Kúpim dojazdové koleso na Avenisis r.v.2005

všetko o tomto modeli
gyraldos
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Piatok, 14. Decembra 2012, 19:20

Kúpim dojazdové koleso na Avenisis r.v.2005

Príspevok od používateľa gyraldos » Streda, 16. Januára 2013, 22:47

Zdravím, nemá niekto náhodou na predaj, dojazdové koleso na Avensis r.v. 2005? Alebo nevie niekto poradiť kde by som ho mohol zohnať?
Ďakujem

kontakt: 0903456345
prípadne SS.

olaf
panic
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pondelok, 1. Októbra 2007, 21:59

Re: Kúpim dojazdové koleso na Avenisis r.v.2005

Príspevok od používateľa olaf » Sobota, 19. Januára 2013, 22:53

Skús sa pozrieť či ti tam nevojde normálne koleso, ak áno tak sa vykašli na dojazdovku. Lebo keď dostaneš defekt tak s dojazdovkom môžeš ísť max. 80 a ešte si aj obmedzený v dojazde. Keď sa Ti to stane cestou na dovolenku a pod. tak s dojazdovkou musíš hneď riešiť pneuservis. Inak strašne ma irituje správanie všetkých automobiliek ktoré dávajú do auta iba súpravu na opravu, a povedia Ti že máš asistenčnú službu. Aj toyota s RAVkou. Tak je to auto do ľahkého terénu. To znamená že kľudne na poľnej ceste chytíš skalu a guma je v ... Alebo na štrkovej ceste na pláž v chorvátsku na ostrove. Máš dve malé deti. Už vidím ako sa idú roztrhať aby ti hneď pomohli. Je pravda že v takej Viedni sú pri tebe za chvíľu. Ale kolega čakal v Hornej štubni v piatok poobede 2 hodiny.
A momochodom nová ravka čo príde v marci má v kufri pekne odložené rezervné koleso. Aspom tak to vidieť na fotkách. Takže dúfam, že súdruhovia z japonska pochopili.

gyraldos
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Piatok, 14. Decembra 2012, 19:20

Re: Kúpim dojazdové koleso na Avenisis r.v.2005

Príspevok od používateľa gyraldos » Sobota, 19. Januára 2013, 23:59

minuly tyzden som si dal spravit prestavbu na LPG, takze rezervu nosim zatial v kufri... Na tie opravne sady sa spolahnut neda nakolko nedokazu opravit kazdy defekt... a kedze chcem usetrit miesto v kufri tak som sa rozhodol pre kompromis - dojazdové koleso...

Kukifuk
nula
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pondelok, 14. Januára 2013, 18:09

Re: Kúpim dojazdové koleso na Avenisis r.v.2005

Príspevok od používateľa Kukifuk » Nedeľa, 20. Januára 2013, 00:21

A akú máš rezervu?...Inak normálna rezerva sa vojde do toho priestoru pod vekom?...Mám v aute dojazdovku a vymenil by som ju za normálnu rezervu ak vojde..

Používateľov profilový obrázok
dusan555
začiatočník
Príspevky: 224
Dátum registrácie: Nedeľa, 3. Januára 2010, 12:21
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Kúpim dojazdové koleso na Avenisis r.v.2005

Príspevok od používateľa dusan555 » Nedeľa, 20. Januára 2013, 20:49

Určite sa tam vojde normálne koleso. Ja mám 17" originál ALU disk od výroby. Ešte nepoužitý. Dúfam že som si to nezariekol.
Avensis T25 2,0 VVTi D4
Yaris II 1,3 VVT-i Sol
Yaris 1,3 VVT-i - EX
Celica T23 kompresor - EX

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných