TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa patres » Pondelok, 9. Júna 2014, 12:31

Andy ako sme kecali po zraze..10e na auto nieje vela a obzvlast ked kuknes ze skoro v kazdom aute bolo viac ludi ako len soferis...zacneme buduci rok skor riesit zraz a zhanat plnohodnotnych sponzorov skor aby si si mohol vybrat koho financnu podporu prijmes a koho budes muset odmietnut :mrgreen: :mrgreen:
viem ze ta to deprimuje ked nakonci zratas ze si zase v minuse ale podla mna tymto sposobom by to mohlo fungovat aby si bol aspom tam de pred zrazom a mozno aby ti na kofcu ostalo..:D 3 decovu
Skus to s nami vydrzat...Pííís :D
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa teer7 » Pondelok, 9. Júna 2014, 15:48

AndyGTP napísal:Ludia, a ja som myslel, ze budem doma lezat nachlastany so ziletkou na zapasti a s mincou pre Chárona v trencloch, ale tieto vase pozitivne ohlasy ma nejak nutia premyslat aj nad dalsim rokom, co som popravde nechcel. A to z jedineho dovodu, treba premysliet, ako vyriesit financie tychto zrazov. Toyota na nas serie a interni sponzori nedokazu pokryt vsetky naklady. Moc sa mi to teraz nechce rozpisovat, necham si to este prejst hlavou a poratam veci, potom napisem podrobnejsi report.
patres napísal:Andy ako sme kecali po zraze..10e na auto nieje vela a obzvlast ked kuknes ze skoro v kazdom aute bolo viac ludi ako len soferis...zacneme buduci rok skor riesit zraz a zhanat plnohodnotnych sponzorov skor aby si si mohol vybrat koho financnu podporu prijmes a koho budes muset odmietnut :mrgreen: :mrgreen:
viem ze ta to deprimuje ked nakonci zratas ze si zase v minuse ale podla mna tymto sposobom by to mohlo fungovat aby si bol aspom tam de pred zrazom a mozno aby ti na kofcu ostalo..:D 3 decovu
Skus to s nami vydrzat...Pííís :D
andy, ak sa po vyuctovani sobotneho zrazu zistilo, ze je to v minuse, navrhujem spustit dobrovolnu zbierku. kludne do SS posli cislo uctu, rad na to podla svojich moznosti dodatocne prispejem. myslim, ze nebudem jediny a najde sa aj par dalsich ludi, ktorym zalezi na tom, aby si nemusel "doma lezat nachlastany so ziletkou na zapasti a s mincou pre Charona v trencloch". :mrgreen:
ak by bola napr. buduci rok na mieste, kde sa zbierali anketove listky, nejaka krabica na dobrovolne prispevky, velmi rad nejaku tu bankovku (okrem poplatku za vstup / vjazd autom) do nej vhodim. ale budes musiet ten zraz odmoderovat obleceny ako ministrant :mrgreen:
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 9. Júna 2014, 16:47

kuki napísal:Mrzi ma, ze som sa akymsi zazrakom uplne obisiel s viacerymi z vas (napr. Gabo :-( ) a ze sa pozeram na spidera, som si uvedomil az ked som si vsimol ECV na odchadzajucom Lexuse. Pevne verim, ze bude v buducnosti sanca to napravit ;-)
No to mrzi aj mna, na Teba som myslel, ze ci tam kdesi behas.. ale inak mam pocit, ze som bol vsade a vlastne nikde, stretol sa s par ludmi co som chcel, spoznal aj dalsich (co som nechcel? :mrgreen: len zartujem ;-) ), a bohuzial s mnohymi som sa obisiel..
AndyGTP napísal:...treba premysliet, ako vyriesit financie tychto zrazov. Toyota na nas serie a interni sponzori nedokazu pokryt vsetky naklady.
Andy, ver ze cely cas som na zraze premyslal ako je mozne, ze vstup je len "NEdobrovolnych 5EUR" vzhladom na to, ze som tam videl detsky kutik, drift masinu, brusko, ankety, organizacne veci, nalepky, pero (fakt super, odteraz moje najoblubenejsie!!).. toto mi hlava naozaj nebrala. Aspon uz viem.
teer7 napísal:...velmi rad nejaku tu bankovku (okrem poplatku za vstup / vjazd autom) do nej vhodim.
ja nie.. preferujem prevod z uctu na ucet :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa patres » Pondelok, 9. Júna 2014, 16:54

ja by som bol kludne aj za zavedenie ,,clenskeho,, poplatku rocneho ale neverim ze by nas tu vela ostalo kedze sme na Slovensku...nechcem nikoho urazit tymto ale vela ludi si povie ze ,,tak to nedam,, za nejake clenstvo v klube toyotakov a taktiez by to bolo zlozite asi to sklbit s ludmi co su na fejzbruku lebo asi polovica tu nieje ani zaregistrovanych...ale z hladiska vyriesenia kazdorocneho problemu by to bolo celkom dobre...na zraze si hovoril ze nas je tu 3tis clenov andy..? keby len po debilnom evre to bolo mal by si par veci poriesenych si myslim...
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa patres » Pondelok, 9. Júna 2014, 16:58

ale dam kludne aj 5€ :mrgreen: :mrgreen:
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
kracken
toyoťák
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Utorok, 25. Augusta 2009, 08:55
Bydlisko: BA

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa kracken » Pondelok, 9. Júna 2014, 17:58

... k peniazom sa nebudem vyjadrovat, naschval som zaplatil trojnasobok vstupneho .... myslim, ze normalne zmyslajuci, ekonomicky ako tak rozhladeni ludia chapu, ze zadarmo v dnesnej dobe ani kura nazahrabe... takze ci uz formou rocneho poplatku, alebo jednorazoveho vykrytia straty v zaujme zachovania tradicie som ochotny sa spolupodielat...

A Kuki... dakujem... toto ma potesilo... :)
kuki napísal: P.S.3 Najkrajsie auto zrazu bola s obrovskym odstupom krackenova Celica.
„ıɯɐɥou ǝɹoɥ ǝɾ ʇoʍız ɾoɯ ʎlǝɔ ǝz ʇıɔod ɯɐɯ ʎpǝʞǝıu”

Používateľov profilový obrázok
Thomas
Toyota guru
Príspevky: 1388
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 15:25
Bydlisko: BA - Engerau

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa Thomas » Pondelok, 9. Júna 2014, 18:12

..čo k tomu dodať, myslím že Paťo to celkom dobre vystihol v prvom príspevku tu hore..vstupné bolo povedzme si nastavené dosť charitatívne, kludne by to znieslo 10E na auto, možno ešte lepšie by bolo 5E na hlavu (dospelú, neboj Gabo ;-) ), lebo myslím že ludí sa tam premlelo celkom dosť..každá podobná akcia je na tom cenovo rádovo vyššie.
Tak snáď to Andy s Grexom nejako rozdýchajú a zoberú to ako skúsenosť do ďalších rokov...
8)
Toyota Celica 2,0 16v 1993 turbo4wd with swap JDM 3S-GTE
Stock engine, no EGR, Blitz nur Spec + A-M-A + downpipe=1bar, Tial Bov

Toyota Corolla 1,4 VVTi 2004

ex: 2x Celica AT180

Používateľov profilový obrázok
Ryousuke
začiatočník
Príspevky: 334
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Augusta 2004, 09:38
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa Ryousuke » Pondelok, 9. Júna 2014, 18:19

Sice som dosiel na zaver len lebo nebolo moc casu skor ale aspon na chvilku. No ked vidim fotky z Irska kde nejaky Toyota predajca poskytne cele parkovisko pre AE86 zraz kde naratam aj 30 tychto aut a este aj inym klasickym a sportovym autam a nie len tym novym co predava aby si spravili stretko tak ta nasa Toyota Slovakia by sa mala hanbit za pristup aky ma. To ze som si uzil s nimi pri prihlasovani mojej dovezenej AE86 nebudem radsej ani rozoberat lebo je to nadlho ale velmi ma vtedy zo svojim arogantnym pristupom sklamali. Clenske by som urcite zaviedol ak to ma urdrzat zrazy v chode a ked ludia vyhadzuju tolko penazi na zbytocnosti tych par euracov urcite ako rocny poplatok nikomu chybat nemoze. Velmi pekny zraz to vyzeral byt snad sa nabuduce podari skor a urcite pribudne este jeden zrestaurovany youngtimer co bude do dalsieho roka ked uz nie tento hotovy.
85' AE86 GT Coupe silver/black - 2003 - 2016 - Toyota AE86 zavislost :-)
88' Suzuki Swift GTi
88' Mitsubishi Colt GTi
ex. 89' Toyota Corolla E9 gti 4A-GE Tvis


http://go2id.net
http://www.aeu86.org
http://www.club4ag.com

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa patres » Pondelok, 9. Júna 2014, 18:43

no dovodov je viac preco to uzakonit..:
1. financie na tieto nase meetengace(mozno rokmi by bolo aj na dva rocne ale to uz som odvazny moc :D )
2.je nas len tu na fore 3680 clenov a mam dojem ze tolko nas tu uz urcite nieje kedze na jediny oficialny zraz prislo prezenem okolo 300ludi aj s junakmi dokopy cize aj Admin tohto najsamlepsieho fora by si tu mohol upratat ;-)
3. mozno konecne by to prinieslo aj nejakych clenov z toho drbleho fejzbruuku aby sa tu zaregistrovali a svojich milaškou by riesili tu s asi onmoho zrucnesimi a kompetentnejsimi ludmi ako na FB (nemal som na mysli clenov fora co sa zdrziavaju aj tam :mrgreen: )
Ako jedine negativum vidim ze to odradi niektorych ludi od clenstva ale myslim si tiez ze ked ich odradi dajme tomu ze 5vra rocne tak nechodia ani na stretka a nejako sa nezapajaju do diania klubu a fora ale iba sa len tak poflakuju po kyberpriestore alebo su to tie ,,mrtve duse,, co tu maju zabudnute registracie a uz sa davno vozia na diizlovych fabiach (stale nechcem nikoho urazit hej :D)
mas sedlacky rozum a v tomto 21.storoci ked sa nepohnes bez centu ani z kuchyne do obyvacky je to celkom rozumna vec..
ako sa hovori ked nam nepomozu druhy musime si pomoct sami.bodka

P.S. za zasraty ucet v banke platime skoro kazdy okolo 5eur mesacne a z radostou odchadzaju tie peniaze do prdele ajked nikdy neviem za co to je..:D a to robi zena v banke :mrgreen: :mrgreen:
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
kracken
toyoťák
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Utorok, 25. Augusta 2009, 08:55
Bydlisko: BA

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa kracken » Pondelok, 9. Júna 2014, 20:49

... s patrikom suhlasim... :)

... chalani, viete niekto zariadit, nech sa tu zjavia vysledky zo slalomu? nie kvoli mne.. ja som bol diskvalifikovany v oboch jazdach... :mrgreen:
„ıɯɐɥou ǝɹoɥ ǝɾ ʇoʍız ɾoɯ ʎlǝɔ ǝz ʇıɔod ɯɐɯ ʎpǝʞǝıu”

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 9. Júna 2014, 21:05

teraz sa trosku aj trapne citim, ze som dal len 5ecok... priznavam.... a Andy, dpc, neviem teraz vobec, ci som ti poslal prachy za ten palec rozdelovaca,.... prosim Ta, pis, bo som uplne mimo a neviem co uz mam a co nie zaplatene...
...clovek da v bufete za redbul a tri flasky vody 5e... za vstup na takyto zraz minimalne 5e na hlavu... kludne 7... A co sa tyka Toyoty, tak to je hanba prevelka, lebo oni ako tych 5tis e by si ani len nevsimli... a organizatorom by to veru ze pomohlo....
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

PerryCZ
panic
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Streda, 28. Mája 2014, 16:19

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa PerryCZ » Pondelok, 9. Júna 2014, 21:14

dostala se mi listina s casy od grama :)

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa grexos » Pondelok, 9. Júna 2014, 22:14

Komplikovane temy davate pani :D Co sa tyka zrazu ak budeme robit dalsi rocnik tak urcite zdvyhneme vstupne a viac spropagujeme nakup "suvenirov" za dobrovolny prispevok. Obaja sme vedeli do coho ideme a ze si pustime zilou, no chceli sme tento rocnik spravit vynimocny a dufam, ze sa nam to podarilo. (Co neznamena ze tie peniaze nechybaju)

Clenske je narocna tema a uz sa viac krat riesilo aspon v teoretickej rovine. Vyznam ma hlavne vtedy ak platiaci clenovia aj nieco dostanu navyse za svoje peniazky

PS: kedy dame Relax v Gbeloch pri vode, pivu a grile ? :)
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa Srandista » Pondelok, 9. Júna 2014, 22:25

Tak skusim aj ja troska zhodnotit akciu...

Vzhladom na to, ze som sa tento rok zucastnoval na aute, ktore nemalo sancu sutazit o co najhlasnejsi vyfuk, ani o najnizsie auto, a ani som nemal pod kapotou zubnu vrtacku, vykaslal som sa na akekolvek sutaze suvisiace s autom a len som sa kvazi bezcielne pohyboval. A k tomu som hladal starych fotrov, ktorych posledne roky stretavam na TTS zrazoch, s ktorymi sa dalo pokecat. Na toto bol myslim tento zraz ako stvoreny, a z mojho pohladu sa aj vydaril. Bolo fajn zas po roku, alebo aj dvoch stretnut zname tvare a prehodit spolu aspon par slov.

Pocasie nam myslim vyslo na jednicku, a pretoze som bol pouceny z rokov minulych, ani ma neprekvapilo, a tak som si nedelu (nastastie) uzil bez upalu :)

Jedine co ma troska mrzi, ze som zmeskal hadzanie zotrvacnikom, tejto jedinej sutaze som sa chcel zucastnit :( Vyhlasovala sa ta sutaz do priestoru, ci som bol len hluchy ako poleno (alebo prilis zaneprazdneny pocuvanim odnrikovych nekonecnych hlasok, ako sa snazil ziskat nejake peniaze do spolocnej pokladnicky? :mrgreen: ).

Co sa platenia tyka, myslim, ze okrem spomenuteho zvysenia stupneho je zaklad nechat na brane ondrika, ktory akoby spravny Poliak nemal problem obetovat vlastnu oblicku, aby ziskal vacsie vstupne (a o kratkej pauze ako veli tradicia nechal zabuchnute kluce v kufry :D ).

Kedze sa nemozeme spoliehat na distributorov/importerov/ani inu kedvez, myslim, ze by sa malo zvazit navrhnute riesenie s uctom pre dobrovolne platby, ale tiez navhujem toto riesenie troska vylepsit, ako tu uz bolo spomenute. A to o clenske poplatky (o ktorych viem, ze v inych autokluboch funguju, tak predsa musia nejako fungovat aj u nas). Vymenou za nejaku malu drobnost myslim niekolko desiatok ludi (so mnou v prvom rade) urcite posle dobrovolne clenske aspon v nejakej hodnote, pricom vyssiu samozrejme mozeme poslat hoci kedy. A tak by sme si mohli buduci zraz spolufinancovat v ramci toho dnes tak popularneho crowd fundingu.

Kazdopadne, stale dufam, ze sa buduco rocny zraz konat bude, lebo uz v tom kamenolome chcem konecne raz tu svoju TSku vyskusat. Tak Andy, hod sem prosim to cislo uctu, nech si to mozem zaplatit ;)

Oh, a aby sa nezabudlo, chcem sa podakovat vsetkym, ktori tohoto roku prilozili ruku k dielu, cize v prvom rade samozreje Andymu a grexovi, ale samozrejme aj vsetkym vam, bez ktorych by sa tento zraz nemohol konat v (aspon na bezny pohlad) takej organizatorskej pohode. Potom vsetkym, ktory ste do kasicky prispeli troska viac, ako ste museli a v neposledom rade vsetkym, s ktorymi som mal tu moznost aspon na chvilu prehodit nejaku tu rec. Snad sa teda uvidime aspon v takomto zlozeni aj o ten rok!

P.S. Tie mile deti, co sa okolo mna neskor pohybovali, fakt neboli moje, ale kukiho. To len aby som rozviril pochybnosti, ze ste poniektori zmeskali nejaku velku udalost v mojom zivote :mrgreen:

P.S.1. moschino, bud na svoju priatelku hodny, vylestit auto/interier po neumyselnom dotyku predsa urcite nie je az taky velky problem :roll: ;)

P.S.2. Thomas, cakam, ze buduci rok sa na Andyho spoved prihlasis dobrovolne ;)


grexos napísal:PS: kedy dame Relax v Gbeloch pri vode, pivu a grile ? :)
Az opravim TSku, pochopitelne ;)
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2014 - sobota 7.juna 2014

Príspevok od používateľa patres » Pondelok, 9. Júna 2014, 23:46

grexos napísal:Vyznam ma hlavne vtedy ak platiaci clenovia aj nieco dostanu navyse za svoje peniazky
Neviem ako ostatny ale ja som clenske pero dostal :lol: :lol: :lol:
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných