Strana 1 z 1

Avensis T25 POISTNA UDALOST oprava po nehode 2242,57

Napísané: Piatok, 11. Mája 2018, 16:33
od užívateľa sparcoxxx
Avensis T25 oprava po nehode 2242,57

FOTOGALERIA : https://www.facebook.com/pg/JapaneseCus ... 7897629986

Zákazník nám doniesol avensis na opravu po nehode poisťovni vyšla kalkulácia 1080,36eur nám 2242,57eur použite všetky originálne diely preplatené ...foto staré priestory:)

Zabezpečujeme komplet riešenie poistných udalosti od obhliadky cez opravu až po vyplatenie poistnej udalosti . Výhody pri oprave PZP a Havarijného poistenia u nás:

Keďže to robíme v prospech ľudí a nie pre poisťovne používame len Originálne diely a najkvalitnejšie laky. (prečo by ste mali mat neoriginálny diel, ktorý kvalitou nevyhovuje originálu, nepasuje, ak to neplatí zákazník nevidíme jediný dôvod prečo by sme mali šetriť peniaze poisťovni)

Všetky kalkulácie na opravu PZP a Havarijného poistenia nám vytvára a zastupuje nás právnická firma s dlhoročnými skúsenosťami ohľadom PZP a Havarijného poistenia.

Žiadne Starosti: Vozidlo po nahlásení na poisťovňu stačí priniesť do servisu ak je nepojazdné vieme zabezpečiť odťah …a ostatne môžete nechať na nás: zabezpečíme obhliadku poprípade do obhliadku, zrealizujeme komplet opravu, vyžiadame poisťovňu o krycí list – to znamená, že poisťovňa za opravu poukáže prostriedky na účet servisu, takže vy si môžete bez ďalších starostí už len prevziať svoje vozidlo..

http://japanservis.sk/car-services/opravy-po-nehode/


:arrow: JAPANservis.sk
:arrow: TOYOTAservis.sk
:arrow: LEXUSservis.sk

:arrow: AUTOSERVIS: autoservis : www.facebook.com/JapaneseCustoms