Pokazený kľúč

všetko o tomto modeli
Adi
nula
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Streda, 12. Októbra 2011, 10:08
Bydlisko: Záhorie

Pokazený kľúč

Príspevok od používateľa Adi » Štvrtok, 12. Januára 2012, 10:31

Zdravím Vás, volám sa Andrea-Adi a problémy s mojou Toyotou (r.v.2001) ma nútia deliť sa o ne s Vami. Okrem iných nedostatkov, ktoré ma trápia, a ktoré určite čoskoro zverejním, mám problém s kľúčom.
Rozobrala som kľúč za účelom výmeny batérie, no podarilo sa mi uvoľniť aj gombíky...tie už teraz nedržia na svojom mieste, lebo prišli o tesnenie, resp. sa vylúpli z pôvodného výlisku. Myslím, že tu zohral úlohu aj vek...10rokov... Druhý (náhradný) kľúč bude na tom rovnako, no ten som neotvárala, i keď batéria potrebuje tiež výmenu. Púzdra na kľúče sú ok, len tie gombíky nedržia...aaaach, čo s tým? :( Prosím pomoc... Ďakujem :)
Toyota Avensis 2001 1,8 T22

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Pokazený kľúč

Príspevok od používateľa ondrik » Štvrtok, 12. Januára 2012, 10:52

Adi, najlahsie skoc do nejakej "klucovej sluzby" a oni ti to spravia. Myslim taku firmu co robi autokluce, kodovanie/cipovanie klucov atd. Nieco ako toto http://www.autokluce.sk/
inak by pomohlo foto co ze ti to vlastne odpadlo, odkial atd..
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Adi
nula
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Streda, 12. Októbra 2011, 10:08
Bydlisko: Záhorie

Re: Pokazený kľúč

Príspevok od používateľa Adi » Štvrtok, 12. Januára 2012, 12:05

Ondrík, ďakujem, ani som nerátala, že niekto tak rýchlo zareaguje... Tie autokluce.sk som kontaktovala včera, odpísali mi však, že s týmto mi pomôcť nedokážu. Ondrík, ale dobrý nápad s tým foto... Ešte raz to otvorím, nafotím a potom uvidíme... Ešte raz ďakujem :)
Toyota Avensis 2001 1,8 T22

Používateľov profilový obrázok
liguere
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2007, 22:54
Bydlisko: presov
Kontaktovať používateľa:

Re: Pokazený kľúč

Príspevok od používateľa liguere » Utorok, 24. Januára 2012, 22:03

viem presne o com hovoris, mam to aj ja. zatial na jednom kluci
mozno trochu sedlacke riesenie, ale ja som to podlepil lepiacou paskou, dal trochu chemoprenu pre istotu, a drzalo mi to nejaky cas. potom sa ale rozdrobila celkom ta guma cudlikov, cize som tam vlepil plastovu kocku.....
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti Obrázok
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných