Vymontovanie zadnych sedadiel v avensise

všetko o tomto modeli
el_tester
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Štvrtok, 26. Júla 2007, 08:43

Vymontovanie zadnych sedadiel v avensise

Príspevok od používateľa el_tester » Štvrtok, 26. Júla 2007, 21:38

ahojte, nevie mi niekto poradit ako sa v starom (rv 99) avensise daju vymontovat zadne sedadla? prakticky by stacilo operadla, ale ako som pozeral tak je potrebne vytiahnut aj sedaciu cast. pod nou som videl zlte vlozky, ktore som ale nedokazal vytiahnut. je potrebne ich znicit a kupit nove? kolko stoja? alebo na to idem uplne nespravne? asi nemusim pisat ze nie som ziadny mechanik :)
dik

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Vymontovanie zadnych sedadiel v avensise

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Štvrtok, 26. Júla 2007, 21:50

el_tester napísal:ahojte, nevie mi niekto poradit ako sa v starom (rv 99) avensise daju vymontovat zadne sedadla? prakticky by stacilo operadla, ale ako som pozeral tak je potrebne vytiahnut aj sedaciu cast. pod nou som videl zlte vlozky, ktore som ale nedokazal vytiahnut. je potrebne ich znicit a kupit nove? kolko stoja? alebo na to idem uplne nespravne? asi nemusim pisat ze nie som ziadny mechanik :)
dik
ahoj... nemam avensisa, ale jedno je iste, rozhodne tam netreba nic znicit a potom kupit nove, aby sa tie sedacky dali dat von...
;-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Vymontovanie zadnych sedadiel v avensise

Príspevok od používateľa Rasťo » Piatok, 27. Júla 2007, 21:39

Operadlá samostatné asi von nedáš - pôjdu von len celé sedačky a aj keď sú rozdelené 1/2, tak to nepôjde asi odobrať samostatne... :? Musíš sa len potrápiť, ale rozhodne to nebude o žiadnom ničení... :!:
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných