Avensis T25 1,8i - LPG Tartarini, skusenosti s LPG

všetko o tomto modeli
toyotak4ever
nula
Dátum registrácie: Utorok, 13. Októbra 2015, 11:51

Avensis T25 1,8i - LPG Tartarini, skusenosti s LPG

Príspevok od používateľa toyotak4ever » Streda, 13. Marca 2019, 11:25

Ahojte,
Uvazujem dat do svojho Avensisu T25 1,8i LPG Tartarini ale s inymi vstrekovacmi ako original (odchadzaju) a s domazavanim ventilov a pristrekom benzinu pri vyssej zatazi.
Mate niekto skusenosti s LPG v avensise, ak ano ake?
Najazdil som na LPG 150 000 km na inom aute a bez vacsich problemov, ale toyota ma vraj makke sedla ventilov a moze to robit problem, preto sa pytam na skusenosti, dakujem.

Rasto

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Kontaktovať používateľa:

Re: Avensis T25 1,8i - LPG Tartarini, skusenosti s LPG

Príspevok od používateľa fajry » Streda, 13. Marca 2019, 11:51

Osobne skúsenosti nemám a ani skúsenosti s niekym, kto má LPG v Toyote. Poznám LPG vo VW, Subaru a Chevrolete. Vsetci kupovali jazdene auto a mali s tym len problemi, auta predali. Osobne by som do toho nesiel.
Subaru Forester (III/SH) 2.0D
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
jarson
toyoťák
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Mája 2008, 17:09

Príspevok od používateľa jarson » Streda, 13. Marca 2019, 19:32

tak ja zase naopak - sused a kamarat sucasne, ma tento motor a tento pohon - myslim že najlacnejsi solaris system. Co viem auto ma okolo 800tkm ( asi už teraz viac) a on si chváli. Je LPG pozitiv. Aj predoslu Carinu mal plynovku. Ano , žije s vedomím , že jedného dna motor odíde...ale to aj s benzínom alebo naftou predsa. Rozdiel je v tom, že on na rozdiel od tých klasických , si medzitým už sam zarobi na nový. Takto to nejako chápe, podla toho ako sme sa o tom bavili. Možno by ste sa mohli skontaktovat.
jarson,
Carina E 1.6 XLi Lift japan 92
Carina E 1.8 GLi Lift UK 96(mimo prevádzky :evil:)
ex. S105 rv.1983, motor 110R rv.1974
ex.Fiat 850 BN rv.1968
Obrázok UK
Obrázok Japan

toyotak4ever
nula
Dátum registrácie: Utorok, 13. Októbra 2015, 11:51

Príspevok od používateľa toyotak4ever » Štvrtok, 14. Marca 2019, 15:03

jarson napísal:
Streda, 13. Marca 2019, 19:32
tak ja zase naopak - sused a kamarat sucasne, ma tento motor a tento pohon - myslim že najlacnejsi solaris system. Co viem auto ma okolo 800tkm ( asi už teraz viac) a on si chváli. Je LPG pozitiv. Aj predoslu Carinu mal plynovku. Ano , žije s vedomím , že jedného dna motor odíde...ale to aj s benzínom alebo naftou predsa. Rozdiel je v tom, že on na rozdiel od tých klasických , si medzitým už sam zarobi na nový. Takto to nejako chápe, podla toho ako sme sa o tom bavili. Možno by ste sa mohli skontaktovat.
to by bolo fajn ak by bol ochotny podelit sa o skusenosti, ved sa ho opytaj a daj vediet, diky

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní