Trasenie avensis t25 - vymena silentbloku

všetko o tomto modeli
headerko
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Piatok, 1. Októbra 2010, 20:18

Trasenie avensis t25 - vymena silentbloku

Príspevok od používateľa headerko » Nedeľa, 13. Mája 2012, 20:44

Zdravicko,

chcel by som poprosit o radu, lebo som tak trocha strateny :D zacalo mi triast autom ked len tak stojim bez zaradenej rychlosti. zevraj to asi bude/u silentblok/y a mechanik mi poradil ze mam kupit niekde z netu, ze to vyjde lacnejsie. Netusim vsak ani len kde zacat hladat...

Chcel by som teda poprosit, kolko toho vlastne musim menit, co vsetko, ako to vychadza cenovo a z kade by ste to odporucili objednat.

Dakujem

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Trasenie avensis t25 - vymena silentbloku

Príspevok od používateľa smutok » Nedeľa, 13. Mája 2012, 21:38

V prvom rade by bolo dobre napisat viac info o aute, napriklad co je v tom za motor.
Inak mozes skusit sa obratit na www.nipponcars.sk, napis im mail urcite ti poradia.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

headerko
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Piatok, 1. Októbra 2010, 20:18

Re: Trasenie avensis t25 - vymena silentbloku

Príspevok od používateľa headerko » Streda, 16. Mája 2012, 17:36

Dakujem za odpoved.

Motor je 1CD-FTV, auto je 2003 t25 kombi.
ake info je este relevantne co sa tych silentblokov tyka?
Idem rovno aj mail na nipponcars pisat,

este raz vdaka.

headerko
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Piatok, 1. Októbra 2010, 20:18

Re: Trasenie avensis t25 - vymena silentbloku

Príspevok od používateľa headerko » Štvrtok, 5. Júla 2012, 13:16

tak update situacie:
2012/5/16 <****@nipponcars.sk>

Dobry den pan Hlavacek.

Bohuzial ziadny z dodavatelov nema silentbloky z druhovyroby a je celkom mozne ze ich nikto este ani nevyraba v druhovyrobe.
Kazdopadne daju sa zohnat original toyota za viac 140 eur / ks co je celkom dost draha zalezitost. Odporucam vam nechat si naozaj dobre preverit nutnost ich vymeny. nejak sa mi nezda ze by sa tak rychlo opotrebovali kedze je vase vozidlo z roku 2003 .

pre informaciu prikladam link na vin dekoder kde si mozete pozriet blizsie jednotlive diely

http://www.toyodiy.com/parts/p_E_200304 ... _1107.html
Na co som dnes odpisal
Dobry den,

ozyvam sa po dlhej dobe, bohuzial som sa k rieseniu toho problemu dostal az teraz. Na zaklade Vasej rady som hladal dalej, ze cim moze to trasenie byt sposobene a narazil som na problem so vstrekovanim. Vcera som bol v toyote nech sa mi na to pozru, cim to trasenie moze byt a upozornil som ich ci to nebude vstrekovanim, napr poskodenymi tryskami. Volali mi ze mam jednu trysku uplne zlu, ze je otvorena na 2.3mm (ak som spravne zachytil ze to boli milimetre), s tym ze maximum je 2.0. Ostatne ze su na 0.8 az 0.9. Nakoniec v protokole som dostal ze su 3 chybne a odporucaju komplexnu diagnostiku trysiek, vymenu chybnych a repas cerpadla. K tomu astronomicke sumy za trysku + repas cerpadla. Chcel by som sa spytat, ci mate v ponuke aj "vstrekovace". Ak som spravne pozeral na stranke co ste mi poslali v minulom maily, mal by to byt diel s kodom:
23670 INJECTOR ASSY
23670‑09030
Cenu som pri tomto kuse vsak nenasiel, je to uvedene bez ceny a snazim sa zistit v akej cenovej hladine sa pohybuju normalne ceny (nie orig. servis).
Taktiez potrebujem vymenit zhavice:
19850 PLUG ASSY, GLOW
19850‑27010 BOOST VENTILATOR-GV=12V-11V
mate aj tie v ponuke ?

Dakujem za Vasu skoru odpoved, s pozdravom

Hlavacek
uplnou nahodou neviete niekto cenu za aku sa daju zohnat vstrekovace, spravit repas cerpadla? lebo 300 eur za jednu trysku, 600 za repas cerpadla a 30x4 za zhavice mi pride vela :(

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných