Avensis Autorádio

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
Tomass22
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Utorok, 18. Decembra 2012, 16:23

Avensis Autorádio

Príspevok od používateľa Tomass22 » Utorok, 18. Decembra 2012, 16:42

Zdravím, som tu nováčik a v podstate aj nováčik čo sa týka Toyoty, mám cca pol roka Avensis combi 2001 ročník 2,0 D4D.. Som zatiaľ maximálne spokojný len jedna vec ma trochu trápi a to že origoš rádio je len na CD a nepodporuje MP3.. Má niekto skúsenosti a vedel by mi poradiť či sa dá vymeniť len mechanika na CD aby tam v ostal ten istý kryt ? prípadne dá sa do takého starého ročníka spraviť nejaká prerábka s LCD displejom ? .. dik za info :)

Používateľov profilový obrázok
pepan
panic
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Sobota, 29. Decembra 2012, 23:25
Bydlisko: Stará Lesná

Re: Avensis Autorádio

Príspevok od používateľa pepan » Streda, 30. Októbra 2013, 12:35

Dá sa vymeniť tá časť, kde dávaš cd. Ja som to vybral, a dal som tam klasicke pioneer radio. Palubak ostane na mieste a funkčný :) len sa rádio už nedá ovládať horným panelom ani multifunkčným volantom :) ale stojí to zato je to uplne iný zvuk aj možnosti prehrávania :) po bokoch ti ostanú centimetrové medzierky ale tie sa dajú niečim vyplniť :) Dám aj postup :) ručičky klímy dáš smerom hore do zvislej polohy a vytiahneš ich von. potom musíš od spodu chytit panel (nad popolnikom) a tahať k sebe. trochu vyskočí a potom ho rovnomerne celý vytiahneš. odpoj si horné gombíky a celé rádio aj palubák. z boku rádia a palubáku sú také plechy, ktoré treba odmontovať. potom vyberieš staré rádio. vložíš nové a plechy dáš speť. na koncovke od palubného nájdeš stály prúd a napinuješ tam + k rádiu. Rem+ treba napojiť na zapalovač. Kostru ti dáva anténa tú netreba riešiť :) predné repraky sú 4 hrubšie káble na večšej koncovke od rádia, zadné na menšej. prepojíš repraky a potom už len treba založiť panel s5 a muzika maestro :)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných