zatka nadrze "prilis" tesni

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: zatka nadrze "prilis" tesni

Príspevok od používateľa chmelo » Pondelok, 15. Októbra 2007, 22:21

Neboj ništ, je to v pohode. Chvíľu pojazdíš a zistíš, akú máš rezervu od prvého bliknutia hladného oka. Pokiaľ si dobre pamätám, tak je to cca 15 litrov.
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: zatka nadrze "prilis" tesni

Príspevok od používateľa drgi » Pondelok, 15. Októbra 2007, 22:29

tak tak, na E9 je 50 litrova nadrz, pri prvom zasvieteni hladoveho oka nalejem 35-36 litrov.
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
tina
začiatočník
Príspevky: 159
Dátum registrácie: Streda, 16. Mája 2007, 11:42
Bydlisko: KK
Kontaktovať používateľa:

Re: zatka nadrze "prilis" tesni

Príspevok od používateľa tina » Štvrtok, 18. Októbra 2007, 18:37

Robo nebolo to nahodou na JETke v Petrzalke?? :-)

Robo napísal:...takisto mozem potvrdit, ze ked pridem s prazdnou nadrzou na benzinku a pootocim uzaver nadrze, tak sa to pekne nadychne :lol: ...raz sa mi dokonca stalo (bolo to na JETke) ze som prisiel na vypary a vobec sa nedalo natankovat. Pistol stale vypinala. Tak som bezal dnu ze ju maju pokazenu a chlapik mi povedal, ze ak mam total prazdnu nadrz, tak to sa obcas stava. Vysiel chudak von a 15 minut mi tam sprtkal plnu nadrz po takych cvrkoch... :shock:
Toyota Carina E, 2.0 GLi

Používateľov profilový obrázok
tina
začiatočník
Príspevky: 159
Dátum registrácie: Streda, 16. Mája 2007, 11:42
Bydlisko: KK
Kontaktovať používateľa:

Re: zatka nadrze "prilis" tesni

Príspevok od používateľa tina » Štvrtok, 18. Októbra 2007, 18:39

To je v pohode ja mam tiez Carinu a rucicka stupa pomaly. Ale dokazes na nej urobit peknu spotrebu ak ju velmi nevytacas ;-) a na rezervu prejdes dost vela neskusali sme uplne do dna ale urobili sme na nej este 75 km a uz sme isli radsej natankovat :mrgreen:
tony42 napísal:Caute, v piatok som si kupil Carinu, super auto, ale trapi ma jedna vec. Natankoval som za 4 stofky, a rucicka dosiahla asi do stvrt cifernika, a to nie hned. A ostala tam vysiet, najazdil som sice len 50 km, ale i tak. Na fiate isla dole jak salena. A tiez robi ssssss pri otvoreni viecka, a tiez ostava rucicka, aj ked vypnem zapalovanie. Ale ked vravite, ze to tak ma byt, tak sa nemusim bat a nemusim nosit pet flasu s benzinom v kufri. :)
Toyota Carina E, 2.0 GLi

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Re: zatka nadrze "prilis" tesni

Príspevok od používateľa cahir » Streda, 31. Októbra 2007, 22:17

na corolle E12 som urobil bez problemov 100km a este tam bolo asi 5litrov... tam mi to zacinalo svietit asi pri 12 litroch..

no na MX-ke mi to nezasvietilo ani raz. vzdy sa bojim, ze tam uz nic neni. rucicka totalne dolu. ale vzdy nacapujem a nikdy som nemal menej ako 5l .. tak neviem ci to svieti az pri 5l alebo nesvieti..
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
liguere
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2007, 22:54
Bydlisko: presov
Kontaktovať používateľa:

Re: zatka nadrze "prilis" tesni

Príspevok od používateľa liguere » Piatok, 2. Novembra 2007, 16:41

aj mne sa parkrat pri otvarani zatky zdalo, ze mi to scucne aspon prsty. asi to tak ma byt

mam spisovatelsku naladu, tak sa vyjadrim aj k teme hladne oko
podla navodu k autu mam nadrz 52 litrov. ked zacne svietit hladne oko, este sa chvilu kludne vozim, zajdem na pumpu a malokedy tam natlacim viac ako 42-43
toto je asi robene naschval a na vsetkych autach. mal som predtym volvo 440, 1.6tku. ked zacalo blikat hladne oko, dalo sa este kludne spravit 80km po meste. no a ked som bol maly chlapec, mali sme skodu 130. stalo sa nam raz cestou z dovolenky, ze uz zacala svietit protivna kontrolka, palivomer na nule. bolo to uz vecer a za komancov (aspon u nas na dalekom vychode) sa o do noci otvorenych alebo nonstop pumpach mohlo ludom vacsinou iba snivat. najblizsia bola dobrych 100km. a dosli sme
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti Obrázok
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných