi na prvýkrát povedali, že čo autu je (egr to rozhodne nebolo).Auto opravili, poskytli mi náhradné jednoducho nekompromisná profesionalita. Keby som o tomto mieste vedel skôr, ušetril by som kopec peňazí, času a nepríjemnych nebezpečných
situácií, keď mi niekoľkokrát auto v plnej rýchlosti na D1 prestalo reagovat.
,, Veľké ďakujem !“.........


-LEXUS LS600HL
Ďalší problém s elektronickou ručnou brzdou, ale o to zaujímavejšie je, že ručná brzda, ktorá sa pravdepodobne zasekla prehriala vodiče-kabeláž, že doslova roztopila riadiacu jednotku ručnej brzdy, ktorá sa nachádza v batožinovom priestore a aj kabeláž...
Veľmi zaujímavé je, že taký veľký tepelný „skrat“ neodpálil žiadnu poistku, ktorá slúži presne na takúto ochranu ...
Výmena riadiacej jednotky ručnej brzdy, oprava kabeláže, výmena elektronickej ručnej brzdy + kalibrácia taká pekná zábavka na krásny slnečný víkend D....
FaceBook:JapaneseCustoms
špecializovaný servis japonských áut
5rokov mechanik-diagnostik u TOYOTA
TEL:0948 011 923
5xmajster sr dbdragracing
LEXUS LS600HL
Subaru Impreza 2,5Sti,TurboKIT TEIN ,520PS
supra MKIV manual original LHD

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných