Požičovňa Avensis

všetko o tomto modeli
dff7462
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Utorok, 10. Novembra 2015, 13:35
Bydlisko: Bratislava

Požičovňa Avensis

Príspevok od používateľa dff7462 » Streda, 17. Februára 2016, 13:07

Ahojte!

Môj príspevok na tomto fóre bude trochu netradičný. Toyota Avensis je moje vysnívané auto(najviac asi T27 kombi benzín automat ale veľmi sa mi páči aj T25). Na fórach som už o ňom prečítal veľmi veľa, páči sa mi najmä komfort, bezpečnosť aj robustnosť tohoto auta - plus je to podľa mňa najkrajší kombík v strednej triede. "A prečo si ho teda nekúpiš?" Lebo ho reálne do života zatiaľ nepotrebujem, mojej 3-člennej rodine stačí momentálna Fabia Combi, pravdepodobne bude stačiť aj pri druhom dieťati(opravte ma ak sa mýlim) - plus máme parkovanie na stiesnenom dvorčeku pod barákom a tam sa mi veru s dlhším autom nechce každý deň šaškovať. Reálne vidím kúpu môjho "dream car" Avensisu tak za 5-10 rokov, keď budeme mať iné bývanie a viac našetrené.

A tak som si povedal, že si aspoň urobím na chvíľu radosť(budem predsa čakať ešte dlho, taký je život) a snáď v nejakej požičovni budú mať toto auto - požičiam si na deň a konečne si pojazdím (v T27 som nikdy nesedel ale čítal a videl som o ňom fakt veľa, v T25 iba chvíľu a dávno), oboznámim sa s autom o ktorom som sa už tak veľa dozvedel. No u nás v Bratislave som zatiaľ naďabil v požičovniach len na samý koncern a to je tu autopožičovní habadej, jediná požičovňa s Avensisom (samozrejme iba v D-4D) sa nachádza kdesi v Žiline - a to je ďaleko. Ťažko však pozisťovať info o všetkých, tak hlavná otázka znie: Viete o nejakej požičovni v okolí BA, čo má k dispozícii Toyotu Avensis? Viem, že požičovne sú najmä pre ľudí čo potrebujú vozidlo z praktických dôvodov, ale ja už nevidím inú možnosť ako si spraviť radosť a konečne si sadnúť do môjho vysnívaného vozidla :) Písal som aj do Autogrand-u(kde je požičovňa vozidiel), samozrejme zrovna Avensis nemajú. Ak sa mi nič nepodarí zohnať, prinajhoršom si pôjdem do toho sadnúť aspoň v AAA - a predstierať záujem :D No najprv som si povedal, že skúsim šťastie tu.

Nesúďte ma za moje divné preferencie, je mi jasné, že väčšina ľudí si "spraví radosť" jazdou na 7er alebo S-Klasse s vidlicovými mnohovalcami a nie na trápnom "Avíkovi". Ale zatiaľ som si nevšimol v tomto klube ľudí, čo by radi bez zmyslu rýpali alebo sa hádali, tak verím, že budete rešpektovať moju čudnú tému. Pekný deň všetkým! :)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných