jednoducho prestala ist

všetko o tomto modeli
stumar
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pondelok, 6. Augusta 2012, 19:20

jednoducho prestala ist

Príspevok od používateľa stumar » Pondelok, 6. Augusta 2012, 21:19

Zdravím Vás všetkych a zaroveň vas chcem poprosit o radu lebo uz som z toho v p..i. Mám Avensisa r.v. 98, 2.0 TD , motor 2CTE. postupne prestala ist. Strata vykonu pocas jazdy. Ked som zastavil a trochu pockal tak to zase trochu islo a potom zase to iste viac ako 1800 otacok som z nej nedostal. Ked celu noc stala rano chitila vsetko pekne islo dala sa pekne vytocit vsetko islo v pohode asi 30 sekund a potom zase drb a nic viac ako1800 som z nej nedostal. A teraz uz vobec nastartuje dusi sa dymi jak pica na bielo max 1200 otacok nepravidelny chod a skapina. Vymenil som palivovy filter a nic. Povedali mi ze to moze byt vaha vzduchu ale ja ju akosi neviem najst a ci tam vobec nieco take je. Poradte vopred Vam velmi pekne ďakujem.

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: jednoducho prestala ist

Príspevok od používateľa chmelo » Pondelok, 6. Augusta 2012, 21:28

Dymí na bielo??? Čekni chladiacu kvapalinu, či nieje mastná a víčko oleja, či tam nieje biela emulzia....ja by som to šacoval na prdnuté tesnenie pod hlavou, alebo hlavu kaput...
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

stumar
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pondelok, 6. Augusta 2012, 19:20

Re: jednoducho prestala ist

Príspevok od používateľa stumar » Streda, 8. Augusta 2012, 12:49

Tak chlapi rozvody su ok. Bol som este jednu diagnostiku trochu lepsiu lepsi servis a tam mi to vyslo ze je v riti snimac tlaku TURBA. Nemate niekto sajnu co taky snimac stoji alebo popripade ak by ho niektovlastnil takby sme sa mohli dohodnut na nejakej rozumnej cene. Dik

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných