TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

gramo
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pondelok, 9. Júna 2014, 21:27

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa gramo » Pondelok, 9. Júna 2014, 23:47

Byl to moc pěkný sraz, organizace klapala, bohatý program, vynikající cigánská, fajn atmosféra. Velké díky všem, kteří na tom mají podíl.

Přiznám se, že leštění auta není moje hobby, ale stejně se stydím a omlouvám, že jsem na takovou akci přijel lehce ušmudlaným autem, vše totiž klaplo až na poslední chvíli, v pátek navečer jsem vyzvedával auto ze servisu... tímto taky děkuju Idahovi a klukům z DICompRacing, že to nakonec stihli.

První várka fotek: http://gramophon.rajce.idnes.cz/2014-06 ... ng_-_auta/

Používateľov profilový obrázok
kracken
toyoťák
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Utorok, 25. Augusta 2009, 08:55
Bydlisko: BA

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa kracken » Utorok, 10. Júna 2014, 08:15

Martine, vitaj u nas... :) fotky super.. mas to v oku.. :)
„ıɯɐɥou ǝɹoɥ ǝɾ ʇoʍız ɾoɯ ʎlǝɔ ǝz ʇıɔod ɯɐɯ ʎpǝʞǝıu”

trubkar
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Utorok, 10. Júna 2014, 08:20

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa trubkar » Utorok, 10. Júna 2014, 09:36

Ahojte tak chcel som tiez velmi pochvalit bolo to fantasticke skvela organizacia zaujimavy program super ludia patres s tym clenskym velmi suhlasim a to vstupne bolo naozaj malo nejdem sudit ludi ale co uz alebo spravit tu zbierku a andy ten kamila+1 tak volam sa maros :D

Používateľov profilový obrázok
jarson
toyoťák
Príspevky: 660
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Mája 2008, 17:09
Bydlisko: Rožňava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa jarson » Utorok, 10. Júna 2014, 11:56

zda sa mi to, alebo tentoraz Carinaci zraz bojkotovali?
okrem jednej II-kovej a jedneho kombi kdesi v kúte tam nic nevidim?
ok, ja som tiez nebol , ale predsa len to mam relativne daleko a navyse nemam sa velmi cim chvalit - ta moja vylietana vrana nie je práve "zrazový "exeplár.
Ale neverim že nejaka fešná sa tam nenasla :D
Civic 1.8 FD7 06 Turkey Obrázok
Carina E 1.6 XLi Lift japan 92Obrázok
Carina E 1.8 GLi Lift UK 96 R.I.P.

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa moschino » Utorok, 10. Júna 2014, 16:19

Srandista napísal:
Co sa platenia tyka, myslim, ze okrem spomenuteho zvysenia stupneho je zaklad nechat na brane ondrika, ktory akoby spravny Poliak nemal problem obetovat vlastnu oblicku, aby ziskal vacsie vstupne (a o kratkej pauze ako veli tradicia nechal zabuchnute kluce v kufry :D ).

P.S.1. moschino, bud na svoju priatelku hodny, vylestit auto/interier po neumyselnom dotyku predsa urcite nie je az taky velky problem :roll: ;)

Srandista ty si srandista. Mozes sa prezentovat tu, ak ti nieco vadi na mne: viewtopic.php?f=29&t=2351&start=360
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

gramo
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pondelok, 9. Júna 2014, 21:27

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa gramo » Utorok, 10. Júna 2014, 23:23

následuje dynamičtější várka fotek z TTS meetingu http://gramophon.rajce.idnes.cz/2014-06 ... g_-_draha/

Používateľov profilový obrázok
CS
Toyota guru
Príspevky: 1181
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Augusta 2004, 15:34
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa CS » Utorok, 17. Júna 2014, 14:11

;-)
CELICA ST185RC Carlos Sainz
CELICA ST205 GTfour
ex CELICA ST205 GTfour WRC
2x ex CELICA ST165
ex HILUX 3.0 D4D at
ex RAV4 1.8i 3D

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa AndyGTP » Streda, 16. Júla 2014, 09:11

No, sice uz s niekolkotyzdnovym odstupom (ale mozno o to lepsie..) sa sem idem vyjadrit, ale predsa. Cakal som este na nejake faktury, ktore dobiehali v priebehu jula, aby som to nejak sfinalizoval. Ten najzakladnejsi rozpocet na akciu sa pohybuje okolo 1000€ bez DPH + dalsich 600-700€ v cashovanych nakladoch priamo na ruku. A to by som tu rad zdoraznil, ze Johnny & crew nakoniec tiez slusne prispeli k znizeniu celkovych nakladov za zraz, nakolko ich celodenna profesionalna snaha okolo casomiery a spracovavania vysledkov vlastnou technikou bola uplne ZADARMO, pricom povodna dohoda bola samozrejme ina. K znizeniu nakladov prispeli samozrejme aj vyborny grafik, fotografi a aktivni vyberaci mytneho.

Pri cca 120 ucastnikoch sa vyzbieralo zhruba 750€, co je fakt super, lebo viaceri ste dali naozaj viac, nez bolo treba. Tie prispevky zo vstupneho v zasade vykryli vydavky bez dokladu, kam sa zaradila napr. sanitka, DJ s technikou, skakaci hrad a nejake drobnosti. Na druhej strane, prepocty naozaj ukazuju, ze to bude musiet byt minimalne 10€ za auto, alebo 5€ na dospelu hlavu. Priznam sa, ze neviem, co bude lepsie riesenie. Pri vyse 100autovej ucasti sa da liter vyzbierat, co je super, ale zas nezachrani nas to uplne, stale to bude potrebne mierne dotovat.

Urcite dobrym napadom je to "clenske" alebo 2% z dani. Toto je vyborna vec, ale narazame na jeden fakt, ze nase o.z. historicky funguje ako zaujmove zdruzenie bez uctovnictva, co by sa muselo radikalne zmenit. Dalej samotne poziadanie o statut pre 2% z dani PO a FO treba riesit cca rok vopred na MF myslim. To su vsetko komplikacie, ktore by sa mohli vyriesit zalozenim paralelnej struktury (nove o.z. s podobnym nazvom a adekvatnymi stanovami, ktore by bolo treba starostlivo pripravit, uviest do praxe a vytvorit aj adekvatne personalne zazemie, ktore sa o to bude starat, najma o financie). Hovorim o paralelnej strukture, pretoze povodne o.z. je 10 rokov stare, predseda nevie, kde su stanovy, a jeho fungovanie po pravnej stranke je ziadne, o.z. proste spinká. Cize z tohto pohladu mi toto pride ako naj riesenie. To by si vsak zasluzilo zvlast temu...

Inak pri 300 eurovom sponzoringu vychadza rocnik 2014 na takmer -500€, cize ak mate niekto chut sa spolupodielat ci uz na tomto, alebo buducich zrazoch, popremyslajte uz teraz nad firmami alebo FO, ktore by par smeti pustili. Nepiste sem, ale piste mi SS.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa teer7 » Streda, 16. Júla 2014, 15:34

Zraz je akcia, na ktoru sa kazdy rok tesim od momentu, kedy sa tu zverejni termin jej konania. Tohtorocny bol siesty, na ktorom som sa zucastnil. Rad by som sa zucastnoval v buducnosti a nie je mi lahostajny osud organizatorov a financna bilancia po skonceni zrazu. Uz sa tu niekolko krat spomenulo clenske, resp. zvysenie vstupneho na 10 €. Ani s jednym nemam problem a podla prispevkov v tejto teme je tu takych ludi viac. Verim, ze by sa nas naslo mozno okolo 50, ktori by sme boli ochotni platit clenske, napr. 20 € by asi nikoho nezabilo. Ak sa dohodneme, ze sa zaplatia napr. do 31.3. prevodom na ucet, bude uz zaciatkom aprila jasne, s akou sumou sa da pocitat a kolko este treba vyzbierat. A vobec by mi nevadila ani taka vec, ze zaplatim 20 € a tym padom mozem dostat 50 % zlavu na vstupne, takze na brane dam 5 €, resp. mam vstup gratis. Pre tych, ktori nie su ochotni zaplatit clenske, resp. im to financna situacia nedovoli, moze byt spustena dalsia vlna "predpredaja" vstupeniek na zraz napr. vo vyske 10 €, ktore bude treba zaplatit do nejakeho konkretneho datumu, napr. do konca maja. Vsetko na dobrovolnej baze, bez naroku na vratenie poplatku, ak sa mi na zraz nepodari z akehokolvek dovodu prist. Na brane bude zoznam SPZtiek, ktore budu mat vstup uhradeny vopred. A ti, ktori to nestihnu, ale na zraze sa budu chciet zucastnit, zaplatia na brane 15 € za auto. Zaberie to trochu casu, ale da sa to spracovavat priebezne a celkom transparentne. Cele by to sice znamenalo vacsiu administrativnu zataz ako doteraz, ale myslim si, ze by sa vyzbieralo dost penazi na realizaciu a Andy s Grexom (+ dalsi spoluorganizatori, aby sa niekto necitil dotknuty :D ) by mali mensie stresy so zhananim sponzoringu. Samozrejme, moze tomu predchadzat nejaka mini anketa, ci ma vobec zmysel robit to... To je moj nazor / navrh, ak niekto chce, nech sa vyjadri. Ak je to cele utopia / kktina, kludne nech tento prispevok admin zmaze :)
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa Bebo » Streda, 16. Júla 2014, 22:21

Ja myslim, ze je to dobry napad a mohlo by to vyriesit kopu veci. 20 EUR rocne je necelych 1,70 mesacne a to hadam nikoho nezruinuje. Napr. si dam kazdy mesiac o jedno pivo menej :mrgreen:
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 16. Júla 2014, 22:38

;-) suhlas... ak suhlasi vedenie, dajte anketu nech vieme na com sme :-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa AndyGTP » Streda, 16. Júla 2014, 23:40

caute, Teer tu v podstate zhrnul zopar inspirativnych napadov, ktore stoja za zvazenie. Ako som pisal vyssie, aktualne uz riesim, ci sa nam podari resuscitovat existujuce stanovy, neskor poziadat o DIČ, nasledne 2% atd. Urcite ma zmysel spravit dve-tri urovne clenskeho na urovni napriklad Gold / Silver / sympatizant a stanovit nejake vyhody tak, ako maju ine kluby (napr. Hondaklub atd). Urcite su to dobre napady a vyriesili by sme tym vela. A dobry napad je aj zvyhodnit napr. Golden clenov s najvyssim prispevkom volnym vstupom na zraz a podobne, toto je urcite fajn napad. Takze pozistujeme najprv status quo ohladne stanov a potom zhrniem, ake su moznosti a skusime zapracovat tieto zmeny, aby buduci rok bol este viac profi a najma financne udrzatelny.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa kuki » Štvrtok, 17. Júla 2014, 10:28

Ja som za cokolvek, co umozni, aby bol aj TTS zraz 2015. Ci to bude clenske, alebo vyssie vstupne na akciu, alebo 2% z dane (znami akurat vybavuju, aby ich satelit vyniesla raketa NASA na orbit, ver mi, 2% z dane vybavit je brnkacka) alebo Andyho Genialne Teritorialna Pezinska dan mi je jedno.
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa tofak » Štvrtok, 17. Júla 2014, 10:33

Ahojte, tiez si myslim, ze clenske je super napad. Platim clenske aj inde a je to viac ako len 20E , a platim to rad, lebo viem ze podporujem dobru vec, takze rad prispejem aj tu. A vobec nevidim problem v tom zaplatit clenske+nieco na rampe a este aj 2%.
Som rad, ze ste a ze si najdete cas sa venovat organizacii zrazu.
Stoji vas to vela usilia a osobneho casu. A nieco zaplatit je to najmenej, ved platime vsade ako pakovia a nerobi nam to taku radost.
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa teer7 » Štvrtok, 17. Júla 2014, 10:36

AndyGTP napísal:Inak pri 300 eurovom sponzoringu vychadza rocnik 2014 na takmer -500€, cize ak mate niekto chut sa spolupodielat ci uz na tomto, alebo buducich zrazoch, popremyslajte uz teraz nad firmami alebo FO, ktore by par smeti pustili. Nepiste sem, ale piste mi SS.
funguje to :D napisal som Andymu SS, prislo cislo cislo uctu a uz som tam aj poslal nejake susne. kto sa prida? ;-)
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných