Bublanie v motory po servise klimy (1.8 VVTi 2006)

všetko o tomto modeli
selc
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Piatok, 19. Júla 2013, 08:44

Bublanie v motory po servise klimy (1.8 VVTi 2006)

Príspevok od používateľa selc » Piatok, 9. Augusta 2013, 10:25

Zdravim,

mame doma Avensis 1.8VVTi r.v.2006, najazd 215 tis. km, doteraz sluzil absolutne spolahlivo bez akehokolvek servisu (okrem bezneho opotrebenia a naplni), ale toto leto sa to zacal nejako babrat :(...
V polovici jula som bol na servise klimy (ziadny amaterizmus). Nasledne som si vsimol akoby bublanie a klepanie od motora (nahravka), tyzden nato odisiel starter (akurat na dovolenke, takze som musel kupit za 350 novy). Resp. co bolo zaujimave, stary starter isiel spolahlivo a zrazu na 200km ceste po prestavke auto ani nehleslo. Ani nezachrcal, proste uplne mrtvo. Mam aj Golf mk4 a tam ked sa zacal babrat starter, tak odchadzal asi 10.000km do vymeny.

Motor inak pekne drzi otacky, zvuk cisty, to bublanie a klepanie nijako nereaguje na plyn ani spojku. A teraz to zaujimave, zacalo po servise klimy, ALE motor si bubla aj ked je klima vypnuta. Najskor si zblnkal az po par prejdenych km a teraz uz hned po starte. Naplne su OK.

Cim by to mohlo byt? Dakujem za akekolvek typy.

Nahravka zvuku motoru tu http://nelldesign.sk/private/motor.m4a

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných