Diesel vs. Benzin

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
benzoo1
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Pondelok, 5. Januára 2015, 20:53

Re: Diesel vs. Benzin

Príspevok od používateľa benzoo1 » Nedeľa, 25. Januára 2015, 10:07

kupit benzinovy avensis 1.6 alebo 1.8 od roku 2003 do 2007 je asi priam umenie ...., ja som zhanal asi 3 mes. a na vyber boli asi 3 auta hatchbacky a ostatne sedany a ja som chcel prave hatchback :lol: a co sa tyka dieslovych to ani nehovorim,tych je na nete habadej,co sa neda porovnat s benzinovymi...., no ale mne sa podarilo nakoniec kupit 1.8 vvt-i a som rad ze som koli malemu dopytu sa nedal nahovorit na diesel,nakolko najazdim za rok asi 5 000 km :lol: takze diesel nepripada do uvahy ......... :mrgreen:

vandal
panic
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Streda, 2. Apríla 2014, 12:10

Re: Diesel vs. Benzin

Príspevok od používateľa vandal » Pondelok, 26. Januára 2015, 07:56

benzoo1 napísal:kupit benzinovy avensis 1.6 alebo 1.8 od roku 2003 do 2007 je asi priam umenie ...., ja som zhanal asi 3 mes. a na vyber boli asi 3 auta hatchbacky a ostatne sedany a ja som chcel prave hatchback :lol: a co sa tyka dieslovych to ani nehovorim,tych je na nete habadej,co sa neda porovnat s benzinovymi...., no ale mne sa podarilo nakoniec kupit 1.8 vvt-i a som rad ze som koli malemu dopytu sa nedal nahovorit na diesel,nakolko najazdim za rok asi 5 000 km :lol: takze diesel nepripada do uvahy ......... :mrgreen:
no vidíš, ja som chcel 2l v 04/2014 a zohnal som až jeden a aj to len automat :D
Avensis 2.0(1AZ-FSE) LiftBack A/T Sol Eleg
Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných