Moj trosku rozbity necelo mesacny milacik

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
Tartarus
panic
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Štvrtok, 12. Februára 2009, 14:39
Kontaktovať používateľa:

Re: Moj trosku rozbity necelo mesacny milacik

Príspevok od používateľa Tartarus » Sobota, 6. Júna 2009, 19:07

Keď som si pozrel tie foto, až ma zabolelo pri predstave že by sa niečo podobné stalo Avetku. Aj keď škoda relatívne malá oproti tomu ako keď sa mi podarilo v 140 km/h "trafiť" laň, ale je fakt že to bolo s mercedesom :oops: laň roztrhlo vo dvoje, inak nikomu sa nič nestalo len to odnieslo svetlo, blatník a predná maska.
eman22 napísal:Dnes som zazil to co nikomu v zivote neprajem ....
Po dnesku som rad ze som kupil take velke a silne auto .
Nooo podla mňa je Ave tak akurát ;-) velké a silné su LC ;-)
Avensis T22 liftback - 94kw
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
mr.fatal
začiatočník
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Štvrtok, 16. Apríla 2009, 23:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Moj trosku rozbity necelo mesacny milacik

Príspevok od používateľa mr.fatal » Pondelok, 8. Júna 2009, 00:41

grexos napísal:Neviem teda ako kde ale u tu na zahori je toho kopa a vsade. a tie svine sa ani neboja. normalne ze zastavis uprostred stada a ani si zeru dalej :D
Zahorie mi radsej ani nespominaj :evil: ,moj Civic tam utrpel kvoli srnke skodu 30000 Sk :cry:
Toyota Corolla E10 1.3 4E-FE
Honda Civic sedan 1.5 VTEC LS
EX: Skoda 130 L 5 Speed

Používateľov profilový obrázok
eman22
začiatočník
Príspevky: 282
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Mája 2009, 12:17

Re: Moj trosku rozbity necelo mesacny milacik

Príspevok od používateľa eman22 » Utorok, 16. Júna 2009, 21:13

No dnes som mojho Milacika oblepil 3mi cervenymi nalepkami TTS presne ako je logo hore v tomto forku. :D
Dufam ze sa nikto nenahneva. Zajtra hodim fotecky. Auto vytunovane a pripravene na zraz. :))
Toyota Auris 1,4D4D, r.v. 2010 6MT
ex. WV Passat 1,8T 20V,r.v.2001
ex Ford Focus 1,8TDci r.v. 2002
Skoda Fabia combi 1,2 "HTP" (firemny)
ex. Toyota Avensis T22 sedan 1,6i 98
ex: Skoda Fabia II 1,4i 16V
ex: Skoda Fabia I 1,9SDi 3x

Používateľov profilový obrázok
eman22
začiatočník
Príspevky: 282
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Mája 2009, 12:17

Re: Moj trosku rozbity necelo mesacny milacik

Príspevok od používateľa eman22 » Utorok, 29. Septembra 2009, 22:37

No moj Jelenobijec je opat v servise ( teda u znameho)

Konecne som nasiel autoelektrikara priamo z toyoty a skamaratil som sa z nim, tak som sa mu konecne odhodlal dat na par dni auto.
No a zistil, ze elektriku v mojom aute prepajal nejaky asi totalne ujety magor. Kable od riadiacej poprepajane inak ako maju byt, v dosledkom coho vypadava elektrika do cidla klepania motora ( a nielen tam)a tympadom vypadava a auto jazdi na Bohatu zmes ( co ma vplyv na spotrebu a chod motora).
Vyzera to tak ze je to koli domontovanemu centralu ( povodny je vraj vyradeny) a aj ten neoriginal vraj zapajal nejake pako.
Vraj mi to da dokopy, opravi original cental ( cize ten neoriginal pojde von) ale ze takuto "Sku***nu" elektriku v Toyote este nevidel. No clovek sa stratava vzdy z niecim prekvapujucim a necakanym. :)

Takze vam poviem som rad, ze som rad ze som to konecne dal spravit. Uz mu len drzim paste, nech to naozaj da do kopy.
Toyota Auris 1,4D4D, r.v. 2010 6MT
ex. WV Passat 1,8T 20V,r.v.2001
ex Ford Focus 1,8TDci r.v. 2002
Skoda Fabia combi 1,2 "HTP" (firemny)
ex. Toyota Avensis T22 sedan 1,6i 98
ex: Skoda Fabia II 1,4i 16V
ex: Skoda Fabia I 1,9SDi 3x

Používateľov profilový obrázok
eman22
začiatočník
Príspevky: 282
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Mája 2009, 12:17

Re: Moj trosku rozbity necelo mesacny milacik

Príspevok od používateľa eman22 » Sobota, 24. Októbra 2009, 23:06

Takze dalsie news.

Auto sa mi vratilo takmer po dvoch tyzdnoch. Smutne bolo ze byvaly majitel ( nejaky pri*****y Italiano) nieco skratoval a poodpaloval cosi v riadiacej jednotke aj v jednotke pre central. Cize museli mi vymenit riadiacu jednotku ( Kamos z Toyoty ju zohnal takmer zadarmo z nejakeho vraku 80Eciek) cize za velmi rozumnu cenu a avetko dostalo novy mozog. Zatial mi par veci este nejde ako central ale to sa dotiahne cez tyzden.
Som brutalne zo zmenou spokojny. :) Auto sa na nizkych otackach totalne ukludnilo nesvieti stale kontrolka motoru a vraj sa mi znizi aj spotreba ( otestim na dlhej trati a podam infosku). Stara ECU vraj sukala stale bohatu zmes a z toho to cele vyplynulo ( cidlo trasenia motora z Lambdou to vyhodnotili ako chybu, vlastne to aj chyba bola). Cize spokojnost nadovsetko, auto ide skoro ako nove. Uz iba par detailikov krasy take pooperacne boliestky a som totalne spokojnucky. A auto na 99 pero nebude na predaj. Povodne som mal v plane ho dat dokopy a predat bo ma uz celkom stvalo, ale mechanik roka v Toyote za 2005 ma vyviedol z omylu a ukazal svoju sikovnost.

PS:Dnes som videl aj jeho trofej za toho mechanika roku 2005, ktore dostal priamo v Japonsku v Toyote a poviem Vam ma byt na co pysny. Ak sa mi to nabuduce podari nafotit, nafotim a hodim na Web. Este ma aj trofej z nejakych cestnych motocyklov, ktoru ziskal za mladi a vraj bol aj majster Slovenska.

PS2: Ak v buducnosti budem kupovat nejake dalsie auto, beriem ho zo sebou aj z diagnostikou. Tu chybu co som spravil pred pol rokom ked som bol taky nadrzany na kupu tej Avensisky uz viac nespravim a radsej si pockam na nejaky vynimocny kusok.
Toyota Auris 1,4D4D, r.v. 2010 6MT
ex. WV Passat 1,8T 20V,r.v.2001
ex Ford Focus 1,8TDci r.v. 2002
Skoda Fabia combi 1,2 "HTP" (firemny)
ex. Toyota Avensis T22 sedan 1,6i 98
ex: Skoda Fabia II 1,4i 16V
ex: Skoda Fabia I 1,9SDi 3x

lapejko
panic
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Štvrtok, 30. Októbra 2008, 21:51

Re: Moj trosku rozbity necelo mesacny milacik

Príspevok od používateľa lapejko » Piatok, 30. Októbra 2009, 21:38

gratulujem k dobrému FACHMANOVI!!!

mates_elit
panic
Príspevky: 135
Dátum registrácie: Sobota, 2. Januára 2010, 14:09
Bydlisko: Lietava

Re: Moj trosku rozbity necelo mesacny milacik

Príspevok od používateľa mates_elit » Pondelok, 4. Januára 2010, 22:30

pekne si to tu rozpísal. pamatas ako si ma este predbiehal na mliekarenskej a smial si sa ze s tym novým aurisom idem ako posrany? potom som uz iba vydel vystrazne blikat a rozbity spatak na ceste. ale hlavne ze sa ti nic ani matovi nestalo. myslim ze sme to pomerne lacno a kvalitne dali dokopy. neviem ako by obstala tvoja bejvalka (fabka). no nic, pripijam na to aby lietavské jelene dostali trocha rozum a prestali sa bezhlavo vrhat pod kolesa takych krasnych aut, akym tvoje ave urcite je a vlastne aby sa vyhybali vsetkemu co jazdi po cestach... ave, ave, avensis...

Používateľov profilový obrázok
eman22
začiatočník
Príspevky: 282
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Mája 2009, 12:17

Re: Moj trosku rozbity necelo mesacny milacik

Príspevok od používateľa eman22 » Pondelok, 4. Januára 2010, 23:29

JJ a hlavne ma zarazilo to ze doma som papkal nejaku divinu a brasko mi povedal, ze je to ten moj zostreleny jelen. Najdrahsie susto v zivote. :D
Toyota Auris 1,4D4D, r.v. 2010 6MT
ex. WV Passat 1,8T 20V,r.v.2001
ex Ford Focus 1,8TDci r.v. 2002
Skoda Fabia combi 1,2 "HTP" (firemny)
ex. Toyota Avensis T22 sedan 1,6i 98
ex: Skoda Fabia II 1,4i 16V
ex: Skoda Fabia I 1,9SDi 3x

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných