Kde a ako? Aktualizácia originálnej (zabudovanej) navigácie

všetko o tomto modeli
Bublinka
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Utorok, 11. Decembra 2007, 14:33

Kde a ako? Aktualizácia originálnej (zabudovanej) navigácie

Príspevok od používateľa Bublinka » Streda, 12. Decembra 2007, 14:28

Ahojte toyotaci :D ... mam otazku ... riesil uz niekto z vas problem s navigaciou ? Mikulas mi doniesol Avensis r.v.2003 ... skoro full vybavicka ... dovoz taliansko ... krasna, novy face lift priestranny kombiikk ... problem je len v navigacii, ktora je sice pritomna ale postrada na aktualnosti ... su tam mapy z roku 2001 ... aj soft bude asi stary ... boli sme v Toyote na Vajnorskej /BA/ a tam nam neochotny chlapik povedal, ze sa k nej neda doobjednat manual /teda k Avensisu/ ... a ze s navigaciuo sa tiez neda nic urobit lebo vraj neexistuju update a bla bla bla... som sice zena ale nie blondina ... ved aj na 486 sa da nainstalovat Windows XP ak rozirime RAM ... som sklamana, ze dobre auta maju nanic servis ... viete poradit, kde by sa mi na to mohli pozriet a nemala by som pocit ... mate niekto skusenosti ?

Dakujem dakujem ... som tu nova tak dufam, ze si tu najdem spriaznene duse
Naposledy upravil/-a drgi v Streda, 12. Decembra 2007, 15:07, upravené celkom 2 krát.
Dôvod: upravený nadpis

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: NAVIGACIA TOYOTKA

Príspevok od používateľa wakkee » Streda, 12. Decembra 2007, 14:29

ad1: si v zlej sekcii :)
ad2: na 486 nenainstalujes XPcka, lebo instalacne minimum je Pentium166 a aj to je skor slideshow.
ad3: u nas je problem so vsetkym nestandartnym, skus pripadne iny servis napr. AWF alebo pozret na internete.
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Bublinka
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Utorok, 11. Decembra 2007, 14:33

Re: NAVIGACIA TOYOTKA

Príspevok od používateľa Bublinka » Streda, 12. Decembra 2007, 14:44

... myslela som to obrazne ... :D islo skor o to, ze som sa stretla z radikalnym "nie" a "neda sa " na co nie som zvyknuta ...
viem, ze som v zlej sekcii :oops: ... uz som sa "skopirovala" do vseobecneho fora :razz: ... zaciatky su tazke ...

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: Kde a ako? Aktualizácia originálnej (zabudovanej) navigácie

Príspevok od používateľa drgi » Streda, 12. Decembra 2007, 15:11

upratane na 2 pokusy :mrgreen:


taktiez odporucam AWF - http://www.awf.sk/ , pripadne napisat Jeziskovi, nech kupi aj neoriginalnu navigaciu s iGO, ci TomTomom.

zabudovane navigacie sice dobre vyzeraju, ale potom je clovek zavisly na tom, ci vobec niekedy automobilka vyrobi aktualizaciu.
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Bublinka
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Utorok, 11. Decembra 2007, 14:33

Re: Kde a ako? Aktualizácia originálnej (zabudovanej) navigácie

Príspevok od používateľa Bublinka » Streda, 12. Decembra 2007, 17:38

Dakujem za helpik ... Jezisko uz jedno PDA aj s iGO doniesol ... ale my sme strasne rozcestovana rodina :) a preco nepouzit to, co je k dispozicii ? ... jeden chlapik sa ma dokonca pytal, ci mi domov nedosiel pozyvaci list tykajuci sa aktualizacie ... asi to nebude nemozne ... skusim sa este informovat

DAKUJEM ZA UPRATANIE

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 31 neregistrovaných