Autoslalom Přerov 3.10.2015

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
Thomas
Toyota guru
Príspevky: 1388
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 15:25
Bydlisko: BA - Engerau

Re: Autoslalom Přerov 3.10.2015

Príspevok od používateľa Thomas » Pondelok, 5. Októbra 2015, 18:30

Tak dám sem nejaké zrhnutie tejto akcie z pohľadu "návštevníka" ktorý len prišiel, odjazdil a vďaka nutnosti skoršieho odchodu aj skôr odišiel a nestihol ani poriadne pokecať.
Za mňa akcia na jednotku, presne takýto typ akcií mi vyhovuje. Všetko pekne v kľude organizované, no stres, pohoda, normálni ľudia.

Čo ma asi najviac prekvapilo bola samotná trať. Bola postavená fakt parádne, priam ideálne a myslím že vyhovovala asi všetkým. Naozaj som si dobre zajazdil a užil si pohon 4x4 na čo väčšinou nie sú možnosti, resp. gule. :lol: povrch tiež ideálny, takže ani gumy som tam nenechal.
Kuki spomínal že máte dobrú časomieru, ale to bolo prekvapenie čislo dva. Fakt klobúk dole pred autorom. Aj to dávalo úroveň akcie jednoznačne hore.
Celkovo sa akcii ako takej nedá vytknúť nič, snáď len rozbitú príjazdovú cestu ale to už organizátori naozaj neovplyvnia..
Takže ešte raz díky Kukimu za pozvanie, dlhá cesta stála za to. Rešpekt organizátorom, resp. organizátorke za takto pripravenú akciu, aj keď nepoznám detaily, verím že to muselo byť náročné vzhľadom na miesto všetko pripraviť a splniť podmienky aby sa to mohlo vôbec uskutočniť. Dúfam že sme trochu oživili štartové pole a nikto nemal problém s pár japonskými a jedným talianskym veteránom ;-)
(aj keď som zaregistroval nejakú sťažnosť na predbiehanie sa v rade, ja som nič nepostrehol. Ale ak aj áno, verím že sa jednalo len o nedorozumenie, však nebolo sa kam ponáhľať ;-) )
Na záver, ešte raz ďakujem že som sa mohol zúčastniť, pokiaľ sa bude dať a budeme pozvaní tak sa vidíme aj na budúce 8)
Toyota Celica 2,0 16v 1993 turbo4wd with swap JDM 3S-GTE
Stock engine, no EGR, Blitz nur Spec + A-M-A + downpipe=1bar, Tial Bov

Toyota Corolla 1,4 VVTi 2004

ex: 2x Celica AT180

velryb
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pondelok, 5. Októbra 2015, 12:41

Re: Autoslalom Přerov 3.10.2015

Príspevok od používateľa velryb » Pondelok, 5. Októbra 2015, 20:15

Thomasi, děkuji pěkně za milá slova. :-) Pokud budou volná místa jako nyní, tak Vás zase moc ráda uvidím na startu. Úzkostlivě se snažíme, aby naše akce měly fajn pohodovou atmosféru a Vy jste do ní zapadli. Ten mladý Scotty, který měl připomínky je fakt ještě mladý klučina, nováček na fóru a asi byl i trošku rozhozený, že mu ženská dává na stejném autě propastných 16 vteřin. :D Vůbec bych to neřešila.
Takže jako fajn lidi budu moc ráda, když přijedete znova. Ono organizačně to byla hrozná dřina, ale tím, jak slušně jsme se chovali, tak máme už snad snadnější cestu k dalšímu srazu na tomto letišti (protože reakce byly všechny více než nadšené, tak nezbývá, než se hecnout a znova to na jaře udělat v Přerově). Už jsme si to prošlápli, tak snad bude lépe. A budu se moci soustředit na vylepšování celé akce. Rezervy jsou ohromné. Chtěla bych tam občerstvení, lavice, stoly - vše ale v rámci akce "klubáci sobě". Příště budu ráda, pokud se zapojíte i jako traťáci. TO jinak nejde, sami si děláme traťáky a je jich potřeba za den cca 20 (4 lidi x cca 5 střídání). Je to velmi důležitá funkce, ale zároveň je to super podívat se zvenku,jak ostatní jezdí. Hodně si z toho člověk může vzít.
A ještě jedné věci si velmi vážím. Přihlásili jste se a bez výmluv přijeli. To se o některých (nemálo) forďácích říci nedá. A tím mi to velmi ztěžovali, když se odhlašovali pár dnů i dokonce hodin před akcí....finance byly tip, ťop pak. Takže to jsem chtěla říci, že Váš přístup byl skvělý. Prostě jste bez řečí přijeli, přesto, že jste měli i vlastní program odpoledne.
Díky moc a zase někdy! :)

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Autoslalom Přerov 3.10.2015

Príspevok od používateľa kuki » Utorok, 6. Októbra 2015, 09:55

Dievca, ty si vsade :lol:

Za mna akcia tiez na jednotku. Paradne letisko a povrch, skvela trat, super pocasie, ludia... uzasne suboje na trati az do sameho konca (s jednym obvyklym superom sme mali dve jazdy po sebe rozdiel v case 0,01s!). Nakoniec ma potesil aj vysledok, ktory som zajazdil. A potom ceresnicka na torte v podobe moznosti odjazdit dve jazdy za volantom BRZ. Celkom slusne som sa do toho auta zalubil, celu nedelu som ho videl pred ocami :-D Dakujem clenom z TTS za ucast, slusne spravanie, obohatenie autoparku, pokec... Urcite s tym nikto problem nemal, ze ste prisli. Skor naopak. Thomasovi dakujem aj za spolocnost na ceste.

Par fotiek sa da zhliadnut tu:

http://1bamboocha1.rajce.idnes.cz/Ford_ ... _3.10.2015

Zaujimave timelapse video tu:

http://www.youtube.com/watch?v=VREA89sV ... e=youtu.be

A moje onboardy z Focusu aj BRZ tu:

https://www.youtube.com/watch?v=JvllQVgEYvE

http://www.youtube.com/watch?v=S8M9zLpo ... e=youtu.be

Obrázok

Obrázok
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

gramo
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pondelok, 9. Júna 2014, 21:27

Re: Autoslalom Přerov 3.10.2015

Príspevok od používateľa gramo » Streda, 7. Októbra 2015, 23:26

Mě se taky na akci líbilo, bezva atmosféra, organizátorům patří obrovské díky. Časomíra mě taky velmi zaujala, moc pěkný projekt to je.
Omlouvám se, že dávám fotky až teď, ale o víkendu jsem byl u rodičů, v pondělí na koncertě, včera mě vytáhl kamarád na pivo (a byla by škoda nezajít na oktoberfestového Paulanera). A bylo třeba to dost protřídit, hodilo by se ještě víc, ale zas každý si rád najde na fotkách z akce svoje auto, tak jsem toho přece jen nechal víc, fotky zde:

http://gramophon.rajce.idnes.cz/2015-10 ... Ford_klubu

Poprosím kukiho nebo velryb, ať pošlou link i na forum Fordu, registrovat se tam jen kvůli tomuto mi přijde zbytečné.Tak ještě jednou dík a rád si takovou akci zopakuju.

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Autoslalom Přerov 3.10.2015

Príspevok od používateľa kuki » Štvrtok, 8. Októbra 2015, 08:04

gramo napísal:každý si rád najde na fotkách z akce svoje auto
No presne. Ale ja som si ho tam nenasiel :roll: :mrgreen:
Tak prenecham tu cest velryb, ona je tam mnohokrat :mrgreen:
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

gramo
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pondelok, 9. Júna 2014, 21:27

Re: Autoslalom Přerov 3.10.2015

Príspevok od používateľa gramo » Štvrtok, 8. Októbra 2015, 10:01

kuki napísal:No presne. Ale ja som si ho tam nenasiel :roll: :mrgreen:
Tak to mě mrzí, asi jsi jel zrovna když jsem se šel svézt s Joeym. Už jsem měl pocit, že jsem všechny auta viděl 2x... Nebo jsi jezdil až později, když už jsme jeli pryč.

velryb
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pondelok, 5. Októbra 2015, 12:41

Re: Autoslalom Přerov 3.10.2015

Príspevok od používateľa velryb » Štvrtok, 8. Októbra 2015, 10:03

No to je tak, když někdo (nebudu jmenovat :D) vidí mou fiestu i ve všech dalších. :roll: :lol:

Moc děkujeme za krásné fotky! :D Odkaz jsem již na ford fórum dala. Jistě budou také nadšeni jako já. Díky moc. :-)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných