problem s do avensis

všetko o tomto modeli
Turkmenbaši
panic
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Štvrtok, 18. Januára 2007, 19:22

Príspevok od používateľa Turkmenbaši » Streda, 24. Januára 2007, 20:57

http://www.autoblog.nl/archive/2007/01/ ... oes-sporty



kuva chlapi dufam ze to pojde.


Opravene 24.1.2007: fajry ;-)

Turkmenbaši
panic
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Štvrtok, 18. Januára 2007, 19:22

Príspevok od používateľa Turkmenbaši » Streda, 24. Januára 2007, 21:19

trochen som to posral ale ved si to nejdete... :)

Používateľov profilový obrázok
Sokol
Toyota guru
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Utorok, 18. Októbra 2005, 00:39
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Sokol » Streda, 24. Januára 2007, 22:41

Turkmenbaši napísal:toho by som sa nebal. v servise musia mat nejaky harmonogram kolko aka oprava trva. napr. vymena oleja 1/2 hod takze si mozes skontrolovat kolko ti nauctovali hodin a kolko by im to malo trvat. skor ma zarazil ten typek s tou 1300 s kade si to vycucal?
Chod tam znovu,opytaj sa ho este raz a potom spolu chodte za sefom...
Toyota RAV4 2,0,1AZ-FE,112kW,r.v.07 AT
ex:Toyota Avensis Liftback 3S-FE,2.0,16V,94kW,r.v.98
ex:Toyota Corolla 5D,4E-FE,1,3,16V,55kW,r.v.96

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wilson » Štvrtok, 25. Januára 2007, 13:06

korola je za 600/hod, caina a avensis 700-800/hodina a lexus 900. 1300 je fakt chujovina jak traky
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Turkmenbaši
panic
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Štvrtok, 18. Januára 2007, 19:22

Príspevok od používateľa Turkmenbaši » Štvrtok, 25. Januára 2007, 13:54

Tak to ma uz ten pepik ojebal uz druhy raz. kuva

ferino
panic
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Utorok, 19. Júla 2005, 18:26
Bydlisko: Nitriansky kraj

Príspevok od používateľa ferino » Štvrtok, 25. Januára 2007, 14:25

Turkmenbaši napísal:Tak to ma uz ten pepik ojebal uz druhy raz. kuva
No, ako tak citam, zistujem ze nie len my mame pocit ze sa to tam mierne horsi. :? A dakedy to bol taky super servis. :oops: Ale v asi im odchadzaju ludia. Prijimacich technikov sa tam vystriedalo aspon 5 co sa ja pamatam a servisakov hladaju stale. Ze by problem s fluktuaciou zamestancov?

Rada po poslednych skusenostiach. Ak si chces dat daco spravit, daj si to vsetko spisat na prijimaci protokol. A pri preberani, si over ci je vsetko spravene a prevez sa.
Zena po poslednych 2 serviskach ma na nich tazke srdce. Furt sa tam musela vratit s niecim. A pri preberani sme zistili ze skusobna jazda sa nekona hoci podla pravidelnej servisky by sa mala. :?:

Dufam, ze ak to niekto tu cita z ich servisu, tak si to najblizsie neodskaceme. :oops:
Naposledy upravil/-a ferino v Piatok, 26. Januára 2007, 07:18, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Štvrtok, 25. Januára 2007, 17:07

skusobna jazda po servisnej prehliadke? to naco?
to je udrzbova akcia, tam podla mna nie je co skusat... auto ma ist asi rovnako ako dovtedy. (a lepsie samozrejme:)

prijimaci technik je tam uz dost dlhu dobu, ale vedla neho sa striedaju ludia, nevedia najst nikoho, co by naraz zvladol aj pracu s pocitacom, rozumel sa autam a vedel aj komunikovat s klientami... nuz bohuzial... technikov hladaju, prakticky stale, ale v tomto pripade by islo o rozsirovanie a nie vymenu.

mozem im nahodit nejake tie reklamacie ;)
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Štvrtok, 25. Januára 2007, 17:31

fiha, zeby som ich isiel zachranit? :-)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 25. Januára 2007, 23:26

asi pojdem aj ja drgi, dame sa na to? zbirat skusenosti vies :)

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

ferino
panic
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Utorok, 19. Júla 2005, 18:26
Bydlisko: Nitriansky kraj

Príspevok od používateľa ferino » Piatok, 26. Januára 2007, 07:14

kre napísal:skusobna jazda po servisnej prehliadke? to naco?
to je udrzbova akcia, tam podla mna nie je co skusat... auto ma ist asi rovnako ako dovtedy. (a lepsie samozrejme:)

prijimaci technik je tam uz dost dlhu dobu, ale vedla neho sa striedaju ludia, nevedia najst nikoho, co by naraz zvladol aj pracu s pocitacom, rozumel sa autam a vedel aj komunikovat s klientami... nuz bohuzial... technikov hladaju, prakticky stale, ale v tomto pripade by islo o rozsirovanie a nie vymenu.

mozem im nahodit nejake tie reklamacie ;)
Add skusobna jazda.
1) Podla servisnej knizky ju mas v prehliadke. Bude to tym ze su "experti", ktorym je "vsetko jedno pokial to jazdi" a servisak takto moze nieco "objavit" a upozornit ich. Mam takych kolegov, takze to povazujem za normalne. A mas to cene prehliadky ktora nie je mala a ktoru platis ak sa nemylim.
2) Ak reklamujem (pri pravidelnej serviske) nejake zvuky pri jazde od motoroveho priestoru pri hoci aj studenom motore v urcitom pasme otacok a necham tam auto rano o 8, ked mi ho davaju po 13 a tvrdi ze nic nemohli zistit, lebo potrebuju aby tam auto stalo cez noc aby motor vychladol a pritom denne pocitadlo je bez zmeny? Kolko chladne taky motor v decembri? A to rano slo auto 3km, lebo "nocovalo" v NR. Vies argument ze mame vela roboty, nestihame, alebo iny logicky by som prijal, ale ten co som dostal? Sorry.

Netvrdim, ze vsetko co robia je na figu. Ale mam pocit ze NIEKEDY "nestihaju" to nieco navyse. Ale je to len moj subjektivny nazor a je pravda ze som na niektore veci citlivy hlavne ak sa jedna sa o sukromne auto. Dalsich XXX ludi moze mat opacny.

Co sa reklamacii tyka, nemusis posuvat. Myslim ze moja polovicka dokaze urobit riadny vietor ked ju uz niekto dostane do otacok. :roll: Ale este to asi nie je take zle. :wink:

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Piatok, 26. Januára 2007, 09:56

ja sa ich nebudem zastavat, su to flakaci :) profesionalne znalosti maju (vacsina:) ale... vzdy je tam nejake ale, nejake problemy a uz nejde praca od ruky.

s reklamaciou je to take dvojake. ked reklamujes nejake spravanie sa vozu, tak to treba v kazdom pripade byt pri tom aj s technikom ked sa to deje. ked tam nechas auto, ze najdite si to, tak z toho nic nebude, uzavru pripad, ze sa porucha neprejavila. ked ide o nieco ine, tak nech sa paci - 30 dni a potom nech to uz riesi TMSK a odskodni ta.
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Turkmenbaši
panic
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Štvrtok, 18. Januára 2007, 19:22

Príspevok od používateľa Turkmenbaši » Piatok, 26. Januára 2007, 12:36

vidim ze sa tu rozprudila fajn debata. po tychto radach sa tam uz ani nemam chut unuvat. skusal som aj od inych znamych co maju T a viac menej vsetci tvrdili to iste: drahy servis, onicom pristup ale vacsinou sa im auta nekazia takze sas tym moc netrapia, ale udajne tam je az jeden sikovny mechanik tak dufam ze by sa mohol povenuvat tomu mojmu avensisu a prist na to co su to za zvuky...

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wilson » Nedeľa, 28. Januára 2007, 12:41

ved možeš ísť aj do BA do servisu. nemusiš sa striktne nitry držať. Ja som s oplom tiež chodil radšej do martina bo v žiine to bol o ničom servis....
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní