nemate niekto nazvys trysku ostrekovaca? tu ciernu vec co trci z kapoty a pluje vodu. na avensis 2001, aj ked myslim ze je to jedno, budu asi rovnake na takmer vsetkych toy z toho obdobia. ono sa to akosi neda kupit, ani na nete zohnat. vrakace tu v okoli su na tom biedne.
zajdem este do origo toyoty, ale ci to maju skladom, taku somarinu...a okno cistit treba cim skor.
tryska ostrekovaca
- liguere
- toyoťák
- Príspevky: 814
- Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2007, 22:54
- Bydlisko: presov
- Kontaktovať používateľa:
tryska ostrekovaca
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane
- chmelo
- Toyota guru
- Príspevky: 2360
- Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
- Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto
Re: tryska ostrekovaca
V Toyke by to mali mať...kolega kupoval na Prevku a tú museli objednávať, ale na AVE si myslím, že to majú skladom...treba skúsiť 
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C
- Ralok
- panic
- Príspevky: 57
- Dátum registrácie: Piatok, 10. Februára 2006, 22:19
- Bydlisko: HC
- Kontaktovať používateľa:
Re: tryska ostrekovaca
toto som riešil na jar, striekalo to už veľmi slabo a kde sa mu chcelo 
Nový "origo" kus stojí cez 800,- čo sa mi zdalo príliš veľa, tak som trochu experimentoval.
Kúpil som ostrekovač na oktávku za 180,- ale je ho treba odspodu dosť orezať.
Bola to babračka, ale sedí to tam celkom dobre a ostrekuje jedna radosť.
o týždeň som kupoval aj druhý, zatiaľ spokojnosť.
Nový "origo" kus stojí cez 800,- čo sa mi zdalo príliš veľa, tak som trochu experimentoval.
Kúpil som ostrekovač na oktávku za 180,- ale je ho treba odspodu dosť orezať.
Bola to babračka, ale sedí to tam celkom dobre a ostrekuje jedna radosť.
o týždeň som kupoval aj druhý, zatiaľ spokojnosť.
Avensis T22 (150 k
)
- liguere
- toyoťák
- Príspevky: 814
- Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2007, 22:54
- Bydlisko: presov
- Kontaktovať používateľa:
Re: tryska ostrekovaca
Ralok napísal: Nový "origo" kus stojí cez 800,-
no tak ale no, este ze za tym kompom sedim. ja mam na spolujazdcovej strane ostrekovac zlomeny a zlepeny, teda ten natrubok, co sa na neho nastrkava hadicka. zlomil mi to svagor ked striekal kapotu (po mojom tukanci z ducatom, ina tema tu niekde). cize ten strieka o nicom, vodicov este ujde. strieka sice trochu slabsie, zjavne sa ovplyvnuje tlak v hadicke tou dodrbanou tryskou, ale zatial este aspon vodic vidi. skusime rozhodit nejake siete, 800 sk za kustik plastu je krajne riesenie.
dik za tip na oktavkovy
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane
- liguere
- toyoťák
- Príspevky: 814
- Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2007, 22:54
- Bydlisko: presov
- Kontaktovať používateľa:
Re: tryska ostrekovaca
ano potvrdilo sa. v Toy pytali necelych 27 eur za jednu malu ciernu plastovu hovadinu. a skladom to nemali, dodacia doba cca 5 dni (vratane vikendu). kedze moj problem je na spolujazdcovej strane, este chvilu vydrzim a zriesim nejake nahradne riesenie. aj tak je zima na natahovanie sa s plastami
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný